Бараболька• 29 мая в 09:32

Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей

Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.

Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.

Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.

У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.

Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
Кусман Сиру• 29 мая в 17:52
Ответ дляБараболька
НАТО тоже
про ЛГБТ вообще молчу, они в роспачі
Пусть становятся натуралами и не морочат никому голову.
Никому нет дела до их гейства и пусть не лезут с ним к остальным.

Кусман Сиру• 29 мая в 17:54
Ответ дляБараболька
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Да. Пусть прекращают пропагандировать, что это норма.
Замрійлива• 29 мая в 18:17
Ответ длявАлнуюся сильнА
Нащадки шарікових все ще у строю. Вони твердо знають що тільки шарікове життя є ’нормою’. Любий, хто відрізняється від них - ’вибраковується’. Люди з інвалідністю, лгбт...Їх всіх треба заховати, щоб очі шарікових випадково на них не наткнулися. А потім ці шарікових сидять і скиглять ’а за що це нам’? К - карма. На шарікових все одно, їх вибір. А ось дітей шарікових шкода. Відповідають вони за погані вчинки власних батьків, хоча інколи є досить непоганими людьми.
Ну я удивлена , что вы так самокритичны и понимаете , что вы из чьих вы нащадков. Да не расстраивайтесь вы. Станете лесбиянкой и род Шариковых на вас прервётся.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто, вже не природа визначає, а батьки? Це вже крок уперед, ще пару сторінок тому ви стверджували, що все визначає природа і лише 2 статі.
Подякуємо чату GPT, який вам підказав, що так буває не завжди
А тепер наступне питання: якщо батьки можуть визначати стать своєї дитини, значить, стать все ж не обов´язково закладена природою. І що буде, якщо батьки помилилися? І чому якщо батьки можуть ’обирати стать’, то це саме не може робити їх дитина?
Ви хвора чи прикидуєтесь?
У мене достньо своїх знань, щоб не позоритись з тим ГПТ.
Янгол в камуфляжі• 29 мая в 19:15
А в чем ущемление прав? Когда однополые пары живут, не крича об этом, то их никто и не трогает. Но если мужики хотят как в Америке ходить по улице в мини юбках, то менталитет у нас не тот, и религия другая. Ущемление в этом? Зато у нас президент кооператив Династию возглавляет, а им слабо?))
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:16
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
Ото заклинило, так заклинило.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:19
Ответ дляАнтиТанкист
Вы очень яро отстаиваете не пойми что
Следовательно, эта тема лично вас очень триггерит. Если вы не лгбт, вы уже в возрасте, судя по вашим сообщениям, то это проблема касается ваших детей? Просто биться, чтобы биться .. не, так не бывает. У вас это личный триггер
Нет, вы толком ничего не писали. Напишите, пожалуйста, по пунктам четко каких прав не хватает этим людям
Вона ж писала: гетеро можуть ахатися на вулиці під вікнами і їх за це не вб´ють.
Мабуть, таких прав хоче.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 19:25
Ответ дляРозвідка Маші
что-то вас не в ту степь понесло. испытывать неприязнь к извращенцам и неадекватам - не фобия. это ваша подмена понятий.
в дискуссию и аргументы не умеем, скатываемся в оскорбления и хамство. на этом жалоба и досвидос.
Скаржиться зібралася та, що називає людей лгбт ’воно’. А судді хто?
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 19:26
Ответ дляРозвідка Маші
а кого можно дискриминовать? маньяков и педофилов можно? ой, у них же тоже особые предпочтения и они не виноваты, что такие. они для меня на одном уровне со всеми этими шизо-трансами и прочими оно
Ваш рівень зрозумілий, похвалитися вам явно нічим.

