МедоваПаляниця• 27 мая в 14:47
Ночівля в Сучаві перед вильотом
Маю такий план
Їду з Києва потягом до Чернівців, проїжджаю кордон Чернівці-Сучава автобусом, не перевізником. Ночую в Сучаві, а зранку громадським транспортом до аеропорту.
Подивилася автобус до аеропорта їде з залізничного вокзалу
Питання, де краще переночувати (не біля залізничного вокзалу), щоб потім було зручно під´їхати до автобуса до аеропорту?
ЛюблюДевчонок• 27 мая в 14:53
Дешевше мабуть переночувати в Чернівцях і потім бусиком їхати прямо в аеропорт. Залежить коли вильот, на кордоні зазвичай 1-2 год.
МедоваПаляниця
• 27 мая в 15:13
Ответ дляЛюблюДевчонок
Виліт о 13-30, але ніж хвилюватися з тим проїздом кордону в той самий день, то вирішила переночувати в Сучаві
Г@Л@В@ломка• 27 мая в 16:29
Ответ дляМедоваПаляниця
Трансфер з Чернівців під рейси підлаштовується
МедоваПаляниця
• 27 мая в 17:32
Ответ дляГ@Л@В@ломка
по розкладу потяг прибуває о 9-40, як би трансфер не підлаштовувався, існує величезна ймовірність запізнитися на рейс
Г@Л@В@ломка• 27 мая в 19:40
Ответ дляМедоваПаляниця
В нас виліт цього року був в 3,40.
Нас двох з чоловіком везли .
З запасом приїхали
Нас двох з чоловіком везли .
З запасом приїхали
Треба ось так• 28 мая в 13:10
Ответ дляМедоваПаляниця
Виберіть чернівецького перевізника, їх купа є, зідзвоніться, і порадьтеся. Вони вам скажуть за скільки виїхати, щоб встигнути. Думаю, вони кордон прекрасно знають, і всі особливості.
МедоваПаляниця
• 28 мая в 14:00
Ответ дляТреба ось так
То я вже прочитала, перевізників купа, кордон недовго. Але такий форс мажор як збій системи прикордонної (яка була десь в листопаді) може завадити вчасно доїхати. Цей маршрут у мене вперше, тому якось нервую
Треба ось так• 28 мая в 19:02
Ответ дляМедоваПаляниця
Все може бути, звісно.