sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Идеи
anonim_88
Бараболька• 29 мая в 09:32

Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей

Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.

Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.

Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.

У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.

Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
woman_facepalming 26 face_with_tears_of_joy 12 face_vomiting 11 dislike 3 crying_face 3 like 1
265 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 9
anonim_90
Завжди з рушником• 29 мая в 10:04
31
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
heart 9 like 1

anonim_88
автор Бараболька • 29 мая в 10:05
32
Ответ дляЗавжди з рушником
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
Это лже наука ваш синдром
woman_facepalming 6 dislike 2
anonim_90
Завжди з рушником• 29 мая в 10:06
33
Ответ дляБараболька
Это лже наука ваш синдром
ну вот. требую защиты, шоколадку и на ручки!
like 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:06
34
Ответ дляЗавжди з рушником
отсталость от США и их трёх гендеров? как жить... ужс
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
dislike 6 like 4 woman_facepalming 1
anonim_88
автор Бараболька • 29 мая в 10:07
35
Ответ дляЗавжди з рушником
ну вот. требую защиты, шоколадку и на ручки!
Это вам в КНДР, там все быстро получите
dislike 7
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:07
36
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Та хто їх чіпає??? Коли не махали скрізь своїми трусами, їх взагалі ніхто не вирізняв поміж натовпу. Люди - усі люди.
Почали качати права - отримали спротив.
like 8 heart 2 dislike 1
anonim_151
Мозговая пилочка• 29 мая в 10:07
37
Ответ дляБараболька
Трансы-гендеры нуждаются больше в защите, чем обычные
Шоб не всрались
face_with_tears_of_joy 6
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:08
38
Ответ дляЗавжди з рушником
отсталость от США и их трёх гендеров? как жить... ужс
Трамп усе скасував.
like 3 heart 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:08
39
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це означає, що вони хворі.
Це означає, що суспільство хворе, раз вирішило, що має право позбавляти їх прав. В Афганістані суспільство позбавляє прав жінок, яких можна навіть вбити і чоловіку нічого не буде. Можна дитину у 7 років ’заміж’ видати і нічого її кривднику не буде. Це не означає, що жінки і діти в Афганістані хворі.
woman_facepalming 4 like 2 dislike 1

anonim_90
Завжди з рушником• 29 мая в 10:08
40
Ответ длявАлнуюся сильнА
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
трансгендеры не = ЛГБТ. или вам без разницы?
woman_facepalming 2
anonim_151
Мозговая пилочка• 29 мая в 10:09
41
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Удалено администрацией...
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:09
42
Ответ дляБараболька
Трансов Европа крышует
Ну туди хай і мандрують.
like 4
anonim_26
Залатавая• 29 мая в 10:09
43
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Ну хто их трогает ?
Зачем натягивать сову на глобус ?
like 5
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:10
44
Ответ дляБараболька
Не трогайте ЛГБТ
Не трогайте обычных людей!
heart 7
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:10
45
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та хто їх чіпає??? Коли не махали скрізь своїми трусами, їх взагалі ніхто не вирізняв поміж натовпу. Люди - усі люди.
Почали качати права - отримали спротив.
А чому ви вирішили, що маєте право обмежувати їх права? Чому ви вирішили, що маєте право їх бити лише за те, що вони відрізняються від вас?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
dislike 9 like 2
anonim_211
Замрійлива• 29 мая в 10:10
46
Для Украины это прямо так актуально сейчас - права трансгендеров. Других же проблем нет , только об лгбтшниках переживать.
like 3 heart 1 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:11
47
Ответ дляЗавжди з рушником
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
А права жінок,яким з дітьми нікуди піти від морального урода? Таких вагон з причепом.
like 6 woman_facepalming 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:11
48
Ответ дляЗавжди з рушником
трансгендеры не = ЛГБТ. или вам без разницы?
Це частина спільноти лгбт. Одна із її складових.
like 4 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:12
49
Ответ длявАлнуюся сильнА
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
І ті ж обов´язки!
like 4

anonim_211
Замрійлива• 29 мая в 10:12
50
Ответ дляБараболька
Не трогайте ЛГБТ
Удалено администрацией...
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:13
51
Ответ дляфан L.O.S.T.
І ті ж обов´язки!
Обов´язки у них ніхто не забирав, до речі) Українці як вони є: обов´язки залишили, а прав позбавили.
dislike 4 like 1
anonim_26
Залатавая• 29 мая в 10:13
52
Ответ длявАлнуюся сильнА
А чому ви вирішили, що маєте право обмежувати їх права? Чому ви вирішили, що маєте право їх бити лише за те, що вони відрізняються від вас?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
Впечатление, что вы говорите и сама себе отвечаете.
Чем вы отличаетесь от рашистов ?
А от бурятов ?
like 2
anonim_211
Замрійлива• 29 мая в 10:14
53
Ответ дляБараболька
А там уже всех повешали на веревках что-бы не защищать
Это кстати неплохой вариант.
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:14
54
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це означає, що суспільство хворе, раз вирішило, що має право позбавляти їх прав. В Афганістані суспільство позбавляє прав жінок, яких можна навіть вбити і чоловіку нічого не буде. Можна дитину у 7 років ’заміж’ видати і нічого її кривднику не буде. Це не означає, що жінки і діти в Афганістані хворі.
Яких прав? Працювати, жити, дихати, захищати себе у суді? Яких?
Ви про шлюб? Це щоб відкосяк від мобілізації отримати?
like 4
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:14
55
Ответ дляЗавжди з рушником
трансгендеры не = ЛГБТ. или вам без разницы?
Без. Це все психічне відхилення.
like 3 dislike 1
anonim_90
Завжди з рушником• 29 мая в 10:15
56
Ответ дляфан L.O.S.T.
Без. Це все психічне відхилення.
ВОЗ считает иначе.
dislike 4
anonim_211
Замрійлива• 29 мая в 10:15
57
Ответ дляЗавжди з рушником
ну вот. требую защиты, шоколадку и на ручки!
И чемодан с деньгами )
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:16
58
Ответ дляЗалатавая
Ну хто их трогает ?
Зачем натягивать сову на глобус ?
Та то ми тупі,амвони прошарені, дуже хочуть законний шлюб, щоб відкосити від армії одному з двох.
like 4 dislike 1
anonim_90
Завжди з рушником• 29 мая в 10:16
59
Ответ дляЗамрійлива
И чемодан с деньгами )
тоже можно
face_with_tears_of_joy 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:16
60
Ответ дляЗалатавая
Впечатление, что вы говорите и сама себе отвечаете.
Чем вы отличаетесь от рашистов ?
А от бурятов ?
Особисто я не ділю людей на сорти. І ставлюся до лгбт так само, як до людей із звичайною орієнтацією і звичайним життям. Чого, на жаль, не моду сказати про більшість дописувачів у цій темі.
dislike 4 like 1
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff