Бойцовская• Изменено 28 мая в 23:25
В кого був норовірус? Як ви чи дітки перенесли його?
У дочки педіатр скидається на цей кишковий вірус
Рвота, діарея, темпа ю, слабкість
ЯспАкойнаЯ• 28 мая в 23:34
Всем офисом болели, семьями. У всех по-разному, кто-то с горшка неделю не вставал, кто-то просто пару дней на всякий случай далеко от него не отходил. У нас было так: Утром все нормально, идем с дочкой в кино, на середине мульта ни с того ни сего у нее рвота. Дня три еще плохо было. Педиатр какие-то рекомендации давала, как-то лечились, но уже не вспомню. 8 лет назад это было.
Мальовнича даль• 28 мая в 23:52
Донька перехворіла 2 місяці тому, важко, з температурою та блювотою, постійно спала, тому що слабкість сильна була. 2 тижні тому перехворів чоловік та його батьки, від них він і заразився скоріш за все. Свекр відносно легко, свекруха та чоловік дуже важко, з температурою та діареєю. 2 дні з унітазу не вставали. Свекруху першою накрило, вона бідна не могла з дачі додому приїхати, тому що з унітазу не вставала, а потім сил не було перевдягнутися та в машину сісти до міста доїхати. Вона в мене жінка міцна і не звикла скаржитися, а в цей раз їй зовсім погано було. Їй зле стало в суботу, у середу чоловік захворів і одразу за ним свекр.
Мальовнича даль• 28 мая в 23:57
Ответ дляЯспАкойнаЯ
6 років тому ми всією родиною один за одним перехворіли, але відносно легко, за день і без температури. Почалось з доньки, в неї блювота була з обіду, потім наступного дня з обіду у сина блювота і ввечері пронос, наступного дня після сина чоловік раніше з роботи повернувся, тому що пронос напав, і потім я наступного дня себе погано почувала, дуже ригати хотілося, але так нічого і не було, хоча здавалось як би поблювати, то легше б стало.
Жінка з перцем• 29 мая в 00:06
Хворіли в прихистку всі по черзі, у всіх різна ступінь важкості була. Я сама остання захворіла, днів 5 понос, потім два тижні просто пагано.