Швидка Настя• 28 мая в 23:52

Я знову понити ....

Нам з чоловіком по 30 років. Живемо в 1 кімнатній квартирі чоловіка в місті. В мене є старий будинок доволі непоганий, але потрібно з ним ще працювати (в половині будинку поміняти вікна, провести каналізацію до нього, бо ванна є, а туалету нема і оновити фасад), все це добро за 12 км від нашого міста, звісно є сад, ділянка біля дому....так от: чоловіка здається це все не цікавить, він собі працює на роботі, хоче розвиватись і на цьому все. З його слів - до будинку його не тягне, а на питання де будемо жити як з´явиться дитина, адже мало місця, то відповідає, що якщо дуже треба, то переїдемо, але він буде почуватися там некомфортно. Так мені якось образливо з цього....люди купують старі халупи і роблять з того цукерку, а мій не хоче мінімально прикластись до майже готового....
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 мая в 08:08
Ответ дляШвидка Настя
ну так то ж на довгострокову перспективу, не все ж одразу
Ну не хочет человек десятки лет жизни и все деньги вбухивать в ваш домик,при том что он городской житель и ему это не нравится

Чарівна патика• 29 мая в 08:21
Ответ дляШвидка Настя
Розумію Вас...на роботі хоч працював чи гроші теж не приносив?
Працював на роботі. Все інше з-під палки. А я завзята.мені усе треба. Побачивши, я все взвалила на себе- ремонти,закупи, відпочинки. Але так було недовго-декілька років. Мені набридло. І було стійке відчуття що чоловіка в мене немає. Тому брати на себе - ні в якому разі. Бо так кобилою до смерті і будете.
MacOS-ница• 29 мая в 08:23
Он вас пузячить не собирается. Так что живите спокойно в однушке
Лгин• 29 мая в 08:24
Зараз би або робила сама, якщо є енергія та інші ресурси під себе і для себе, або б забила і теж жила своїм розвитком. Нікого б нікуди не тягла ні в РАГС, ні в будинок, ні в пологовий.
Хай сам відповідальність бере, розвивається і думає, де жити, коли з’явиться дитина. Йому комфортно і втрачати це відчуття він не збирається.
Україна наше все• 29 мая в 08:29
Ответ дляОбнемашечка
А может просто городской. Что прям все обязаны любить село, дачи, дома без удобств?!
100%.
Я, например, терпеть не могу села и будынки.
Україна наше все• 29 мая в 08:32
Ответ дляЧарівна патика
У мене такий був 1 чоловік. Ледащо. Ні на своїй дачі, ні на моїй.. ні в його квартирі- нічого не хотів. Я лиш ремонтом займалася в його квартирі. На спільні гроші. Але то я була молода і дурна. Чисто шпалери поклеїли, лінолеум постелили.... Отакв лейба він і лишився. Покинула на 6 році спілтного життя. Зараз я маю чоловіка, золоті руки. Скрізь ремонти, теплиці, дача як ляля. Все своїми пуками. Теплиці, город під шнурочок. Все сам. Хазяїн з великої літери. Я до городу і не вихожу. Всю красу в квартирах і своїй і моїй навів без нагадувань і прохань. Бо він Чоловік.
Ну, Вам так подобаэться.
А комусь це нафыг не треба.
Для ремонту э спеціально обучені люди.
Україна наше все• 29 мая в 08:37
Ответ дляШвидка Настя
В моїй хаті є і вікна і туалет, які потрібно замінити. І так, я не розумію як можна це порівнювати з хрущем в місті, я б його і безкоштовно не хотіла. З приводу транспорту - згодна, сама дитиною і студенткою страждала через це постійно. Але зараз, коли в кожного своє авто, це не є проблемою
Ну, а Ваш чоловік не хоче жити в селі і не розуміє нафіг йому той будинок, у якому він жити не хоче.
Україна наше все• 29 мая в 08:38
Ответ дляСамоучка
То есть, жить годами и десятилетиями в чужом можно, а вкладываться - нет? Так только нищеброды рассуждают
Автор же ж живе і не вкладується,
Смячиком• 29 мая в 08:42
Ответ дляЧарівна патика
Для двоих норм. Но ребенка бы не рожала ни за что. Нет условий- нет ребенка.
А он ему нужен?

