СпайдерВумен• 27 мая в 22:32
Ветерана без кінцівок з інвалідністю І групи жорстоко побили у Києві ТЦК
21 травня Артема Мороза зупинили представники ТЦК разом із поліцією. Навіть після того, як він повідомив, хто він і показав протези- проти нього застосували силу та спецзасоби ціла група. Його оточили.
У Артема закрита черепно-мозкова травма.Струс мозку. Хімічні опіки очей. Забій легень і грудноі клітини. Побите тіло.
Його дружина їхала ззаду на іншій машині. Після того як її помітили з відео-фіксацією група розділилась. Олеся опинилась в оточенні людей в балаклавах які також застосували до неї силу.
І найстрашніше- поруч стояли екіпажі поліції та просто дивились.
Справу намагаються злити гарними новинами про «розслідування», «відправку на нуль»
Кримінальне провадження не відкрите.
Сьогодні кожен ветеран дивиться на цю історію і думає: - який захист у ветерана може бути в даному випадку?
Кримінальне провадження не відкрите.
Кусюче сонечко• 27 мая в 22:35
Туда идут отморозки, маргиналы и садисты. Им пофиг на ветеранов
курасаны• 27 мая в 22:35
Ви знаєте що таке І група? Це людина,яка не може себе обслуговувати взагалі. То як таку людину могли ’зупинити’? Відсутність однієї кінцівки це 3 група до війни була, навіть не 2. Але ви пишіть ще, ми ж звичайно, віримо.
СпайдерВумен
• 27 мая в 22:36
Хто такий Артем Мороз.
Ветеран 206 батальйону, який втратив обидві ноги на Херсонському напрямку.
Актор Театру Ветеранів, який виходить на сцену після всього пережитого.
Віце-президент Національної спілки ветеранів сил ТрО ЗСУ.
Марафонець та танцівник на всіх відомих спортивних, творчих і реабілітаційних заходах присвячених ветеранам в Україні та представляє Україну за кордоном.
Пожарник• 27 мая в 22:36
Ответ длякурасаны
Ну жінок не пакують то тому і існують такі недовірливі
Цибулька зла• 27 мая в 22:38
Це вони напевно так подякували? Чи незадоволені, що повернувся?
Джем Шакіри• 27 мая в 22:39
Ответ длякурасаны
До війни була 2-га пожиттєво без ноги.
Дві ноги це 1 група. Навіть зараз(
Це фактично півлюдини(((
А от ви так, пишіть, захищайте нелюдів..
Дві ноги це 1 група. Навіть зараз(
Це фактично півлюдини(((
курасаны• 27 мая в 22:39
Ответ дляКусюче сонечко
Інша справа узькі військкомати - ті надіслали повісиочку в госуслугах і тепер ти в армії. Не з´явився? На 10 років ’присів’, а там більш досвідчені ’товариші’ знайдуть ’аргументи’, щоб присівший запросився на есвео.
В якщо прийшов у військкомат - то палицю в жопу засунуть, щоб швидше контракт підписав.
Кусюче сонечко• 27 мая в 22:40
Ответ длякурасаны
Сгинь
СпайдерВумен
• 27 мая в 22:42
Публикация Театр Ветеранів
Звертаємось до:
Міністерства оборони України,
Мінветеранів,
Національної поліції України
та всіх відповідальних органів.
Вимагаємо:
— негайного розслідування;
— публічної комунікації щодо перебігу справи;
— встановлення всіх причетних;
— відсторонення винних на час слідства;
— припинення будь-якого тиску на Артема та його родину.
Просимо медіа та суспільство не залишати цю ситуацію поза увагою.
Сьогодні це сталося з Артемом. Завтра на його місці може опинитися будь-який ветеран.
Звертаємось до:
Міністерства оборони України,
Мінветеранів,
Національної поліції України
та всіх відповідальних органів.
Вимагаємо:
— негайного розслідування;
— встановлення всіх причетних;
— відсторонення винних на час слідства;
ЯспАкойнаЯ• 27 мая в 22:42
Ответ длякурасаны
у вас я вижу эта палка не только в жопе осталась
Вишенка твоя• 27 мая в 22:42
Ответ длякурасаны
Иди лечись, биомусор
Кусюче сонечко• 27 мая в 22:43
Ответ длякурасаны
На болота, матрьоха!
Умоешься кровавыми деньгами, которые твой тцкун носит домой
Ответ длякурасаны
Группу дают и проще в смысле человек ходит. Не может работать и обслуживать, без 2 ног вполне себе
МЕСТО_Встречи• 27 мая в 22:46
Ответ длякурасаны
Написано ж ’без кінцівок’, 1 група - це і людина з руками і ногами, але на діалізі, такого просто угробили б тцк...
Тріль підпільний• 27 мая в 22:47
Ответ длякурасаны
Це ж ким треба бути, щоб цих нелюдів та людожерів захищати
Ответ дляДжем Шакіри
До війни була 2-га пожиттєво без ноги.
Дві ноги це 1 група. Навіть зараз(
Це фактично півлюдини(((
Дві ноги це 1 група. Навіть зараз(
Це фактично півлюдини(((
Да зачем бы они на инвалида нападали?
Его ри одна комиссия не пошлёт воевать. Офисные места своими откупоены или сидящие. Бред какой то
А у нас макарошки• 27 мая в 22:48
Ответ длякурасаны
Написано во множественном числе конечности.
ЯспАкойнаЯ• 27 мая в 22:49
Ответ дляMary_40
Да зачем бы они на инвалида нападали?
дроноводы смертники нужны
Цибулька зла• 27 мая в 22:52
Ответ дляMary_40
Да зачем бы они на инвалида нападали?
Надеюсь скоро на тебя нападут новый жители Украины и пустят тебя по кругу... Мы тоже напишем, что бред! Не могут индусы и негры так поступить с оксанкой.
СпайдерВумен
• 27 мая в 22:52
Артем Мороз військовослужбовць, який після важких поранень та ампутацій став символом незламності українських ветеранів, виступав публічно та навіть танцював на протезах у Нью-Йорку, демонструючи світові силу духу українців.
У його дружини силоміць забрали телефон і видалили запис нападу з телефону. 10 людей у балаклавах.Потім була швидка, фіксація побоїв.
З дна постукали…
Джем Шакіри• 27 мая в 22:52
Ответ дляMary_40
Да зачем бы они на инвалида нападали?
Бред не бред, но таких случаев уж слишком много.
Забирают инвалидов не глядя на удостоверения, нападения на УБДшников неоднократно были, молчу уже про исчезающие брони... Это не исключения уже, а система
Воздух в банке• 27 мая в 22:54
Ответ длякурасаны
Ти ба, маньці підмогу прислали))))
Пані_Загадка• 27 мая в 22:56
Ответ дляКусюче сонечко
За что тогда люди воюют?
Пані_Загадка• 27 мая в 22:57
Ответ длякурасаны
Без конечности 3 группа?
Манька, ты вообще конченая?
Пані_Загадка• 27 мая в 22:57
Ответ дляДжем Шакіри
До війни була 2-га пожиттєво без ноги.
Дві ноги це 1 група. Навіть зараз(
Це фактично півлюдини(((
Дві ноги це 1 група. Навіть зараз(
Це фактично півлюдини(((
Это дебилка Манька, зеленая чумная ботиха
Пані_Загадка• 27 мая в 22:58
Ответ длякурасаны
На болота, матрьоха!
Матреха тебя через жопу родила