Добра всем!• 28 мая в 17:26
Чи повинен продавець увійти у положення?
В ситуаціях, коли встановлена мінімальна суа замовлення, а покупцю так багато не треба і він ввічливо звертається в переписці, пояснює ситуацію та просить відправити товар на меншу суму. Орієнтовно, те, що хоче клієнт це 50-60% від вартості мінімального замовлення. Як ви вважаєте, треба піти на уступки?
Котя_люлю• 28 мая в 17:32
смотря сколько у магазина заказов. Если дела идут не очень, то можно и заработать хоть чуть-чуть. Если это один заказ из тысячи, то можно не заморачиваться
БоХатая• 28 мая в 17:37
Ох, автор, неприятно получать отказ. Да и в мирное время большинство из нас привыкло к высоким стандартам сервиса и клиентоориентированности. Но с другой стороны, по какой-то причине сумма минимального заказа существует. Возможно, при меньших объемах вызывать курьера и отправлять - себе в минус. Я за гибкость, но против особых условий для отдельных клиентов. Продавать врозницу по оптовой цене не правильно. Делать скидку от розничной цены при большом заказе - сам Бог велел.
Добра всем!
• 28 мая в 17:43
Ответ дляФрекенБок
саме висловлювання ,що повинен,уже автоматично тяне відповідь: Ні
Я ж не сказала, що він зобов´язаний це робити! А просто спитала, чи нормально буде проявити людяність, якщо ввічливо попросять
Добра всем!
• 28 мая в 17:48
Ответ дляMs. Android
Ні
Знаєте, коли до себе отримуєш лише холодні відмови, то і після цього теж не захочеться проявляти тепло та людяність, особливо до продавців. Це стосується усіх напрямків, який привіт, така і відповідь.
МинерАлочка• 28 мая в 17:50
Ответ дляДобра всем!
Авторе, справа не у людяності , а у рентабельності
МинерАлочка• 28 мая в 17:52
Ответ дляДобра всем!
Авторе, схаменіться, єдине можливе ’прохання’ продавця це сплата. Йому більше нічого від вас не потрібно
Ms. Android• 28 мая в 17:54
Ответ дляДобра всем!
Від вас цього і не очікує продавець, чий час ви витрачаєте
Квітка папороті• 28 мая в 17:56
я искала вешалку, так вот при минимальном заказе 700 грн ее цена 155 грн, а чтоб купить у других без такой минималки, то уже 180.
Может и продадут, но добавят цену ’за беспокойство’. И вы придете сюда их за это обосрать
Добра всем!
• 28 мая в 17:59
Ответ дляКвітка папороті
Я згодна докинути трохи за турботу, але мені таке не пропонували. Ні і все
Добра всем!
• 28 мая в 18:01
Ответ дляМинерАлочка
Я читала випадок, що продавець поклав у посилку більше товару, ніж потрібно, а коли зрозумів це, то ’100 разів’ дзвонив покупцю, щоб той відправив зайве назад. А покупець впав на мороз 🤣. Ну от якщо таке ставлення від продавців, то це й справедливо, що впав на мороз і навіть якщо і поверне товар назад, то продавець витратив купу часу та нервів на спроби додзвонитися 👍
Квітка папороті• 28 мая в 18:11
Ответ дляДобра всем!
а мне подарили мешок корма, потому что прислали не тот, а дешевый аналог. я предлагала за него оплатить... но, наверное, содрали с упаковщика(
МинерАлочка• 28 мая в 18:11
Ответ дляДобра всем!
Ну, якщо для вас красти- це справедливо,то розмовляти взагалі нема про що
Ответ дляДобра всем!
Продавати по своїх правилах і вкрасти - це не рівноцінно
Добра всем!
• 28 мая в 18:15
Ответ дляМинерАлочка
Я не кажу красти, але хоча б пару днів помурижити продавця, а потім зв´язатися та віддати товар
Добра всем!
• 28 мая в 18:15
Ответ дляSvitlo_
Я не кажу вкрасти, але пару днів помурижити, а потім віддати товар - не гріх
Проня_Прокоповна• 28 мая в 18:54
я как-то хотела сделать заказ на сумму меньше минимальной, так я заказала что хотела, но заплатила мин. сумму заказа (ну то есть больше, чем сумма товаров). как-то не пришло в голову просить про человечность, но в след раз возьму на вооружение))
Звожу з розуму• 28 мая в 19:01
У продавца есть условие минимальной покупки, что в этом непонятного? Зачем навязывать свои условия?
Добра всем!
• 28 мая в 19:21
Ответ дляЗвожу з розуму
Не навязывать, а попросить
ЗдесяЯ• 28 мая в 19:33
Я вчера купкваоа засіб для прибирання
У одного продавця був 360 грн в безкоштовна доставка без суми мінімального замовлення
У іншого 270 грн але мінімальне 500 грн і доставка.
Можна було поїхати в магазин купити, але потрібно знайти час.
До 500 грн мені реально нічого не було потрібно.
Замовила дорожче, де немає мін суми і доставки.
Звожу з розуму• 28 мая в 19:59
Ответ дляДобра всем!
Не навязывать, а попросить
Он эти условия ведь для чего то прописал?
Трохи злякана• 28 мая в 22:13
Ответ дляSvitlo_
Ви попросили - вам сказали ні. Тема для чого?
щоб всіх помурижити
а не тільки продавця
Кусачая Я• 29 мая в 11:59
По вашему, минимальная сумма заказа установлена потому, что продавцу скучно? Ну, что бы рядиться, торговаться, идти на уступки...