Швидка Настя• 28 мая в 23:52
Я знову понити ....
Нам з чоловіком по 30 років. Живемо в 1 кімнатній квартирі чоловіка в місті. В мене є старий будинок доволі непоганий, але потрібно з ним ще працювати (в половині будинку поміняти вікна, провести каналізацію до нього, бо ванна є, а туалету нема і оновити фасад), все це добро за 12 км від нашого міста, звісно є сад, ділянка біля дому....так от: чоловіка здається це все не цікавить, він собі працює на роботі, хоче розвиватись і на цьому все. З його слів - до будинку його не тягне, а на питання де будемо жити як з´явиться дитина, адже мало місця, то відповідає, що якщо дуже треба, то переїдемо, але він буде почуватися там некомфортно. Так мені якось образливо з цього....люди купують старі халупи і роблять з того цукерку, а мій не хоче мінімально прикластись до майже готового....
Крихітка на всі• 29 мая в 10:28
Ответ дляMacOS-ница
Он вас пузячить не собирается. Так что живите спокойно в однушке
Ну автор же хотела за счёт этого мужика сделать себе комфортабельный домик, чтобы туда свалить и другого ишака туда привести. Но мужик не лохом оказался. Даже манипуляции с будущим нерождённым и ещё не зачатым ребёнком не помогли. Мужик кремень, респект ему.
Свисток ля-минор• 29 мая в 10:35
Ответ дляШвидка Настя
так йому і вкладати нічого, по-перше заробляємо однаково небагато, по-друге ми одружені - це ж не чуже.
Ну ви це серйозно чи тролите нас? Що значить не чуже? Це ваше дошлюбне, яке при розлученні не ділиться. Вам не чуже, йому чуже. Чи ви теж бездумно вкладувались би в його квартиру?
Крихітка на всі• 29 мая в 10:36
Ответ длядожену і ощасливлю
Удалено администрацией...
Це що, вже гастарбайтери індуси чи бангладешці чи пакистанці сюди поналазили?
Крихітка на всі• 29 мая в 10:40
Ответ дляБочка порохУ
А мой муж, например, вообще ничего не хочет, он хочет просто ходить на работу, дома просто жрать, спать и срать, и машины менять. Зачем что-то куда-то вкладывать?
Он вкладывается в своих любовниц.
Жерица ночи• 29 мая в 10:55
Авторе, станьте на місце чоловіка. Я так розумію, ви зараз вимагаєте фінансового і фізично особисто йому туди вкладатися. Ви даєте якісь кошти на відновлення будинку? Якщо ви розійдетесь раптом, що він отримає з того будинку?
Жерица ночи• 29 мая в 10:56
Ответ дляШвидка Настя
Тобто будинок був куплений під час шлюбу?
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:12
Ответ дляЧарівна патика
У мене такий був 1 чоловік. Ледащо. Ні на своїй дачі, ні на моїй.. ні в його квартирі- нічого не хотів. Я лиш ремонтом займалася в його квартирі. На спільні гроші. Але то я була молода і дурна. Чисто шпалери поклеїли, лінолеум постелили.... Отакв лейба він і лишився. Покинула на 6 році спілтного життя. Зараз я маю чоловіка, золоті руки. Скрізь ремонти, теплиці, дача як ляля. Все своїми пуками. Теплиці, город під шнурочок. Все сам. Хазяїн з великої літери. Я до городу і не вихожу. Всю красу в квартирах і своїй і моїй навів без нагадувань і прохань. Бо він Чоловік.
Де урвали такий скарб?
Чарівна патика• 29 мая в 11:13
Ответ дляЗлюка-закусюка
Де урвали такий скарб?
на сз. причому він дуже наполегливо мене обхажував. я не хотіла шлюбу,а він наполіг
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:17
Ответ дляШвидка Настя
оформлений 50/50 будинок?
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:17
Ответ дляПопразендовна
Особливо в селі здати... ага...
халупа без вікон і води
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:18
Ответ дляШвидка Настя
15 км за містом при асфальті - це глуш? ну не знаю, я не такої думки
добиратись як?
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:36
Ответ дляШвидка Настя
так, є
2 машини на кожного? ви потягнете їх обслуговувати?
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:37
Ответ дляШвидка Настя
навіть не буду питати з чого такі висновки
тимчасово юзає вас і все, а ви про будинок, дітей
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:41
Ответ дляМозговая пилочка
Сейчас цены на бензин, маршрутки очень дорого, 12 км пригород киева маршрутка 80 гривен в одну сторону, в обе 160 гривен день, какой дом в пригороде
Нужно жить в городе где есть работа, и маленькая квартирка то что нужно, иначе коммуналка офигеть, в частном доме будешь работать на коммуналку и проезд.
Роздовбаними дорогами
Злюка-закусюка• 29 мая в 11:45
Ответ дляviter33
Ціни на оренду там високі
Мінімально довести до ладу (металоплатикові вікна, туалет) і здати в оренду
Чоловік не хоче (не вміє) займатися будівництвом/ремонтом - постаратися знайти майстрів (знаю, це зараз дуже важко)
Кожен ’профуканий’ місяць - ’неотриманий дохід’
мінімально.... ціни бачили на ремонт?
Ответ дляЗлюка-закусюка
мінімально.... ціни бачили на ремонт?
Бачив(((
Значить:
1) дивимося ю-туб і закочуємо рукави або
2) позичаємо в родичів, кого можемо і наймаємо професіоналів (які вже розписані до листопада включно)
Пошвидше мінімально зробити (вікна, туалет) і негайно здавати в оренду
Кожен місяць = ’неотримані доходи’
Значить:
Кожен місяць = ’неотримані доходи’
Злюка-закусюка• 29 мая в 12:16
Ответ дляЧарівна патика
Як? там одне лайно попадається
Чарівна патика• 29 мая в 12:26
Ответ дляЗлюка-закусюка
Як? там одне лайно попадається
яка сама,таке й попадається. в мене в минулому році кума вийшла заміж .має 2 дітей. познайомились в 2022 р . прекрсний чоловік. їй 45,йому 46. супер. вона такою щасливою ніколи не була. познайомились на сз.
Чарівна патика• 29 мая в 12:36
Щоби вам тут не писали жіночки- житло це обов´язок чоловіка.Саме чоловік думає про поліпшення умов для своєї сім´ї,про те де будуть жити діти.ну не будуть же вони всі жити на купі в 1 кімн квартирі. Інакше- наввщо женився? секс можна мати і так - і йому і їй. Але ж він захотів створити сім´ю. тоді саме на чоловіку обов´язок ДЕ жити і ЯК жити. не жінка веде до себе ,а саме чоловік.Зараз ок,але коли діти??? До дітей думають про розширення і складають плани. На те йому бог яйця дав.
Якщо жінка має гроші,житло ,плани,то їй чоловік не потрібен в принципі.хіба як дуже хоче дитину. Глобальні питання комфорту і проживання вирішує чоловік. А чоловік автора не хоче. І це печально.так як мій-жив одним днем. я керувала ремонтом,спілкувалася з майстрами. потім покинула. він женився вдруге.то вони с тим ремонтом косметичним ще після наших 6 років прожили 7. і друга жінка теж його покинула. бо чолвоік без ідей.без планів,тільки чекає щоб хтось зробив,вирішив,домовився. це обуза. просто обуза.
Швидка Настя
• 29 мая в 12:45
Ответ дляЛгин
Зараз би або робила сама, якщо є енергія та інші ресурси під себе і для себе, або б забила і теж жила своїм розвитком. Нікого б нікуди не тягла ні в РАГС, ні в будинок, ні в пологовий.
Хай сам відповідальність бере, розвивається і думає, де жити, коли з’явиться дитина. Йому комфортно і втрачати це відчуття він не збирається.
Цікаво, у Вас є сім´я і діти? Думаю, що так, якщо так кажете. Мені вона теж потрібна, розвитком своїм була зайнята до тепер, є освіта, хороша робота і бажання щось робити, хочеться і його залучити до процесу....він потрохи ніби поступається, але без особливого ентузіазму, от в чому власне і проблема
Швидка Настя
• 29 мая в 12:46
Ответ дляУкраїна наше все
Ну, а Ваш чоловік не хоче жити в селі і не розуміє нафіг йому той будинок, у якому він жити не хоче.
Ок, згодна і на таку позицію, АЛЕ: де тоді він бачить майбутнє? в 1 кімнаті?
дожену і ощасливлю• 29 мая в 12:46
Ответ дляКрихітка на всі
Равшан і Джамшут твой попа нюхаль
Швидка Настя
• 29 мая в 12:48
Ответ дляУкраїна наше все
Автор же ж живе і не вкладується,
з чого Ви взяли? Коли ми зайшли в квартиру, то там були голі стіни, на ремонт заробили двоє, навіть на саму квартиру пару тисяч невистачало, то ми зичали і потім повертали
Швидка Настя
• 29 мая в 12:49
Ответ дляСмячиком
А он хочет из квартиры в дом?
не хочет, то заставим🤪
Швидка Настя
• 29 мая в 12:54
Ответ дляКуплю орехи
А что должна женщина? Ну вот у нее сейчас нет детей, она свободна, молода. Она хочет чего-то для себя , у нее есть возможности сделать что-то для себя и для своего будущего ребенка. Или если замужем, то вообще никакие свои желания и стремления самостоятельно не реализовывать , а только через мужа? Сидеть и ждать с претензиями?
Я взагалі без претензій. Сидіти і чекати? не розумію чому Ви так подумали, ми заробляємо одинаково, а був час, коли я більше, разом накопичили на ремонт його квартири, я найняла бригаду якшо шо...згодом ми планували цю квартирку здавати, бо жити на перспективу тут затісно, але при цьому йти в будинок і ремонт знову чоловік особливого бажання не має, от власне в чому проблема
Швидка Настя
• 29 мая в 12:55
Ответ дляSugar suka
Чого він має робити вам цукерку з халупи як він того не хоче
То не халупа, по-перше, а по-друге не бачу щоб він пропонував альтернативу
Швидка Настя
• 29 мая в 12:57
Ответ дляSugar suka
То чо не зробили з батьками до заміжжя а жили в халупі
я до заміжжя жила в будинку, а не в халупі, а він в 1 кімнаті на зйомі. Відчуваєте різницю? Люди, в яких будинок знають, що там завжди є що робити
Sugar suka• 29 мая в 12:58
Ответ дляШвидка Настя
Старий будинок = халупа. Він вам ж тдо запропонував. Від вас нуль. І альтернатив теж нуль