Липка-прилипка• 27 мая в 23:16

Яка ваша думка щодо кохання з першого погляду?

Вірите?
Мама Карло• 27 мая в 23:16
Ні, мені треба знати людину і лише потім можливо щось щолкне

Тяжка справа• 27 мая в 23:16
Нет
Мстящий за Зайца• 27 мая в 23:17
Это ваши вопросы то про дружбу между м и ж то про гостевой брак, то вот? Закинет тему для срача и свалит
Sgreen• 27 мая в 23:18
Візуальна симпатія і гормони так - це те що плутають під коханням з першого погляду. Далі з часом і глибоким знайомством буде або певна стабільність що перейде в адекватний спокій, або все піде на спад і втрату інтересу
Seehund• 27 мая в 23:18
Если у дамы есть какое-то представление о внешности ’принца’ и тут встречает вымечтаный образ в реале, то да есть вероятность, если он не начнет ковыряться в носу и плевать на пол.)
Без Баяна• 27 мая в 23:21
У меня было, поэтому верю
Ацетилсалициловая кислота• 27 мая в 23:23
Это страсть, сексуальный интерес
df364tye3• 27 мая в 23:25
конечно ,,,
только так ,,,
если кохання ,,,
Зубная фея• 27 мая в 23:25
В мене було

Мстящий за Зайца• 27 мая в 23:46
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Это страсть, сексуальный интерес
У меня было и я асексуалка
Бідося• 27 мая в 23:47
Так
КвартираЧья• 27 мая в 23:55
Я никогда не влюблялась с первого взгляда.
Блиск думки• 27 мая в 23:55
Кохання це турбота, повага, знання та відповідальність. Звісно, що з першим поглядом це не приходить.
месяцкие• 28 мая в 01:09
Кохання це дуже глибоке почуття. Не на один рік. Не плутати з сексуальним потягом.
viter33• 28 мая в 06:42
В чоловіків - вірю безумовно
В жінок- теж. Але лише якщо чоловік дуже забезпечений і не жадний