60 метрів сметани• 29 мая в 09:32

У кого было, что одна и та же добавка от разных производителей даёт разный

эффект? Вы верите в это или думаете, что самовнушение?
Нашли в капусте• 29 мая в 09:37
Це різна концентрація діючої речовини. Десь вона є, а десь крейда. А десь вона зашкалює. Це стосується і таблеток, до речі. Я виросла у місті з хімфармзаводом, там виробляли Цитрамон. Багато хто просив в аптеці саме його, бо він ’дієвий’. Звичайно, ’дієвий’, бо концентрація діючої речовини могла перевищувати у рази концентрацію аналогів (на пакуванні інформація не відповідала дійсності). Мамина близька подруга працювала у цеху, що виготовляли той Цитрамон, від неї і знали як його колотили і яка була справжня концентрація.

Коко На Страже• 29 мая в 09:58
Ви самі відповіли на своє питання. Моніторьте інет - там вся інфа...
Кусюче сонечко• 29 мая в 10:03
Звичайно. І таблетки. І навіть таблетки хороших виробників відрізняються дією. Я тиждень використовувала європейський АД замість звичного ізраїльського і ловила відміну і звикання. І навряд чи я собі ’навнушала’ потіти уві сні так, щоб до матрасу все мокре.
А БАДи, які взагалі майже нерегульовані, тим більше можуть відрізнятись