sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Идеи
anonim_88
Бараболька• 29 мая в 09:32

Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей

Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.

Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.

Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.

У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.

Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
woman_facepalming 26 face_with_tears_of_joy 12 face_vomiting 11 dislike 3 crying_face 3 like 1
265 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 9
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:17
61
Ответ длявАлнуюся сильнА
А чому ви вирішили, що маєте право обмежувати їх права? Чому ви вирішили, що маєте право їх бити лише за те, що вони відрізняються від вас?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
Бити? Ви по собі міряєте???
От явно усі райдужні з психвідхиленнями.
like 3 dislike 3

anonim_26
Залатавая• 29 мая в 10:18
62
Ответ длявАлнуюся сильнА
Особисто я не ділю людей на сорти. І ставлюся до лгбт так само, як до людей із звичайною орієнтацією і звичайним життям. Чого, на жаль, не моду сказати про більшість дописувачів у цій темі.
Вы манипулируете по максимуму, потому можете говорить что взбредет в голову .
Ещё раз спрошу : кто их трогает ?
like 3
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:18
63
Ответ дляЗамрійлива
Удалено администрацией...
Ага, само лізе в очі і оре ’ а меня за что???’
like 2
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:19
64
Ответ дляЗавжди з рушником
ВОЗ считает иначе.
Мені на воз пох.
like 2
anonim_26
Залатавая• 29 мая в 10:20
65
Ответ дляЗавжди з рушником
ВОЗ считает иначе.
А красный крест ?
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:21
66
Ответ дляЗавжди з рушником
ВОЗ считает иначе.
Пообщайтесь с психиатрами.
like 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:21
67
Ответ дляфан L.O.S.T.
Яких прав? Працювати, жити, дихати, захищати себе у суді? Яких?
Ви про шлюб? Це щоб відкосяк від мобілізації отримати?
Просто перебувати у публічному місці без страху бути побитим чи вбитим. Працювати - їх дискримінують роботодавці. Право на шлюб. Право на усиновлення. Право на повагу як до людини.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
woman_facepalming 6 like 2 dislike 1
anonim_218
Дівчина Бобула• 29 мая в 10:21
68
Ответ дляБараболька
Трансы-гендеры нуждаются больше в защите, чем обычные
На них больше ракет летит?
face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:22
69
Ответ длявАлнуюся сильнА
Особисто я не ділю людей на сорти. І ставлюся до лгбт так само, як до людей із звичайною орієнтацією і звичайним життям. Чого, на жаль, не моду сказати про більшість дописувачів у цій темі.
Ніхто не ділить на сорти, поки ці сорти самі не починають виділятися і вимагати преференцій.
like 5 woman_facepalming 1

anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:26
70
Ответ дляфан L.O.S.T.
Бити? Ви по собі міряєте???
От явно усі райдужні з психвідхиленнями.
В Україні було чимало мирних демонстрацій (першотравневі, за політичні сили, за виплату зарплати....) Хоч когось на ній били за орієнтацію?
І кожного разу хода ЛГБТ збирає сотні ’нормальних’ (на їх думку, в по факту душевно хворих з ’правильною’ орієнтацією) які дозволяють собі нападати на учасників ходи і бити їх лише за те, що вони лгбт. Кожного разу одне і те саме. То у кого тут психвідхилення? Хто агресор і неадекват?
like 1 dislike 1 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:26
71
Ответ длявАлнуюся сильнА
Просто перебувати у публічному місці без страху бути побитим чи вбитим. Працювати - їх дискримінують роботодавці. Право на шлюб. Право на усиновлення. Право на повагу як до людини.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
Права дитини,яку одностатева пара хоче всиновити, не треба враховувати?
Яку модель сім´ї сформує дитина, маючи двох пап і дожної мами? Це щоб звихнути мізки дитині з народження?
like 4
anonim_85
Трільчиха• 29 мая в 10:27
72
Ответ дляЗалетна Я тут
Когда-то может и мы дойдём до норм уровня
Что вам мешает сегодня лизать чью то шмоньку, а мужу подставлять свою опу волосатому мужику? Давайте, внедряйте европейские ценности в семью, не стесняйтесь!
like 5 woman_facepalming 2
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:28
73
Ответ длявАлнуюся сильнА
Просто перебувати у публічному місці без страху бути побитим чи вбитим. Працювати - їх дискримінують роботодавці. Право на шлюб. Право на усиновлення. Право на повагу як до людини.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
Щось у вас подвійні стандарти. Жінка свідомо стала чоловіком і не хоче мобілізуватися? А як же обов´язки, крім прав?
like 6
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:28
74
Ответ дляЗалатавая
Вы манипулируете по максимуму, потому можете говорить что взбредет в голову .
Ещё раз спрошу : кто их трогает ?
https://www.google.com/amp/s/suspilne.media/amp/ky...
Люди з ’правильною’ орієнтацією. І я б хотіла вас запитати чому вони собі це дозволяють і абсолютно безкарно?
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:29
75
Ответ длявАлнуюся сильнА
Просто перебувати у публічному місці без страху бути побитим чи вбитим. Працювати - їх дискримінують роботодавці. Право на шлюб. Право на усиновлення. Право на повагу як до людини.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
Бо я жінка за паспортом, нічого не відрізала, не пришивала. Знаю як свої права, так і обов´язки.
like 1
anonim_85
Трільчиха• 29 мая в 10:29
76
Ответ дляфан L.O.S.T.
Щось у вас подвійні стандарти. Жінка свідомо стала чоловіком і не хоче мобілізуватися? А як же обов´язки, крім прав?
Согласна, хочет быть мужиком, так пусть будет им!
like 4
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:30
77
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ніхто не ділить на сорти, поки ці сорти самі не починають виділятися і вимагати преференцій.
Вас б´ють за шлюб з чоловіком? То чому ви маєте право ’виділятися’, а інший ні? І хто сказав, що саме ваша модель є норма?
woman_facepalming 2 dislike 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:35
78
Ответ дляфан L.O.S.T.
Права дитини,яку одностатева пара хоче всиновити, не треба враховувати?
Яку модель сім´ї сформує дитина, маючи двох пап і дожної мами? Це щоб звихнути мізки дитині з народження?
Щоб звихнути мізки дитині з її народження мами живуть з алкашами, наркоманами і закривають очі на згвалтування дітей їх співмешканцями. Особливо ’просунуті’ ще й на порно з власними дітьми заробляють.
Не хочете це обговорити?
woman_facepalming 3 like 2
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:32
79
Ответ длявАлнуюся сильнА
В Україні було чимало мирних демонстрацій (першотравневі, за політичні сили, за виплату зарплати....) Хоч когось на ній били за орієнтацію?
І кожного разу хода ЛГБТ збирає сотні ’нормальних’ (на їх думку, в по факту душевно хворих з ’правильною’ орієнтацією) які дозволяють собі нападати на учасників ходи і бити їх лише за те, що вони лгбт. Кожного разу одне і те саме. То у кого тут психвідхилення? Хто агресор і неадекват?
А давайте влаштуємо ходу за полігамію! Таких багато по факту, але прав законних їм ніхто не дає мати три дружини.
Я за їхні права!

anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:33
80
Ответ дляфан L.O.S.T.
Щось у вас подвійні стандарти. Жінка свідомо стала чоловіком і не хоче мобілізуватися? А як же обов´язки, крім прав?
Жінка,яка свідомо стала чоловіком - транс чоловік. Я вам писала про транс жінок. Ви б спочатку поцікавилися темою у якій дискутуєте.
woman_facepalming 1
anonim_85
Трільчиха• 29 мая в 10:33
81
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вас б´ють за шлюб з чоловіком? То чому ви маєте право ’виділятися’, а інший ні? І хто сказав, що саме ваша модель є норма?
Ну как бы от такого брака потомство есть, а если как в анекдоте, то видимо что то не то, не норма:
Зустрілися в лісі білочка та зайчик. Покохали одне одного, почали жити разом. Минає час, а дітей у них немає.Білочка сумує і каже:— Зайчику, ну чому в нас немає малят? Це тому, що ми такі різні? Ти — сірий, а я — руда? Ти — зайчик, а я — білочка?Зайчик зітхає і відповідає:— Ні, білочко... Це тому, що я — хлопчик, і ти — хлопчик.
face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:33
82
Ответ дляТрільчиха
Что вам мешает сегодня лизать чью то шмоньку, а мужу подставлять свою опу волосатому мужику? Давайте, внедряйте европейские ценности в семью, не стесняйтесь!
Им надо,чтобы можно это было делать в публичных местах. Дома не интересно.
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:35
83
Ответ дляфан L.O.S.T.
Бо я жінка за паспортом, нічого не відрізала, не пришивала. Знаю як свої права, так і обов´язки.
І це дає вам право, щоб вас не били? А в Афганістані чи Ірані вважають інакше. Вони вважають, що вас можна бити і вбити лише тому, що ви жінка і жодної цінності не несете.
Як вам такий підхід?
І з чого ви вирішили, що такий підхід це ок по відношенню до ЛГБТ?
woman_facepalming 2 like 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:35
84
Ответ длявАлнуюся сильнА
Щоб звихнути мізки дитині з її народження мами живуть з алкашами, наркоманами і закривають очі на згвалтування дітей їх співмешканцями. Особливо ’просунуті’ ще й на порно з власними дітьми заробляють.
Не хочете це обговорити?
Тобто усіх цих дітей віддати підарам на усиновлення? Тільки нак можна вирішити проблему?
like 2 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:37
85
Ответ длявАлнуюся сильнА
Жінка,яка свідомо стала чоловіком - транс чоловік. Я вам писала про транс жінок. Ви б спочатку поцікавилися темою у якій дискутуєте.
Хай змінює паспорт і стать у паспорті. У чому проблема. Один/одна таке вже добився через суд зняття з обліку.
anonim_218
Дівчина Бобула• 29 мая в 10:37
86
Ответ дляЗалатавая
Вы манипулируете по максимуму, потому можете говорить что взбредет в голову .
Ещё раз спрошу : кто их трогает ?
Может, проблема как раз в том, что их никто не трогает? Должны притеснять, бить, преследовать, а тут - НИЧЕГО , разрыв шаблона, надо нарываться самим!
like 3 woman_facepalming 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:38
87
Ответ дляфан L.O.S.T.
А давайте влаштуємо ходу за полігамію! Таких багато по факту, але прав законних їм ніхто не дає мати три дружини.
Я за їхні права!
Знаєте, якщо людина хоче жити полігамно - це її право. Значна частина Порадниці так живе, бо ’квартіра іво’.
Мені нема до цього справи. І я не буду бити жінку, яка по суті живе як побутова повія. Я вважаю, що не маю на це права. Незрозуміло лише чому така жінка вважає, що має право бити лгбт.
like 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:38
88
Ответ длявАлнуюся сильнА
І це дає вам право, щоб вас не били? А в Афганістані чи Ірані вважають інакше. Вони вважають, що вас можна бити і вбити лише тому, що ви жінка і жодної цінності не несете.
Як вам такий підхід?
І з чого ви вирішили, що такий підхід це ок по відношенню до ЛГБТ?
Та що вас заклинило на тому бити. Мова була про мобілізацію.
like 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:39
89
Ответ дляТрільчиха
Ну как бы от такого брака потомство есть, а если как в анекдоте, то видимо что то не то, не норма:
Зустрілися в лісі білочка та зайчик. Покохали одне одного, почали жити разом. Минає час, а дітей у них немає.Білочка сумує і каже:— Зайчику, ну чому в нас немає малят? Це тому, що ми такі різні? Ти — сірий, а я — руда? Ти — зайчик, а я — білочка?Зайчик зітхає і відповідає:— Ні, білочко... Це тому, що я — хлопчик, і ти — хлопчик.
Тобто бездітні пари жінка/чоловік це автоматом не пари і не шлюб?
like 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:41
90
Ответ длявАлнуюся сильнА
Знаєте, якщо людина хоче жити полігамно - це її право. Значна частина Порадниці так живе, бо ’квартіра іво’.
Мені нема до цього справи. І я не буду бити жінку, яка по суті живе як побутова повія. Я вважаю, що не маю на це права. Незрозуміло лише чому така жінка вважає, що має право бити лгбт.
Так аналогічно з вашими гбт - хай живуть разом, давно ж вже скасована стаття за мужеложство.
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff