Швидка Настя• 28 мая в 23:52
Я знову понити ....
Нам з чоловіком по 30 років. Живемо в 1 кімнатній квартирі чоловіка в місті. В мене є старий будинок доволі непоганий, але потрібно з ним ще працювати (в половині будинку поміняти вікна, провести каналізацію до нього, бо ванна є, а туалету нема і оновити фасад), все це добро за 12 км від нашого міста, звісно є сад, ділянка біля дому....так от: чоловіка здається це все не цікавить, він собі працює на роботі, хоче розвиватись і на цьому все. З його слів - до будинку його не тягне, а на питання де будемо жити як з´явиться дитина, адже мало місця, то відповідає, що якщо дуже треба, то переїдемо, але він буде почуватися там некомфортно. Так мені якось образливо з цього....люди купують старі халупи і роблять з того цукерку, а мій не хоче мінімально прикластись до майже готового....
Швидка Настя
• 29 мая в 12:58
Ответ дляБочка порохУ
А мой муж, например, вообще ничего не хочет, он хочет просто ходить на работу, дома просто жрать, спать и срать, и машины менять. Зачем что-то куда-то вкладывать?
Вас це не бентежить? так і життя можна просрать і проспать
Швидка Настя
• 29 мая в 12:59
Ответ дляНі за холодну воду
Не хочет село, пусть обеспечит жилье нормальное для семьи.
І я про те ж. Але тут навряд той випадок
Sugar suka• 29 мая в 13:00
Ответ дляЧарівна патика
Щоби вам тут не писали жіночки- житло це обов´язок чоловіка.Саме чоловік думає про поліпшення умов для своєї сім´ї,про те де будуть жити діти.ну не будуть же вони всі жити на купі в 1 кімн квартирі. Інакше- наввщо женився? секс можна мати і так - і йому і їй. Але ж він захотів створити сім´ю. тоді саме на чоловіку обов´язок ДЕ жити і ЯК жити. не жінка веде до себе ,а саме чоловік.Зараз ок,але коли діти??? До дітей думають про розширення і складають плани. На те йому бог яйця дав.
Якщо жінка має гроші,житло ,плани,то їй чоловік не потрібен в принципі.хіба як дуже хоче дитину. Глобальні питання комфорту і проживання вирішує чоловік. А чоловік автора не хоче. І це печально.так як мій-жив одним днем. я керувала ремонтом,спілкувалася з майстрами. потім покинула. він женився вдруге.то вони с тим ремонтом косметичним ще після наших 6 років прожили 7. і друга жінка теж його покинула. бо чолвоік без ідей.без планів,тільки чекає щоб хтось зробив,вирішив,домовився. це обуза. просто обуза.
Щоб ви не писали, чоловік обходиться мінімумом..і не хоче паритися. Вони так влаштовані. Жінки як правило хочуть ремонти чужими руками..і дуже гарно люблять розповідати , що чоловік зобов´язаний
Швидка Настя
• 29 мая в 13:01
Ответ дляУсміхайлик
Ну не все хотят жить за городом. Это с одной стороны. А с другой , какое будущее вы видите со своим мужем ? Он не собирается ничего делать, он не будет напрягаться , чтобы купить хотя бы двушку. И если зарабатывает он мало , нормального жилья у вас нет , то как вы собрались рожать от него и уходить в декрет ? Будете жить друг у друга на головах и в нищете. Может вам другого мужа поискать ?
Та ні, дякую, я свого люблю. Слава Богу, житло своє є, хоч і невелике, а там побачимо
Швидка Настя
• 29 мая в 13:04
Ответ дляКрихітка на всі
Ну автор же хотела за счёт этого мужика сделать себе комфортабельный домик, чтобы туда свалить и другого ишака туда привести. Но мужик не лохом оказался. Даже манипуляции с будущим нерождённым и ещё не зачатым ребёнком не помогли. Мужик кремень, респект ему.
Якась Ви дуже ображена і дуже обмежена. Я самостійна і досить непогано забезпечена жінка, яка чогось хоче у житті окрім поїсти і поспати....але що вам пояснювати, вам же видніше
Швидка Настя
• 29 мая в 13:06
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну ви це серйозно чи тролите нас? Що значить не чуже? Це ваше дошлюбне, яке при розлученні не ділиться. Вам не чуже, йому чуже. Чи ви теж бездумно вкладувались би в його квартиру?
Я не тільки БИ вкладувалась, а й вклалась доволі нормально, так що судіть самі. Я особисто вважаю, що ми сім´я і все спільне, і розлучатись не планувала точно
Швидка Настя
• 29 мая в 13:06
Ответ дляКрихітка на всі
Он вкладывается в своих любовниц.
по собі судите?
Чарівна патика• 29 мая в 13:07
Ответ дляSugar suka
він може обходитися мінімумом. це так,але коли чолвоік зацікавлений в сім´ї -він зі штанів вистрибне. тільки щоб жінка і діти були в комфорті .а ледащо так буде жити 20 р з одним ремонтом. як мій колишній. так він всериться,але нічого не буде робити
Швидка Настя
• 29 мая в 13:07
Ответ дляЖерица ночи
Авторе, станьте на місце чоловіка. Я так розумію, ви зараз вимагаєте фінансового і фізично особисто йому туди вкладатися. Ви даєте якісь кошти на відновлення будинку? Якщо ви розійдетесь раптом, що він отримає з того будинку?
А що отримаю я з його квартири, куди також вклалась? я про такі речі не думала, ми ж не для того одружувались
Швидка Настя
• 29 мая в 13:08
Ответ дляЖерица ночи
Тобто будинок був куплений під час шлюбу?
ні
Швидка Настя
• 29 мая в 13:08
Ответ дляЗлюка-закусюка
добиратись як?