дожену і ощасливлю• 29 мая в 08:43
В коментариях щесливые гарадские саветчицы, каторые сваим трудом сваи квартирки курятники заработали. А так то, у бывших мужей отжали (отсылка к комментариям где мужики должны думать о жилье и обеспечивать им семью), или наследство пап мам бабушек дедушек. Успешный успех
Смячиком• 29 мая в 08:44
Ответ дляШвидка Настя
я не хочу з будинку в квартиру
А он хочет из квартиры в дом?
viter33• 29 мая в 08:45
Ответ дляСамоучка
Створіть тему: ’Живемо з чоловіком без дітей в його дошлюбному будинку. Чи вкладатися мені роботою та фінансами в ремонт його будинку ?’
Побачите ПОВНУ одностайність у відповідях
Чарівна патика• 29 мая в 08:46
Ответ дляУкраїна наше все
Ну, Вам так подобаэться.
А комусь це нафыг не треба.
Для ремонту э спеціально обучені люди.
Та я не проти. Просто чоловік то все уміє. Колишній ні сам не уміа, ні грошей на ремонт не мав. Ремонт-то дороге задоволення.сумніваюсь що чоловік автора має гроші на ремонт. Коли людина ні до чого не прагне, то ніяких грошей вона не збере і не заробить. Нема бажання. Найняти бригаду -треба мати гроші і немалі. Але ремонт це гемор. А чоловік автора не хоче гемлру, хоче комфорту. Це дуже нехороша хар-ка чоловіка, бо зайвий раз ніколи не напнеться. Для мене це ред флег. Можна щось планувати в майбутньому, копичити гроші. У чоловіка автора навіть планів нема. Живе як бур´ян
Чарівна патика• 29 мая в 08:47
Ответ длядожену і ощасливлю
Счастливые. А ты тупое и безграмотное. .хоть 5 классов закончило?)
viter33• 29 мая в 08:48
Ответ дляЧарівна патика
ВІн живе так, як він хоче
Живе в СВОЄМУ житлі, на свої гроші , ні в кого нічого не просить і не вимагає.
Не вказано, що він ’на колінах дітей вимолює’
Якщо автор хоче активностей (у вигляді ремонту СВОГО будинку чи ін.) - автор може продивитися доступний контент на ю-тубі, заробити кучу грошей (без дітей же, нічого не стримує і не обмежує) і реалізовувати свої ремонтні/будівельні бажання та душевні пориви !
дожену і ощасливлю• 29 мая в 08:49
Ответ дляЧарівна патика
С руцкоязычными так и гаварю. Не злись милочка. Твае лицо итак неочень, а так от злобы вообще карежит
Чарівна патика• 29 мая в 08:52
Ответ длядожену і ощасливлю
Удалено администрацией...
дожену і ощасливлю• 29 мая в 08:53
Ответ дляЧарівна патика
Удалено администрацией...
Куплю орехи• 29 мая в 09:09
Ответ дляЧарівна патика
На найняти мати треба гроші.і це непросто. Це дужедорого. А як вона почне цим займатися-то так і буде. Сама і гроші зароби і майстрів знайди. Це шлях внікуди. Не повинна жінка опікуватися ремонтами і балачками з майстрами. В неї є чоловік.
А что должна женщина? Ну вот у нее сейчас нет детей, она свободна, молода. Она хочет чего-то для себя , у нее есть возможности сделать что-то для себя и для своего будущего ребенка. Или если замужем, то вообще никакие свои желания и стремления самостоятельно не реализовывать , а только через мужа? Сидеть и ждать с претензиями?

Sugar suka• 29 мая в 09:16
Чого він має робити вам цукерку з халупи як він того не хоче
Куплю орехи• 29 мая в 09:17
Ответ дляШвидка Настя
Ну так и сделайте свой дом себе, как хотели бы. Деньги у вас свои есть? Работа? Вложите их в свой дом. Ну не хочет муж жить где-то и в доме не хочет. Ему что себя заставить? Это ваша игрушка, вот и сделайте его для себя любимой. Рабочих наймите они сделают, что в нем еще недоделано. Авто у вас есть, будете ездить контролировать процесс.
So_so• 29 мая в 09:26
Не хотеть жить за городом и значительно вкладываться в ремонт чужого дома (это нереальные деньги) нормально.
Не иметь в 30 лет четкого плана как жить когда появится ребенок, нет.
Куплю орехи• 29 мая в 09:30
Ответ дляSo_so
А у Автора есть четкий план? С учетом интересов всех? Ну она взрослая женщина на пике своей активности. Бери делай что хочешь. Преград у Автора на данный момент никаких. Нужно к мужу прицепиться чтобы он сам за всех подумал и все просчитал.
Sugar suka• 29 мая в 09:33
Ответ дляШвидка Настя
15 км за містом при асфальті - це глуш? ну не знаю, я не такої думки
Це глуш
Sugar suka• 29 мая в 09:35
Ответ дляШвидка Настя
Все правильно, в домі немає, треба зробити, він є в прибудові
То чо не зробили з батьками до заміжжя а жили в халупі
Бочка порохУ• 29 мая в 09:40
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А мой муж, например, вообще ничего не хочет, он хочет просто ходить на работу, дома просто жрать, спать и срать, и машины менять. Зачем что-то куда-то вкладывать?
МаксХмара• 29 мая в 09:58
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо немає дітей, тікать.. Він не зміниться
Тю, а почему он должен меняться? Потому что она хочет в село? А он не хочет. Его право.
МаксХмара• 29 мая в 09:59
Ответ дляЧарівна патика
Не має жінка думати про житло. Це обов´язок чоловіка.- забезпечити житлом і комфортом. Але трохи прмвести до ладу щоб приїхати на вихідних - можна. Але в автора ледащр
Ні за холодну воду• 29 мая в 10:01
Ответ дляМаксХмара
Не хочет село, пусть обеспечит жилье нормальное для семьи.
Усміхайлик• 29 мая в 10:07
Ответ дляШвидка Настя
так йому і вкладати нічого, по-перше заробляємо однаково небагато, по-друге ми одружені - це ж не чуже.
Ну не все хотят жить за городом. Это с одной стороны. А с другой , какое будущее вы видите со своим мужем ? Он не собирается ничего делать, он не будет напрягаться , чтобы купить хотя бы двушку. И если зарабатывает он мало , нормального жилья у вас нет , то как вы собрались рожать от него и уходить в декрет ? Будете жить друг у друга на головах и в нищете. Может вам другого мужа поискать ?