Бутерброд и я• 28 мая в 10:01

Sos потрібен інтенсив по алгебрі/геометрії . Після приватної школи знання на 2 б

Вони ставлять оцінки річні 10 і 9 балів
Спеціально ставлять такі оцінки щоб батькам було приємно, ціна в місяць 30000 грн
Так само і по англ, дитина не розмовляє вільно, хоча обіцяли що нейтів будуть вчити
А дитина нічого не знає, її подруга одноліток вчиться в звичайній школі і знає більше
Київ, можливо знаєте дуже класного репетитора чи курси
Переходимо в звичайну школу, потрібно за літо підтягнути математику
ЛолитаНеРазлита• 28 мая в 10:03
Моя дитина в приватній школі, то там теж є такі діти, які нічого не роблять, але в батьків винна школа .)

Протру пилюку• 28 мая в 10:04
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вы пост читали? Ставят 9, а по факту 2.
ЛолитаНеРазлита• 28 мая в 10:05
Ответ дляПротру пилюку
Вы пост читали? Ставят 9, а по факту 2.
Ну звісно, а що повинні ставити ? :))
Цим теж ставлять оцінки. Хто винен, що дитина ніхера не робить на уроках?
Проработник• 28 мая в 10:06
Знаєте, я ходила до однієї на заняття приватні і все розуміла, а в своїй школі не доходило до мене…і навіть після занять
Секс-Бомба• 28 мая в 10:06
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Є такі, що нічого не роблять. Але можна поступити чесно і сказати батькам про проблему, а можна обманювати і ставити хороші оцінки.
Лупаю цю скелю• 28 мая в 10:07
Ответ дляПроработник
При такій кількості пояснень тем на ютубі, не розуміти математику, дивно.
Протру пилюку• 28 мая в 10:07
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну звісно, а що повинні ставити ? :))
Если ничего не делает и знает на 2, то и ставить 2, причем в тот же день в эл.журнал чтобы родители обратили внимание. В эпоху гаджетов написать маме смс в вайбер минута дела.
ЛолитаНеРазлита• 28 мая в 10:07
Ответ дляСекс-Бомба
В приватних школах є консультації з вчителями, на які можна прийти і поцікавитися
ЛолитаНеРазлита• 28 мая в 10:07
Ответ дляПротру пилюку
Це школа приватна, там може керівництво забороняти такі речі /

Зроблено у 80-х• 28 мая в 10:07
Перепрошую, мамо, а де ви були раніше?
Зовсім не цікавилися дитиною та її знаннями (не оцінками)?
Дадосвидания• 28 мая в 10:08
У дочки двое детей очень неуспевающих в учёбе перешли в частные школы. Кто хорошо учится, тот будет учиться везде, а вот оценки действительно у нас ставят адекватно успеваемости, так что в итоге Вы можете получить не лучшие знания, а просто двойки, имейте ввиду.
Дадосвидания• 28 мая в 10:09
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Моя в гос и тоже самое, есть дети, которые не хотят учиться, а виновата школа.
Кудряшка Сью• 28 мая в 10:10
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну звісно, а що повинні ставити ? :))
А родители должны экзаменовать периодически своих детей или оценки, поставленные учителями, должны быть индикатором, на каком уровне знания кровинушки и где нужно подтянуть и обратить внимание?
Форс мажор• 28 мая в 10:10
Автор, звичайна практика в приватних школах, якщо батьки платять бабки і сліпо вірять тим жополизам, а самі не контролюють. Я таких історій купу знаю про різні школи такого штибу.
Протру пилюку• 28 мая в 10:12
Ответ дляЗроблено у 80-х
Перепрошую, мамо, а де ви були раніше?
Вы сильно помните математику школьную?
Форс мажор• 28 мая в 10:20
Ответ дляСекс-Бомба
І я про те ж.
Форс мажор• 28 мая в 10:22
Ответ дляПротру пилюку
Вы сильно помните математику школьную?
А що там її пам´ятати, а якщо забув, то прочитав тему - і згадав!?
Протру пилюку• 28 мая в 10:25
Ответ дляФорс мажор
Я закончила школу 25 лет назад. Вы серьезно предлагаете после работы проверять знания алгебры у подростка который: а) ходит в платную школу за 30000 грн.
б) получает 9-10 баллов?
Проработник• 28 мая в 10:32
Ответ дляЛупаю цю скелю
У мене ще тоді ютуба не було :/

Соня-сонятко• 28 мая в 10:33
Автор, який вік дитини? Як виявили, що знань нема? Не варіант, спитати в школі? От так просто і спитати. Чому в дитини такі бали, а знання такі? Важливо, як виявили. Можливо, не поспішайте з висновками, можливо, знання все ж є, та дитина розгубилась. Ви бачили завдання та підручники приватної школи, в них повинна бути плюс/мінус така ж програма, не математичної школи, а звичайної, тобто середня база, так би мовити.
Форс мажор• 28 мая в 10:41
Ответ дляПротру пилюку
б) получает 9-10 баллов?
Я 28 років тому закінчила, і що? Звісно перевіряти, контролювати періодично потрібно. І як це пов´язано зі школою - що в державній, що в приватній варто перевіряти, якщо ви не розумієте, не хочете, то найняти людину, яка для вас зробить аудит знань дитини. Якби я не перевіряла періодично уроки, то мої б діти застрягли на рівні 3 класу математики і тоді б це була катастрофа.
автор Бутерброд и я • 28 мая в 11:32
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну звісно, а що повинні ставити ? :))
Якщо дитина не робить на уроках то навіщо ставлять вчителі 9 балів?
Вдумайтесь про що я пишу
автор Бутерброд и я • 28 мая в 11:33
Ответ дляЗроблено у 80-х
Перепрошую, мамо, а де ви були раніше?
Де я була раніше..
Головне де я зараз! І саме зараз нічого не пізно змінити
автор Бутерброд и я • 28 мая в 11:34
Ответ дляДадосвидания
Школа винна в тому що вона ставить 9 балів моїй дитині, яка іактично знає на 2
Дадосвидания• 28 мая в 11:41
Ответ дляБутерброд и я
Скажите администрации, что Вы хотите двойки, плюс гос школы, что этого говорить не нужно.
ЛолитаНеРазлита• 28 мая в 12:09
Ответ дляДадосвидания
Так :))