на авто, як і всі, хто там живе
Этожзвяздаяегообожаю• 29 мая в 13:08
Я городской человек и всю жизнь прожила в городе. Появилась дача, где сеем-убираем. Так надо! Но мне на даче скучно и неинтересно.
Sugar suka• 29 мая в 13:08
Ответ дляЧарівна патика
Не буде ніхто нікуди стрибати. Це все стереотипи. Так само як і всі жінки хазяйки і не потерплять бруду у житлі..тип паче що ніяких дітей немає
Sugar suka• 29 мая в 13:09
Ответ дляШвидка Настя
А що він отримає?
Швидка Настя
• 29 мая в 13:09
Ответ дляЗлюка-закусюка
2 машини на кожного? ви потягнете їх обслуговувати?
ну якось справляємось дякувати Богу)
Швидка Настя
• 29 мая в 13:10
Ответ дляSvitlo_
Ви до одруження піднімали питання, що не плануєте з дитиною жити в місті?
звичайно. Казав, що ок, але не у захваті. Так само каже й тепер
Чарівна патика• 29 мая в 13:11
Ответ дляSugar suka
то ви не бачили і не мали гарного чоловіка. я тепер маю то бачу. 2 чоловік, дитина не його. кума має,другий шлюб,2 дітей від 1 шлюбу.- то баче. стараються, все в сім´ю. в мене двоюрідний брат такі ремонти поробив у квартирі, на дачі (жінчина дача) з альтанками,розаріями,теплицями і т.д. крутиться,гроші заробляє. дітям покупляв квартири в ЗУ,хоч сам з Черкас. Але він ну дуже крутиться.і перевозки,і пасіка. Жінка і діти забезпечені усім. дітям лише по 6-8 років,але клжна дитина вже має житло.
Швидка Настя
• 29 мая в 13:12
Ответ дляSugar suka
Старий будинок = халупа. Він вам ж тдо запропонував. Від вас нуль. І альтернатив теж нуль
тдо?
Швидка Настя
• 29 мая в 13:14
Ответ дляSugar suka
А що він отримає?
Удалено администрацией...
Усміхайлик• 29 мая в 13:17
Ответ дляШвидка Настя
Ну тогда смиритесь с тем , что вы всё будете тащить в вашей семье на себе. Финансы, быт , детей. Вы же любите .
Будете все жить в однушке на маленькую зарплату вашего мужа. Это же весело.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 мая в 13:41
Ответ дляСвета С Приветом
Я бы тоже в чужое не вкладывалась.
Нафіга тоді взагалі жити разом?? якщо весь час думати, що розведешся. Маячня яка.
І чоловік, виявляється, чужий 🙄
Смячиком• 29 мая в 13:48
Ответ дляШвидка Настя
Цікаво, у Вас є сім´я і діти? Думаю, що так, якщо так кажете. Мені вона теж потрібна, розвитком своїм була зайнята до тепер, є освіта, хороша робота і бажання щось робити, хочеться і його залучити до процесу....він потрохи ніби поступається, але без особливого ентузіазму, от в чому власне і проблема
Вы пытаетесь менять другого человека без его желания. Это неблагодарное дело. Как купить трактор и переделывать его в автобус. Зачем вы создавали семью с человеком, если у вас не совпадают жизненные установки?
Воздух в банке• 29 мая в 13:49
Ответ дляНеГолосую
Я б теж в глуші не жила, хай в тісноті, але в місті
12 км это считается ближний пригород,какая это глушь?
Смячиком• 29 мая в 13:49
Ответ дляШвидка Настя
Я взагалі без претензій. Сидіти і чекати? не розумію чому Ви так подумали, ми заробляємо одинаково, а був час, коли я більше, разом накопичили на ремонт його квартири, я найняла бригаду якшо шо...згодом ми планували цю квартирку здавати, бо жити на перспективу тут затісно, але при цьому йти в будинок і ремонт знову чоловік особливого бажання не має, от власне в чому проблема
Поздравляю, в вашей паре мужик это вы. Примите это и живите с этим или разводитесь
Швидка Настя
• 29 мая в 13:49
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
І чоловік, виявляється, чужий 🙄
і я про те ж...з таким підходом можна і не починати
Бідося• 29 мая в 13:57
Ответ дляШвидка Настя
15 км за містом при асфальті - це глуш? ну не знаю, я не такої думки
продати вашу хату та його однушку і купити двушку в місті
Лгин• 29 мая в 13:59
Ответ дляШвидка Настя
Щиро бажаю вам отримати все, чого вам хочеться.
Просто коли хочеться вам, мені чогось від конкретного чоловіка, а він не готовий, не хоче, не може, не вміє це дати, то краще його не тягти за собою, не розказувати, як буде краще. Якщо він якісь кроки робить, то ок. Але залиште його в своєму ритмі. Інакше, ризикуєте так все і тягти на собі, робити, як краще, піклуватися,створювати, а йому воно не здалося .
Свисток ля-минор• 29 мая в 14:01
Ответ дляШвидка Настя
Ну хто вас розумною назве? Думаєте, що ті жінки, які розлучились і залишились у розбитого корита, планували це? Це життя, а в житті буває усяке. І якщо ваш чоловік раптом вирішить з вами розлучитись, то оте все, що ви вклали в його квартиру (замість того, щоб вкласти в своє), вам вже ніхто не поверне і будете ви жити в своїй халупці в селі без вікон
Свисток ля-минор• 29 мая в 14:02
Ответ дляШвидка Настя
Ви не думали, а він про все подумав
Свисток ля-минор• 29 мая в 14:04
Ответ дляШвидка Настя
Удалено администрацией...
Той випадок, коли жінку можна вивезти із села, а село із жінки - ніколи. Це про вас