Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
26
12
11
3
3
1
Кусман Сиру• 29 мая в 17:52
Ответ дляБараболька
НАТО тоже
про ЛГБТ вообще молчу, они в роспачі
про ЛГБТ вообще молчу, они в роспачі
Пусть становятся натуралами и не морочат никому голову.
Никому нет дела до их гейства и пусть не лезут с ним к остальным.
Никому нет дела до их гейства и пусть не лезут с ним к остальным.
4
3
Кусман Сиру• 29 мая в 17:54
Ответ дляБараболька
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Да. Пусть прекращают пропагандировать, что это норма.
6
4
3
Замрійлива• 29 мая в 18:17
Ответ длявАлнуюся сильнА
Нащадки шарікових все ще у строю. Вони твердо знають що тільки шарікове життя є ’нормою’. Любий, хто відрізняється від них - ’вибраковується’. Люди з інвалідністю, лгбт...Їх всіх треба заховати, щоб очі шарікових випадково на них не наткнулися. А потім ці шарікових сидять і скиглять ’а за що це нам’? К - карма. На шарікових все одно, їх вибір. А ось дітей шарікових шкода. Відповідають вони за погані вчинки власних батьків, хоча інколи є досить непоганими людьми.
Ну я удивлена , что вы так самокритичны и понимаете , что вы из чьих вы нащадков. Да не расстраивайтесь вы. Станете лесбиянкой и род Шариковых на вас прервётся.
3
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто, вже не природа визначає, а батьки? Це вже крок уперед, ще пару сторінок тому ви стверджували, що все визначає природа і лише 2 статі.
Подякуємо чату GPT, який вам підказав, що так буває не завжди
А тепер наступне питання: якщо батьки можуть визначати стать своєї дитини, значить, стать все ж не обов´язково закладена природою. І що буде, якщо батьки помилилися? І чому якщо батьки можуть ’обирати стать’, то це саме не може робити їх дитина?
Подякуємо чату GPT, який вам підказав, що так буває не завжди
А тепер наступне питання: якщо батьки можуть визначати стать своєї дитини, значить, стать все ж не обов´язково закладена природою. І що буде, якщо батьки помилилися? І чому якщо батьки можуть ’обирати стать’, то це саме не може робити їх дитина?
Ви хвора чи прикидуєтесь?
У мене достньо своїх знань, щоб не позоритись з тим ГПТ.
У мене достньо своїх знань, щоб не позоритись з тим ГПТ.
3
1
Янгол в камуфляжі• 29 мая в 19:15
А в чем ущемление прав? Когда однополые пары живут, не крича об этом, то их никто и не трогает. Но если мужики хотят как в Америке ходить по улице в мини юбках, то менталитет у нас не тот, и религия другая. Ущемление в этом? Зато у нас президент кооператив Династию возглавляет, а им слабо?))
6
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:16
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
Ото заклинило, так заклинило.
6
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:19
Ответ дляАнтиТанкист
Вы очень яро отстаиваете не пойми что
Следовательно, эта тема лично вас очень триггерит. Если вы не лгбт, вы уже в возрасте, судя по вашим сообщениям, то это проблема касается ваших детей? Просто биться, чтобы биться .. не, так не бывает. У вас это личный триггер
Нет, вы толком ничего не писали. Напишите, пожалуйста, по пунктам четко каких прав не хватает этим людям
Следовательно, эта тема лично вас очень триггерит. Если вы не лгбт, вы уже в возрасте, судя по вашим сообщениям, то это проблема касается ваших детей? Просто биться, чтобы биться .. не, так не бывает. У вас это личный триггер
Нет, вы толком ничего не писали. Напишите, пожалуйста, по пунктам четко каких прав не хватает этим людям
Вона ж писала: гетеро можуть ахатися на вулиці під вікнами і їх за це не вб´ють.
Мабуть, таких прав хоче.
Мабуть, таких прав хоче.
5
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 19:25
Ответ дляРозвідка Маші
что-то вас не в ту степь понесло. испытывать неприязнь к извращенцам и неадекватам - не фобия. это ваша подмена понятий.
в дискуссию и аргументы не умеем, скатываемся в оскорбления и хамство. на этом жалоба и досвидос.
в дискуссию и аргументы не умеем, скатываемся в оскорбления и хамство. на этом жалоба и досвидос.
Скаржиться зібралася та, що називає людей лгбт ’воно’. А судді хто?
5
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 19:26
Ответ дляРозвідка Маші
а кого можно дискриминовать? маньяков и педофилов можно? ой, у них же тоже особые предпочтения и они не виноваты, что такие. они для меня на одном уровне со всеми этими шизо-трансами и прочими оно
Ваш рівень зрозумілий, похвалитися вам явно нічим.
3
1
Розвідка Маші• 29 мая в 19:26
Ответ длявАлнуюся сильнА
Скаржиться зібралася та, що називає людей лгбт ’воно’. А судді хто?
