КараПузовна• 28 мая в 19:03
Уплотнение в груди при ГВ
Девочки, подскажите кормлю малыша уже 7 месяцев сегодня появилось уплотнение в одной груди и боль, что это может быть ? Бежать срочно к врачу ? Температуры нет.До этого никаких проблем не было
Верочка 100%• 28 мая в 19:17
Можна спробувати дати дитині вирішити це. Якщо одна доля наповнена, то прикласти дитину так, щоб підборіддя ’дивилося’ у той бік.
Або ще варіант, якщо забилася дірочка на соску (їх всього 8, і доль теж 8), то на соску буде біла крапочка, як маленька кулька. Її можна спробувати стерти сильно махровим рушником.
Як правило, один із цих варіантів спрацьовує.
Якщо ні, тоді до лікаря.
Мальчун-задирун• 28 мая в 19:41
При прикладывании ребенка- массажировать это место. Чаще прикладывать именно к этой груди.
Лактостаз, вероятно.
А що таке?• 28 мая в 20:16
Лактостаз. Виключити жирне з раціону, масажувати груди перед годуванням, частіше прикладати туди дитину. Капусти листок потовкти і в бюстик на ніч (лікар в пологовому радив, от не смійтесь). Можна ще траумель мазати.
Якщо не допоможе за день-два, до лікаря, мені ще робили апаратно ультразвукову терапію і фізіотерапевт ’розціжувала’ ці груди. Не гріти тільки! Душ тепленький, не більше.
І на морозиво не підсідати влітку, воно часто провокує.