Прокремлевское издание «Московский комсомолец» опубликовало статью под заголовком «Поразительные поражения: когда геополитические проигрыши могут быть полезнее блистательных викторий».
В статье автор Дмитрий Краснов — адвокат и член Общественной палаты Москвы — пишет, что «крупные геополитические проигрыши были порой полезнее, чем блистательные победы».
Ждушечка• 28 мая в 21:17
Там є ще карта, що пуйлу малюють його генерали. відрізняється від наших осінтерських і незалежних, там вони майже захопили донецьку. Тому пуйло так вірить в літню кампанію. Хоча зимова їх кампанія провалилася. для нас це погано, воно далеко від реальності і буде дотискати, особливо терор цивільних буде більшати. Трамп дає пуйлу карти. Їм конче необхідно чимось заткнути зетніків і еліти, тому викатили знову т я і орешніки.
АБВГДэшница• 28 мая в 21:18
На сосії готують лохторат до поразки. Гарна новина.
У кокошніц вже почала боліти голова, фіолетовими тітками позначилися. Розумію, це ж вони тепер без роботи залишаться, розженуть ботоферму.
Ответ дляЖдушечка
Так і весняна провалилася, і літня провалиться, даже мобілізація ніц не дасть з мідл страйками - люди необстріляні не бачивши дрони, ляжуть тут трупами
Даже вторгнення з білорусі провалиться.
Ждушечка• 28 мая в 21:18
Ответ дляlilul990
Даже вторгнення з білорусі провалиться.
Kill zona дронів, вже без різниці чи лізе 10, чи 30 їх.
Ждушечка• 28 мая в 21:22
Ответ дляАБВГДэшница
Будуть тилові технології всередині країни.
Механізм руїни.
У міру ослаблення росії посилюється взаємна ворожнеча між українцями — і саме нею знову живиться рашка.
Тому чим більше на фронті поганих новин рф, тим більше тиск, терор цивільних і вкиди.
Істерії, страх, розбрат, одне на одного кидатися- це все буде більш задіяно і на цьому форумі теж.
Механізм руїни.