они сами себя и называют оно
3
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:28
Ответ дляРозвідка Маші
простите, это как, и вагина и член одновременно? оно может и рожать и эякулировать?
Щось одне недорозвинуте і нефункціональне, то стать ставлять за домінуючими органами, а не як ота дама розпинається про двостатевість у паспорті.
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:37
Ответ дляКусман Сиру
Да. Пусть прекращают пропагандировать, что это норма.
Ще й у шкільну програму цю муйню пропихують.
3
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:40
Ответ длявАлнуюся сильнА
Скаржиться зібралася та, що називає людей лгбт ’воно’. А судді хто?
Саме ВОНО! Ви ж тут рвете тілогрійку на шмаття, що є середня стать, або ніяка, абоиневизначена.
2
Кусман Сиру• 29 мая в 19:53
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
Это неправда, не вводите людей в заблуждение. Сами геи на своих форумах зачастую рассказывают как стали геями, что их совратили в какой-то момент мужики или другие парни, когда сами они еще не имели сексуального опыта. И полученное удовольствие у них вызвало трансформацию сексуальности и психики в бок гомосексуальности.
У многих из них, если бы не случился такой первый опыт, они не стали бы геями. То есть фактически это зараза, которой одни заражают других, развращают и скручивают мозги.
Нет ничего нормального в гомосексуальности, ну нет.
Никто их при этом не дискриминирует, но не надо делать вид, что это норма. И никогда это нормой не было и не будет, и нет никаких прав геев. Пусть не лезут к неопытным парням, сворачивая их с пути, а якшаются друг с другом, и не на глазах у всех, и никто ими интересоваться не будет.
У многих из них, если бы не случился такой первый опыт, они не стали бы геями. То есть фактически это зараза, которой одни заражают других, развращают и скручивают мозги.
Нет ничего нормального в гомосексуальности, ну нет.
Никто их при этом не дискриминирует, но не надо делать вид, что это норма. И никогда это нормой не было и не будет, и нет никаких прав геев. Пусть не лезут к неопытным парням, сворачивая их с пути, а якшаются друг с другом, и не на глазах у всех, и никто ими интересоваться не будет.
4
1
1
Рассказница• 29 мая в 20:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
А в яку категорію віднести вас? Гомофоб? Ультракрепідіанець? Невіглас? Чи три в одному?
Куди небудь від толерантанутих подалі. Бо, по великому рахунку, я при всіх своїх вадах значно толерантніша за вас. Я не вважаю, що ці люди настільки нікчемні, що потребують якогось особливого ставлення. Так просто впринципі не люблю людей. Тож отримайте і розпишіться - повна рівність)))
2
Рассказница• 29 мая в 20:19
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я застала ті часи, коли у нас ’не було’ інвалідів. Подібні вам з піною у рота доводили, що інваліди то не норма, їм не місце серед ’нормальних’ людей, бо в такій ’чудовій’ країні просто не може бути інвалідів.
Тепер їх нащадки з піною у рота кричать про лгбт...
Тепер їх нащадки з піною у рота кричать про лгбт...
Я вас не хочу розчаровувати. Але інваліди це і справді не норма. Щодо місця в суспільстві... Неповноцінні особини зазвичай знаходяться на утриманні ’зграї’, що впринципі і визначає базове поняття ’цивілізації’. Але чому раптом вони почали вважати себе ексклюзивними її членами - от де питання.
5
1
Рассказница• 29 мая в 20:23
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вона ж писала: гетеро можуть ахатися на вулиці під вікнами і їх за це не вб´ють.
Мабуть, таких прав хоче.
Мабуть, таких прав хоче.
Нда? Це де це настільки толерантні? Так мужиків теж не вб´ють, на голову вилиють помиї і все на тому. Але гетеро про ’дискримінацію’ кричати не будуть, всіх проблем.
2
Рассказница• 29 мая в 20:32
Ответ длявАлнуюся сильнА
А можна норми срср в студію? Вам скрєпи ближче.
У 2022 ВОЗ перейшла на МКХ11. У квітні 2025 Україна розпочала офіційний перехід на МКХ11, який має завершитися у поточному році, а може і вже завершився.
Тепер гугліть ваші ’скрєпи’ в МКХ11, за яким цивілізований світ живе з 2022 і навіть ми потроху в цьому ж човні гребемо. Невже нема? Всі лгбт ’зцілилися’ і більше не хворі?
Хоча про що я? Де цивілізація, і де експерДи з Порадниці....
У 2022 ВОЗ перейшла на МКХ11. У квітні 2025 Україна розпочала офіційний перехід на МКХ11, який має завершитися у поточному році, а може і вже завершився.
Тепер гугліть ваші ’скрєпи’ в МКХ11, за яким цивілізований світ живе з 2022 і навіть ми потроху в цьому ж човні гребемо. Невже нема? Всі лгбт ’зцілилися’ і більше не хворі?
Хоча про що я? Де цивілізація, і де експерДи з Порадниці....
Якщо хтось напише в нормах, що рак не хвороба, він кулись подінеться? За цими ’нормами’ єдине що дійсно в плюсі - бюджет. Навіщо надавати людям допомогу, це ж дорого. А ви далі пишіть маячню про виключно гуманне підгрунтя)))
2
1
Теща дочки• 29 мая в 20:42
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Ой людоньки, що ж це робиться
4
Советничаю тут• 29 мая в 22:01
Ответ дляБараболька
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Что можно иметь против психически больных людей?
Парад и всеобщее признание, как показывает практика, их не излечивает от гомосексуализма и прочих половых извращений.
Парад и всеобщее признание, как показывает практика, их не излечивает от гомосексуализма и прочих половых извращений.
2
1
Советничаю тут• 29 мая в 22:07
Ответ дляБараболька
А там уже всех повешали на веревках что-бы не защищать
Так, может, именно с Афганистана надо начинать в общество интегрировать половых извращенцев? Именно в Афгане и Иране оплот нетерпимости!
Советничаю тут• 29 мая в 22:07
Ответ длявАлнуюся сильнА
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
Непривитые от ковида и больные ковидом имели меньше прав, чем привитые, их не пускали даже на работу!
Нигде не устраивали парады больных ковидом... Вместо этого больных изолировали и лечили. И как-то зараза сошла на нет. И всем стало хорошо, в том числе и бывшим больным.
Нигде не устраивали парады больных ковидом... Вместо этого больных изолировали и лечили. И как-то зараза сошла на нет. И всем стало хорошо, в том числе и бывшим больным.
2
Советничаю тут• 29 мая в 22:21
Ответ дляРассказница
Я вас не хочу розчаровувати. Але інваліди це і справді не норма. Щодо місця в суспільстві... Неповноцінні особини зазвичай знаходяться на утриманні ’зграї’, що впринципі і визначає базове поняття ’цивілізації’. Але чому раптом вони почали вважати себе ексклюзивними її членами - от де питання.
Есть версия, почему так произошло. У меня пришло понимание этого после фильма ’Содом и Гоморра’. У власть имущих вследствие крайнего пресыщения деньгами и властью на фоне духовной убогости (а именно такие и оказываются в основном у власти) начали вылазить из шкафа их ’скелеты’ в виде разного рода половых извращений в попытках достичь счастья. Это видно из немногих материалов, просочившихся в СМИ, когда прессе не удалось заткнуть рот, а жертву - заставить молчать угрозами или убийством. Это длится веками, но в 20-21 веках это стало уж очень массовым явлением. В результате эта оскотинившаяся вкрай ’элита’ решила, что надо как-то ’подстраховаться’, а то вдруг народ эту гниль сковырнёт с себя, узнав всю их подноготную. Так родилась идея о ’равенстве’ ЛГБТ, милосердии к ним, над которыми так поиздевалась рандомная природа, рандомная генетика и т.п. Так скоты у власти легализовали себя.
2
1
Розвідка Маші• 30 мая в 00:15
Ответ дляСоветничаю тут
Есть версия, почему так произошло. У меня пришло понимание этого после фильма ’Содом и Гоморра’. У власть имущих вследствие крайнего пресыщения деньгами и властью на фоне духовной убогости (а именно такие и оказываются в основном у власти) начали вылазить из шкафа их ’скелеты’ в виде разного рода половых извращений в попытках достичь счастья. Это видно из немногих материалов, просочившихся в СМИ, когда прессе не удалось заткнуть рот, а жертву - заставить молчать угрозами или убийством. Это длится веками, но в 20-21 веках это стало уж очень массовым явлением. В результате эта оскотинившаяся вкрай ’элита’ решила, что надо как-то ’подстраховаться’, а то вдруг народ эту гниль сковырнёт с себя, узнав всю их подноготную. Так родилась идея о ’равенстве’ ЛГБТ, милосердии к ним, над которыми так поиздевалась рандомная природа, рандомная генетика и т.п. Так скоты у власти легализовали себя.
всё намного проще - нужно сокращать население. если вбить тупым подросткам и прочим индивидам с нестабильной психикой, что круто быть лесби/геем/трансом/фурри и ещё каким-то ’оно’ - и они никогда не будут плодиться
3
1
Советничаю тут• 30 мая в 09:09
Ответ дляРозвідка Маші
всё намного проще - нужно сокращать население. если вбить тупым подросткам и прочим индивидам с нестабильной психикой, что круто быть лесби/геем/трансом/фурри и ещё каким-то ’оно’ - и они никогда не будут плодиться
У нас и без пропаганды половых извращений страна на первом месте в мире по вымиранию (
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу