БолеИменее• 28 мая в 22:05
Зміни до бюджету прийняті, 40 млрд грн в ЗСУ вкрадені
Зміни до бюджету прийняті, 40 млрд грн в ЗСУ вкрадені і перекинуті на зелене мародерство в Резервний фонд, бо попередні бабки з Резервного фонду Зеленський вже розкрав.
За цей злочин проголосувала вся монозграя, якою мудрий нарід набив Верховну Раду в 2019 році. Проти в повному складі проголосувала Європейська Солідарність, а толку, якщо тотально вся влада в руках кремлівської агентури.
Після цього хапка Армія стане ще слабше, а цілі зеленського і путіна ще ближче. Ціль зеленського - нас здати. Крім безстрокової окупаційної влади, ніхто не гарантує зеленському щасливої старості в маєтках Династії.
Або ми перемагаємо ворога, Зеленський втрачає владу і прямує на нари пожиттєво. Або нас знищують і герой росії зеленський на посаді якогось "сенатора", як його куратор Деркач, живе своє щасливе життя в автономному українському окрузі рф.
Інших варіантів не існує. Але перемогти ворога під керівництвом ворога в нас не вийде.
Доль Чекомбана• 28 мая в 22:35
Ответ дляСижуревувшоке
Мне не надо) я в безопасности)
Ви не унікальна
Зілля до весілля• 28 мая в 22:36
Український парламент ухвалив у першому читанні законопроєкт про внесення змін до держбюджету-2026 у зв´язку із запланованими надходженнями фінансової підтримки ЄС у розмірі 45 млрд євро в межах Ukraine Support Loan.
Про це повідомляє Міністерство фінансів.
Законопроєкт передбачає додаткових 1,56 трлн грн — на оборону та безпеку. Загальний ресурс на оборону зростатиме до 4,367 трлн гривень.
З додаткових коштів 174,3 млрд грн — грошове забезпечення військових (з нарахуваннями), ще 1,371 трлн грн — закупівля озброєння, техніки та боєприпасів.
Іще 40 млрд грн передбачені на стійкість регіонів до зими. ’Нова програма на: резервну генерацію, котельні, захист критичної інфраструктури — щоб люди мали світло та тепло’, – зазначили у міністерстві.
То русню колбасит, у них дыра в бюджете 11 трлн , ото они бесятся создавая темы . ’ денег нет, но вы держитесь’ ))))
По ссылке видео паники в гос дуре.
БолеИменее
• 28 мая в 22:38
Ответ дляЗілля до весілля
По ссылке видео паники в гос дуре.
Не тужтеся.
Правда все рівно вийде і люди побачать,що сьогодні зробили 240 упирів.
Куди злили гроші армії.
Меряю от 0• 28 мая в 22:38
Ответ дляБолеИменее
Вже в цьому не впевнена.
Кордони на замку, гроші тиряться на Династію і майбутнє правнуків.
Ми так, глядачі і масовка...
Скільки це 90 млрд євро?
Це трохи менше ніж цілий річний бюджет України на 2026 рік.
І це бюджет під час війни з усіма видатками на оборону, зарплати військовим, будівництво укриттів і тому подібне.
У мирний час — це ще більше. 90 млрд євро — це майже два з половиною державних бюджети 2021 року
Якщо влада в якийсь момент захоче пограти у недемократичність або буде дозволяти міндічам, цукерманам та іншим просто красти на європейських кредитах, то це буде просто катастрофа на десятиліття, бо виплатити таку суму боргу без наслідків для економіки просто неможливо.
Зілля до весілля• 28 мая в 22:39
Ответ дляБолеИменее
Не тужтеся.
Куди злили гроші армії.
Ага, так побачать, шо ни одного доказательства воровства ни западные партнёры, не наше НАБУ предоставить не могут .
БолеИменее
• 28 мая в 22:42
Ответ дляЗілля до весілля
Не турбуйтеся аудит МВФ вже приїхав. Не дарма Зеленський до Порошенка на зустріч поскакав.
Тракторні війська• 28 мая в 22:43
Ответ дляМоль Моллівна
А що там з єрмаком, яка доля головного мародера країни?
Пешка . Главный зеля.
Зілля до весілля• 28 мая в 22:44
Ответ дляБолеИменее
Вы удивитесь, но аудит приезжает не первый раз с 2019 )) и ничего не находят.
2019 год: Миссии МВФ работали в Украине, но новая программа была отложена, а полноценный аудит выполнения обязательств возобновился с 2020 года.2020–2022 годы: Фонд регулярно оценивал выполнение антикризисной программы Stand-by.2023–2026 годы: МВФ и украинское правительство реализуют программу расширенного финансирования EFF. Миссии Фонда регулярно (несколько раз в год) посещают Киев для пересмотра программы и проверки соблюдения маяков, выделяя очередные транши.
БолеИменее
• 28 мая в 22:57
Європейська Солідарність єдина фракція, яка проголосувала проти змін до бюджету, якими влада забирає 40 млрд грн з Міністерства оборони, зі статті закупівля зброї і перекинули на Резервний фонд. Ми ж знаємо, як звідти кошти всі ці роки ідуть на забаганки влади, кешбек, е- бачок і інші популістські проєкти, неприпустимі і непристойні для воюючої країни. 240 нардепів проголосували таке ганебне рішення. Це дійсно складно зрозуміти. Таке враження, що влада вирішила, що «народ підтримає армію з усіх боків». Але це ж неможливо .
БолеИменее
• 28 мая в 23:00
Цікаво, що в Угоді ЄС про позику на 90 млрд грн немає прямого зобовʼязання до ВР ухвалювати конкретні податкові законопроєкти. Однак Зеленський в своєму законопроєкті, поданому до парламенту на ратифікацію, прив’язав цю Угоду до виконання умов Меморандуму, який вже передбачає конкретні маяки, в тому числі закони про оподаткування посилок і ФОПів. І робити це влада збирається під егідою життєво необхідної угоди з ЄС
Хто чи що не дало йому нас здати до сих пір? Хай би вже здав, чи що. 5й рік цієї свистопляски. Мені вже похріну, що росія всіх мобілізує і піде на берлін чи куда. Що ці. Я втратила давно логічний ланцюжок - проти чого саме ми. Проти воювання? Чи проти воювання лише з берлінами, а прлти росіі - то завжди пожалуста?
Глубоководная селедка• 28 мая в 23:31
Ответ дляУси Пуси
Воно вже мабуть навіки з нами
Не дай бог
Глубоководная селедка• 28 мая в 23:32
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
Гаряча фаза - спека, холодна - мороз?