Роза в вазі• 28 мая в 23:49

У кого розацеа поширилася також на очі?

Чим ви лікувалися?
дама_из_декрета• 29 мая в 00:02
Скажіть будь ласка це коли очі постійно червоні? В мене на лиці є а ось очі не знаю, наче і не завжди червоніють, але постійно як мокрі , особливо вранці .

Українська Мрія• 29 мая в 00:04
А кто вам поставил такой диагноз? Может это демодекс?
автор Роза в вазі • 29 мая в 01:12
Ответ длядама_из_декрета
Періодично червоні і як піска насипали, дуже сухі
автор Роза в вазі • 29 мая в 01:12
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні
автор Роза в вазі • 29 мая в 02:57
Ответ длядама_из_декрета
Так, це може бути. Сходіть до окуліста
дама_из_декрета• 29 мая в 03:36
Ответ дляРоза в вазі
Так, це може бути. Сходіть до окуліста
Дякую(
Пиши-пропало• 29 мая в 09:24
Ответ дляРоза в вазі
є таке захворювання очей Офтальморозацеа.
Постійно сухі очі, лише постійне консервативне лікування. Берегти очі від протягів, вітру, пилу.
В моєї мами таке. Постійно хворіють. Треба капати зволожуючі краплі регулярно.
Ще є краплі на основі циклоспорину (Ікервис або Рестасіс), вони лікують, але ефект відчувається десь через півроку. Лікування близько 2 років регулярно. Ці краплі дорогі (близько 4 тис на місяць).