Розвідка Маші• 29 мая в 19:26
Ответ длявАлнуюся сильнА
они сами себя и называют оно
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:28
Ответ дляРозвідка Маші
простите, это как, и вагина и член одновременно? оно может и рожать и эякулировать?
Щось одне недорозвинуте і нефункціональне, то стать ставлять за домінуючими органами, а не як ота дама розпинається про двостатевість у паспорті.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:37
Ответ дляКусман Сиру
Ще й у шкільну програму цю муйню пропихують.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 19:40
Ответ длявАлнуюся сильнА
Саме ВОНО! Ви ж тут рвете тілогрійку на шмаття, що є середня стать, або ніяка, абоиневизначена.
Кусман Сиру• 29 мая в 19:53
Ответ длявАлнуюся сильнА
Это неправда, не вводите людей в заблуждение. Сами геи на своих форумах зачастую рассказывают как стали геями, что их совратили в какой-то момент мужики или другие парни, когда сами они еще не имели сексуального опыта. И полученное удовольствие у них вызвало трансформацию сексуальности и психики в бок гомосексуальности.
У многих из них, если бы не случился такой первый опыт, они не стали бы геями. То есть фактически это зараза, которой одни заражают других, развращают и скручивают мозги.
Нет ничего нормального в гомосексуальности, ну нет.
Никто их при этом не дискриминирует, но не надо делать вид, что это норма. И никогда это нормой не было и не будет, и нет никаких прав геев. Пусть не лезут к неопытным парням, сворачивая их с пути, а якшаются друг с другом, и не на глазах у всех, и никто ими интересоваться не будет.
Рассказница• 29 мая в 20:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
А в яку категорію віднести вас? Гомофоб? Ультракрепідіанець? Невіглас? Чи три в одному?
Куди небудь від толерантанутих подалі. Бо, по великому рахунку, я при всіх своїх вадах значно толерантніша за вас. Я не вважаю, що ці люди настільки нікчемні, що потребують якогось особливого ставлення. Так просто впринципі не люблю людей. Тож отримайте і розпишіться - повна рівність)))
Рассказница• 29 мая в 20:19
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я застала ті часи, коли у нас ’не було’ інвалідів. Подібні вам з піною у рота доводили, що інваліди то не норма, їм не місце серед ’нормальних’ людей, бо в такій ’чудовій’ країні просто не може бути інвалідів.
Тепер їх нащадки з піною у рота кричать про лгбт...
Я вас не хочу розчаровувати. Але інваліди це і справді не норма. Щодо місця в суспільстві... Неповноцінні особини зазвичай знаходяться на утриманні ’зграї’, що впринципі і визначає базове поняття ’цивілізації’. Але чому раптом вони почали вважати себе ексклюзивними її членами - от де питання.
Рассказница• 29 мая в 20:23
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мабуть, таких прав хоче.
Нда? Це де це настільки толерантні? Так мужиків теж не вб´ють, на голову вилиють помиї і все на тому. Але гетеро про ’дискримінацію’ кричати не будуть, всіх проблем.
Рассказница• 29 мая в 20:32
Ответ длявАлнуюся сильнА
А можна норми срср в студію? Вам скрєпи ближче.
У 2022 ВОЗ перейшла на МКХ11. У квітні 2025 Україна розпочала офіційний перехід на МКХ11, який має завершитися у поточному році, а може і вже завершився.
Тепер гугліть ваші ’скрєпи’ в МКХ11, за яким цивілізований світ живе з 2022 і навіть ми потроху в цьому ж човні гребемо. Невже нема? Всі лгбт ’зцілилися’ і більше не хворі?

Хоча про що я? Де цивілізація, і де експерДи з Порадниці....
Якщо хтось напише в нормах, що рак не хвороба, він кулись подінеться? За цими ’нормами’ єдине що дійсно в плюсі - бюджет. Навіщо надавати людям допомогу, це ж дорого. А ви далі пишіть маячню про виключно гуманне підгрунтя)))
Теща дочки• 29 мая в 20:42
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Ой людоньки, що ж це робиться

Советничаю тут• 29 мая в 22:01
Ответ дляБараболька
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Что можно иметь против психически больных людей?
Парад и всеобщее признание, как показывает практика, их не излечивает от гомосексуализма и прочих половых извращений.
Советничаю тут• 29 мая в 22:07
Ответ дляБараболька
А там уже всех повешали на веревках что-бы не защищать
Так, может, именно с Афганистана надо начинать в общество интегрировать половых извращенцев? Именно в Афгане и Иране оплот нетерпимости!
Советничаю тут• 29 мая в 22:07
Ответ длявАлнуюся сильнА
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
Непривитые от ковида и больные ковидом имели меньше прав, чем привитые, их не пускали даже на работу!
Нигде не устраивали парады больных ковидом... Вместо этого больных изолировали и лечили. И как-то зараза сошла на нет. И всем стало хорошо, в том числе и бывшим больным.
Советничаю тут• 29 мая в 22:21
Ответ дляРассказница
Есть версия, почему так произошло. У меня пришло понимание этого после фильма ’Содом и Гоморра’. У власть имущих вследствие крайнего пресыщения деньгами и властью на фоне духовной убогости (а именно такие и оказываются в основном у власти) начали вылазить из шкафа их ’скелеты’ в виде разного рода половых извращений в попытках достичь счастья. Это видно из немногих материалов, просочившихся в СМИ, когда прессе не удалось заткнуть рот, а жертву - заставить молчать угрозами или убийством. Это длится веками, но в 20-21 веках это стало уж очень массовым явлением. В результате эта оскотинившаяся вкрай ’элита’ решила, что надо как-то ’подстраховаться’, а то вдруг народ эту гниль сковырнёт с себя, узнав всю их подноготную. Так родилась идея о ’равенстве’ ЛГБТ, милосердии к ним, над которыми так поиздевалась рандомная природа, рандомная генетика и т.п. Так скоты у власти легализовали себя.
Розвідка Маші• 30 мая в 00:15
Ответ дляСоветничаю тут
всё намного проще - нужно сокращать население. если вбить тупым подросткам и прочим индивидам с нестабильной психикой, что круто быть лесби/геем/трансом/фурри и ещё каким-то ’оно’ - и они никогда не будут плодиться
Советничаю тут• 30 мая в 09:09
Ответ дляРозвідка Маші
У нас и без пропаганды половых извращений страна на первом месте в мире по вымиранию (