Швидка Настя• 28 мая в 23:52
Я знову понити ....
Нам з чоловіком по 30 років. Живемо в 1 кімнатній квартирі чоловіка в місті. В мене є старий будинок доволі непоганий, але потрібно з ним ще працювати (в половині будинку поміняти вікна, провести каналізацію до нього, бо ванна є, а туалету нема і оновити фасад), все це добро за 12 км від нашого міста, звісно є сад, ділянка біля дому....так от: чоловіка здається це все не цікавить, він собі працює на роботі, хоче розвиватись і на цьому все. З його слів - до будинку його не тягне, а на питання де будемо жити як з´явиться дитина, адже мало місця, то відповідає, що якщо дуже треба, то переїдемо, але він буде почуватися там некомфортно. Так мені якось образливо з цього....люди купують старі халупи і роблять з того цукерку, а мій не хоче мінімально прикластись до майже готового....
Ответ дляШвидка Настя
Я ж пояснила, що в самому будинку ремонт зроблений, невистачає туалету з каналізацією, в 2 кімнатах вікна і оновити фасад =) 25 тисяч буде достатньо на ці роботи; а в його квартирі були голі стіни чорнові після будівельників, тому разом з меблями нам і вийшла така сума
Я Все ж можу отримати відповідь на своє питання - яка валюта ?
Швидка Настя
• 29 мая в 20:29
Ответ дляviter33
доларів звичайно, в будинку мені вистачить цього навіть на бруківку у подвір´ї
Sugar suka• 29 мая в 20:34
Ответ дляЧарівна патика
якби ви мали,то таке б не писали,що всі чоловіки живуть як бур´ян і ні про що не дбають. ви самі себе спалили. нема у вас нормального,а є одоробло ледаче,чи взагалі нікого нема. бажаю зустріти достойного ,який буде до чогось прагнути,щоб ви побачили,нарешті,що значить бути заміжнею ЗА чоловкіом.
Якби ви не мислили штампами то не відповідали б мені оцей брєд. Вам зручно про одоробло _ будь ласка. Пріоритети у людей змінюються. Мені не потрібні побажання людей які для мене НІЧОГО не значать
Sugar suka• 29 мая в 20:35
Ответ дляШвидка Настя
То зрозуміло що воно йому нах не треба
Золота орда• 29 мая в 21:20
у него есть своя хата.зачем ему напрягаться и делать ремонт в не своей недвиге?
вы еще хорошо подумайте прежде чем обзаводиться потомством.
а то потом в той хате будете сама поднимать на ноги дытыну.
Золота орда• 29 мая в 21:24
Ответ дляШвидка Настя
так йому і вкладати нічого, по-перше заробляємо однаково небагато, по-друге ми одружені - це ж не чуже.
сьогодні одружені, а через рік вже ні.
і буде чуже...
Злюка-закусюка• 30 мая в 06:46
Ответ дляШвидка Настя
я до заміжжя жила в будинку, а не в халупі, а він в 1 кімнаті на зйомі. Відчуваєте різницю? Люди, в яких будинок знають, що там завжди є що робити
А чого ви вийшли за нього заміж? Чого не знайшли чоловіка з великим будинком з ремонтом?
Злюка-закусюка• 30 мая в 06:47
Ответ дляШвидка Настя
А що отримаю я з його квартири, куди також вклалась? я про такі речі не думала, ми ж не для того одружувались
А треба було думати, нічого не отримаєте, якщо на нього оформлене
Злюка-закусюка• 30 мая в 06:48
Ответ дляШвидка Настя
ні
Ну тоді він нічого і не робитиме - логічно, можливо він вже думає про розлучення
Злюка-закусюка• 30 мая в 06:49
Ответ дляШвидка Настя
ну якось справляємось дякувати Богу)
У вас ще без дитини ніщєта, а ви фантазуйте
Злюка-закусюка• 30 мая в 06:54
Ответ дляШвидка Настя
Нормальне - це означає бодай щось адекватне. Якщо ми вдвох вклали в його стіни 25 тисяч (де половина моя), то чому ті самі гроші не можна вкладати в мої стіни? що означає фраза ’ Що йому з того?’ - те саме, що й мені. Ми або працюємо разом над спільним благом або ні. Все
Так думаєте тільки ви і шо ви нам це пишите? Обговорюйте з чоловіком
Куплю орехи• 30 мая в 09:35
Ответ дляШвидка Настя
Я взагалі без претензій. Сидіти і чекати? не розумію чому Ви так подумали, ми заробляємо одинаково, а був час, коли я більше, разом накопичили на ремонт його квартири, я найняла бригаду якшо шо...згодом ми планували цю квартирку здавати, бо жити на перспективу тут затісно, але при цьому йти в будинок і ремонт знову чоловік особливого бажання не має, от власне в чому проблема
А что мешает самой дальше свои желания реализовывать? Если мне что-то припечет или загорится, а муж сидит например в раздумьях, то у меня терпелки не хватит ждать кого-то. Сама сделаю, для себя ж любимой или нет?
Пургену мне• 30 мая в 09:39
Ответ дляШвидка Настя
Я не тільки БИ вкладувалась, а й вклалась доволі нормально, так що судіть самі. Я особисто вважаю, що ми сім´я і все спільне, і розлучатись не планувала точно
я так прожила 22 года, а недавно выяснилось, что в мое он не вкладывался и не планирует,а его жилье уже конфетка. Вот я дура(( круто меняю курс. если у вас нет денег, сделайте минимально косметику типа обоев, пол покрасить и сдайте. и пусть деньги вам на ремонт капают( и еще пару штук я бы с зп минимум тоже в копилку ложила). Причем поездки на дом оплачиваются с семейного бюджета- даже если вы едете сами, и привезти тоже можно машиной семьи, не переломится. Выгадывайте, автор. оно не будет лишним. Даже при долгой счастливой жизни вашему ребенку (детям) надо тоже будет где- то жить
Пургену мне• 30 мая в 09:40
Ответ дляШвидка Настя
за12 штук можно очень прилично поднять дом. сделать дома санузел и еще нормально останется.вы вложились не туда
Пургену мне• 30 мая в 09:44
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Если бы вы не были тролем, то знали бы - что сейчас ремонтировать вашу хату без окон и туалета- это цена однушки в хруще в городе. Киеве.
И что ваш ребенок должен с селе делать? И кто его в сад и школу будет в город возить?
Мы в пригороде Киева. Не в селе. В городке. Вчера дети собирались у друга после последнего звонка - шашлыки жарили. Так мальчика из села забрали раньше- родители ехали домой и его забрали. И так всегда - он из-за того, что живет в селе - ни на одном мероприятии нормально побыть не может - потому что транспорта нет.
Так это пригород киева!
вы преувеличиваете. дорого, но свои руки никто не отменял. я и плитку сама ложила. А цены на хрущи в Киеве смотрю, однушка стоит как моя трешка в областном не прифронтовом центре
Техпаспорт на медузу• 30 мая в 09:45
Ответ дляПургену мне
Я представляю результат...
Пургену мне• 30 мая в 09:46
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я представляю результат...
ну да, не Киев,доходы не киевские,живут квартиранты и радуются. явно лучше, чем было.
я б за цену хруща еще б купила одну квартиру с теми же исходными
Швидка Настя
• 30 мая в 10:28
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну мабуть тому, що полюбила його, а він мене, була взаємна повага і пітримка - тому і вийшла. Явно не за параметрами чийогось будинку
Швидка Настя
• 30 мая в 10:29
Ответ дляЗлюка-закусюка
Брєд
чого це, цікаво? По-вашому там всі живуть в брєду?)
Швидка Настя
• 30 мая в 10:31
Ответ дляЗлюка-закусюка
Фантазуєте тут Ви...ніщєта? ну це Ви канєшно, дай Бог вам здоров´я
Швидка Настя
• 30 мая в 10:34
Ответ дляКуплю орехи
Рада за Вас, якщо Ви без проблем можете реалізувати 25 000 доларові свої бажання. В нас коли вперше було таке бажання (робили ремонт в квартирі), то тільки вдвох вийшло....бо ми не мільйонери якось
Швидка Настя
• 30 мая в 10:39
Ответ дляПургену мне
я так не вважаю, ми тоді йшли туди жити, і відповідно туди вклалась, а будинок ремонтувати думали з оренди і т.д., розумієте ніхто не застрахований, що щось піде не так....як вже буде
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 мая в 12:10
Ответ дляШвидка Настя
Пока что он поддержал самого себя только.В личной квартире сделал ремонт за счет жены
Куплю орехи• 31 мая в 10:24
Ответ дляШвидка Настя
Ну если у меня не будет денег на дом и ремонт, то я либо буду откладывать и зарабатывать и тогда уже сделаю либо вообще этим болеть не буду и буду жить так как живется. Но точно не задрачивать мужа своими хотелками. Он у вас как вы пишете тоже работает, развивается, на диване днями не лежит с пивом, что вы от него хотите? Вы хотите сделать дом , денег на него у вас нет. Что от мужа в этом случае требуется тогда? Чтобы он еще две работы нашел или что? Или после работы ехал ремонт в доме делать?
Швидка Настя
• 31 мая в 12:35
Ответ дляКуплю орехи
ну, напевно, Ви одна живете я так розумію....бо судячи з Вашої логіки, я мала взяти свої накопичені гроші, вкласти в свій будинок і жити собі на здоров´я; в той час як я в шлюбі - то ясна річ, що ми вкладаємо спільні кошти і в квартиру і в будинок....як на мене, то це очевидні речі, що в родині є нормальним де один піклується про іншого
Куплю орехи• 01 июня в 00:04
Ответ дляШвидка Настя
Нет я в браке 21 год и ребенок уже взрослый. Но когда мне чего-то очень хотелось я не особо ждала мужа , а начинала сама . У меня нет терпелки сидеть канючить и выносить мозг. Муж конкретно что сейчас должен делать?? Он что, не работает? Не приносит зарплату? Ничем не занимается? Какие именно у вас к нему претензии? Вы беременны?? На сносях? В каком плане о вас заботиться? Вы хотите жить в доме, а ему в квартире хорошо. Проблема в ком? В чем?
Злюка-закусюка• 04 июня в 12:29
Ответ дляШвидка Настя
правда колить очі
Швидка Настя
• 04 июня в 23:07
Ответ дляЗлюка-закусюка
правда колить очі
ну да, ну да, куди нам до вас АліГархів?)))