Коко На Страже• 27 мая в 14:43

Заниженная самооценка

Как Вы справляетесь с заниженной самооценкой у вашего подростка? Критика внешности и способностей, очень расстраивает угнетенное состояние ребенка, работаем с психологами но результата пока мало, понимаю что нужно время, но тяжело это переживать.
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:00
Ответ дляРожайтретьего
Совсем нет подруг? Может пойти учиться с кем-то, если есть подруги.
Є подружка, але все одно боїться, може передумає, порозмовляю з її психологом напевно...

Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:00
Ответ дляКоко На Страже
Ну у нас за хлопців нема ще розмов, вона хоче собі подобатися , просто є асиметрія носу, і виправити зараз її не можливо поки, треба хоча б 18 років , щоб сформувалася, але це травмує їх плаче постійно, замикається в собі і в гаджетах. Каже я уродка(
Моя незадоволена теж носом. Ліпить на нього тейпи іноді. Все собі щось замовляє для краси, я тільки встигаю оплачувати
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:01
Ответ дляНевгамовна шахиня
На жаль, мою булять, колишні подруги які популярні в школі. Бо не впевнена. Там вийшло, що посварилась з ними і вони почали насміхатися
Це дуже боляче, як ви з цим справляєтеся ?
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:01
Ответ дляНевгамовна шахиня
А скільки років
Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:02
Ответ дляКоко На Страже
Вчора пів дня проплакала. Сьогодні не пішла в школу. Я говорила з батьками, не діє. Та і вони підключили дівчат з іншої школи, не реально всіх дістати
Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:02
Ответ дляКоко На Страже
Так само
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:02
Ответ дляНевгамовна шахиня
У нас все один в один((( теж десь надивилася мабудь у тік току за ці тейпи, контурінги і тп, я не проти але каже що все одно з макіяжем видно що ніс кривий(((
Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:04
Ответ дляКоко На Страже
Моя теж оті контурнінги робить, без макіяжу не виходить ні разу на люди...Хоча вона і без нього гарна
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:04
Ответ дляНевгамовна шахиня
А вчителя , є якась протидія булінгу? Може її перевести в іншу школу, скільки їй років? Або теж психолог може їй трохи допоможе поставити їх і себе на місце

Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:05
Ответ дляКоко На Страже
14 років, та дівчата не з класу...інша школа вже після 9 класу
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:06
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так і у нас , каже чому одні дівчата і ніс маленькій рівний і лице чисте , а мені навідь макіяж не допомагає, лікуємо то акне, вже до всіх лікарів ходимо зараз щоб розібратися, солодке зараз на мінімалках. Каже інші їдять цукерки і хоть би що
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:07
Ответ дляНевгамовна шахиня
А за що булять? Бо у нас теж було що стала одягатися в корейський стиль і знайшлися що почали ображати
Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:08
Ответ дляКоко На Страже
Моя каже, що висока (170 це геть не висока думаю) і тому не гарна. Всі гарні низенькі Волосся кучеряве, а хоче пряме. Ніс довгий ( нормальний насправді) хоче маленький.
Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:08
Ответ дляКоко На Страже
Та ні за що, бо посварилася з ними
автор Коко На Страже • 27 мая в 15:12
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та ні за що, бо посварилася з ними
Так сама пройшла через булінг, це дуже важко терпіти тих дівчат(( а батьки у них таки самі бо виховання таке.
Невгамовна шахиня• 27 мая в 15:12
Ответ дляКоко На Страже
Так!