Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
26
12
11
3
3
1
Завжди з рушником• 29 мая в 10:04
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
9
1
автор
Бараболька
• 29 мая в 10:05
Ответ дляЗавжди з рушником
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
Это лже наука ваш синдром
6
2
Завжди з рушником• 29 мая в 10:06
Ответ дляБараболька
Это лже наука ваш синдром
ну вот. требую защиты, шоколадку и на ручки!
3
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:06
Ответ дляЗавжди з рушником
отсталость от США и их трёх гендеров? как жить... ужс
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
6
4
1
автор
Бараболька
• 29 мая в 10:07
Ответ дляЗавжди з рушником
ну вот. требую защиты, шоколадку и на ручки!
Это вам в КНДР, там все быстро получите
7
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:07
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Та хто їх чіпає??? Коли не махали скрізь своїми трусами, їх взагалі ніхто не вирізняв поміж натовпу. Люди - усі люди.
Почали качати права - отримали спротив.
Почали качати права - отримали спротив.
8
2
1
Мозговая пилочка• 29 мая в 10:07
Ответ дляБараболька
Трансы-гендеры нуждаются больше в защите, чем обычные
Шоб не всрались
6
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:08
Ответ дляЗавжди з рушником
отсталость от США и их трёх гендеров? как жить... ужс
Трамп усе скасував.
3
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:08
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це означає, що вони хворі.
Це означає, що суспільство хворе, раз вирішило, що має право позбавляти їх прав. В Афганістані суспільство позбавляє прав жінок, яких можна навіть вбити і чоловіку нічого не буде. Можна дитину у 7 років ’заміж’ видати і нічого її кривднику не буде. Це не означає, що жінки і діти в Афганістані хворі.
4
2
1
Завжди з рушником• 29 мая в 10:08
Ответ длявАлнуюся сильнА
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
трансгендеры не = ЛГБТ. или вам без разницы?
2
Мозговая пилочка• 29 мая в 10:09
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Удалено администрацией...
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:09
Ответ дляБараболька
Трансов Европа крышует
Ну туди хай і мандрують.
4
Залатавая• 29 мая в 10:09
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Ну хто их трогает ?
Зачем натягивать сову на глобус ?
Зачем натягивать сову на глобус ?
5
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:10
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та хто їх чіпає??? Коли не махали скрізь своїми трусами, їх взагалі ніхто не вирізняв поміж натовпу. Люди - усі люди.
Почали качати права - отримали спротив.
Почали качати права - отримали спротив.
А чому ви вирішили, що маєте право обмежувати їх права? Чому ви вирішили, що маєте право їх бити лише за те, що вони відрізняються від вас?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
9
2
Замрійлива• 29 мая в 10:10
Для Украины это прямо так актуально сейчас - права трансгендеров. Других же проблем нет , только об лгбтшниках переживать.
3
1
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:11
Ответ дляЗавжди з рушником
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
А права жінок,яким з дітьми нікуди піти від морального урода? Таких вагон з причепом.
6
2
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:11
Ответ дляЗавжди з рушником
трансгендеры не = ЛГБТ. или вам без разницы?
Це частина спільноти лгбт. Одна із її складових.
4
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:12
Ответ длявАлнуюся сильнА
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
І ті ж обов´язки!
4
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:13
Ответ дляфан L.O.S.T.
І ті ж обов´язки!
Обов´язки у них ніхто не забирав, до речі) Українці як вони є: обов´язки залишили, а прав позбавили.
4
1
Залатавая• 29 мая в 10:13
Ответ длявАлнуюся сильнА
А чому ви вирішили, що маєте право обмежувати їх права? Чому ви вирішили, що маєте право їх бити лише за те, що вони відрізняються від вас?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
Впечатление, что вы говорите и сама себе отвечаете.
Чем вы отличаетесь от рашистов ?
А от бурятов ?
Чем вы отличаетесь от рашистов ?
А от бурятов ?
2
Замрійлива• 29 мая в 10:14
Ответ дляБараболька
А там уже всех повешали на веревках что-бы не защищать
Это кстати неплохой вариант.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це означає, що суспільство хворе, раз вирішило, що має право позбавляти їх прав. В Афганістані суспільство позбавляє прав жінок, яких можна навіть вбити і чоловіку нічого не буде. Можна дитину у 7 років ’заміж’ видати і нічого її кривднику не буде. Це не означає, що жінки і діти в Афганістані хворі.
Яких прав? Працювати, жити, дихати, захищати себе у суді? Яких?
Ви про шлюб? Це щоб відкосяк від мобілізації отримати?
Ви про шлюб? Це щоб відкосяк від мобілізації отримати?
4
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:14
Ответ дляЗавжди з рушником
трансгендеры не = ЛГБТ. или вам без разницы?
Без. Це все психічне відхилення.
3
1
Завжди з рушником• 29 мая в 10:15
Ответ дляфан L.O.S.T.
Без. Це все психічне відхилення.
ВОЗ считает иначе.
4
Замрійлива• 29 мая в 10:15
Ответ дляЗавжди з рушником
ну вот. требую защиты, шоколадку и на ручки!
И чемодан с деньгами )
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:16
Ответ дляЗалатавая
Ну хто их трогает ?
Зачем натягивать сову на глобус ?
Зачем натягивать сову на глобус ?
Та то ми тупі,амвони прошарені, дуже хочуть законний шлюб, щоб відкосити від армії одному з двох.
4
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:16
Ответ дляЗалатавая
Впечатление, что вы говорите и сама себе отвечаете.
Чем вы отличаетесь от рашистов ?
А от бурятов ?
Чем вы отличаетесь от рашистов ?
А от бурятов ?
Особисто я не ділю людей на сорти. І ставлюся до лгбт так само, як до людей із звичайною орієнтацією і звичайним життям. Чого, на жаль, не моду сказати про більшість дописувачів у цій темі.
4
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу