ЧупакабраЗеБест• 28 мая в 21:32
Бабоньки, ну тчо там с тем посольством? хто куды? или еще рано сегодня?
все подняли панику с пиндосовским посольством, что мол выезжают, так что там , уже летит чтото куда то? кто куда будет уходить?
катгеорию сами видите.
Голова колгоспу• 28 мая в 21:51
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
в неділю Трійця, вони ж дуже ’набожні’
більше всього з 29 на 30
Одне точно що ці дні ніяких планів окрім вижити. Дитину гуляти не відпускаю. Мама в мене від завтра, одна боїться. Як же вони дістали.
Незламна• 28 мая в 21:53
Ответ дляКозяка-маляка
Заморозка на рік-півтора
А потім ’Міша, давай по новой’
Іноді Да• 28 мая в 21:53
Ответ дляКозяка-маляка
Заморозка на рік-півтора
По линии фронта или донбас сдадут?
Козяка-маляка• 28 мая в 21:58
Ответ дляІноді Да
По линии фронта или донбас сдадут?
Це ніхто не уточнює.
Мене хвилює, що не на зовсім, а на рік. А що далі,як жити,як планувати життя. Чи повертатись ло Харкова, чи вде ніколи не вийде нормально там жити. Одні питання.
Вже депресія накатує від цього життя по чужих хатах, як цигани.
Іноді Да• 28 мая в 21:59
Ответ дляКозяка-маляка
Це ніхто не уточнює.
А меня волнует именно где пройдет граница. За год - полтора может многое случится.
Козяка-маляка• 28 мая в 22:01
Ответ дляІноді Да
У кожного свої питання...в залежності, хто де живе або жив. Звичайно, здавати не можна, бо вони безперешкодно потім полізуть на Дніпро.
Зліпок ступні• 28 мая в 22:02
уже написали, что все брехня, все на месте и все ок, так что выдыхайте
Іноді Да• 28 мая в 22:03
Ответ дляКозяка-маляка
Днепр? Они уже в днепропетровской области и без того остатка донбаса.
Зліпок ступні• 28 мая в 22:12
Ответ дляКозяка-маляка
Києву на літо астрологи радять виїхати, особливо з дітьми.
Все йде до роз´язки,яка буде під вересень, тому пуйло пижиться, як перед смертю.
а куди виїхати і за які шиші не кажуть?
Поумничка• 28 мая в 22:29
Ответ дляЧупакабраЗеБест
люди чото знают
Так от куда информация? За посольство имею ввиду
В вообще лучше нагнетать, чтобы люди были на чеку, возможно кому то это будет стоить жизни
Свідок Перемоги• 28 мая в 22:34
Ответ дляНачальник Анонимов
Це ви бабоньками дівчат з форуму назвали?
а за пиндосов вы молчите? пусть так называет?
Свідок Перемоги• 28 мая в 22:36
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мы с луны сегодня упали? написано в ТС.
в ТС написаны какие-то ругательства которые не обязаны знать все люди
Бюст Березуцкого• 28 мая в 22:54
Ответ дляЗліпок ступні
Наивная
Пасхальний тролік• 28 мая в 23:22
Ответ дляКозяка-маляка
Выезжаете, если работы у вас нет
Метелик• 28 мая в 23:22
Ответ дляКозяка-маляка
Ще 2-3 тижні ?
Пасхальний тролік• 28 мая в 23:24
Не дивлячись на намагання спростувати цю інформацію, вона дійсна, на світанку всю дипмісію США вивезли в супроводі військових
Причому на броньованих машинах виїхав цілий кортеж
З Васіка 2 борта супроводу підняли, щоб їх до корднону супроводжували прикриваючи з неба
Привид Київщини
Галябалована• 28 мая в 23:28
Ответ дляПасхальний тролік
Привид Київщини
Галябалована• 28 мая в 23:32
Ответ дляПасхальний тролік
Я не открываю посторонние ссылки
Інформація про виїзд посольства США з Києва не відповідає дійсності, повідомили в дипустанові
Незламна• 28 мая в 23:40
Ответ дляГалябалована
Та їх там толком і не було.
Трохи у Львові, інші за кордоном
Ответ дляЭт вернячОк
До речі, чого їх піндосами нарікали? Хтось в курсі?
это еще из югославской войны пошло
Безпорадна Кроко• 29 мая в 10:53
Ответ дляГолова колгоспу
Почему гулять нельзя? Бред
Безпорадна Кроко• 29 мая в 10:53
Ответ дляКозяка-маляка
Можно
Козяка-маляка• 29 мая в 10:56
Ответ дляПасхальний тролік
Выезжаете, если работы у вас нет
Я не в Києві