Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 11:03
Ответ дляПовітруля
Які психіатри не вважають це розладом?
зараз нова група на підході - люди, що хочуть позбавитися первної частини тіла. Вони зараз вважаються нездоровими, але теж вимагають захисту своїх прав
Це ще щось новіше за квадроберів?
Повітруля• 29 мая в 11:03
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ви себе чуєте? Чоловік має статеві органи жінки і може народити. То він жінка!!!
Біологія шкільна програма. Чоловік і жінка визначаються за статевими ознаками!
Ні, ДНК. Органи можна відрізати. У жінки може бути видалена матка, але вона є жінкою. Так само скільки б чоловік не відрізав собі пісюнів - жінкою він від цього не стане
фан L.O.S.T.• 29 мая в 11:04
Ответ длявАлнуюся сильнА
Що ваша біологія каже про 2% людей у яких наявні ознаки двох статей одночасно (хромосомний набір, внутрішні та зовнішні статеві органи, статеві гормони тощо)?
Гермафродит. Явище відоме з часів Давньої Греції.
Ответ дляБараболька
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Да. Это грех по Библии.
Ну и болезни всякие, знакомая в ес медсестра в вендиспансере типо, говорит именно лтбг большинство. Ну и детей они завести. Не могут, геи так точно. Нанимают кого то, но это ж нп тоже самое.
Ребёнку хуже конечно. Как и у лесбиянка,кормит рожает одна, второй он по сутиусыновленный.
И эти геи там рак прямой кошки и ещё куча всего
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:05
Ответ дляПовітруля
Які психіатри не вважають це розладом?
В Україні є класифікатор захворювань, всі діагнози ставляться згідно нього. Це вам для загального розвитку. У цьому класифікаторі не має жодного розладу/хвороби, пов´язаного з лгбт.
Я такая - жду трамвая• 29 мая в 11:05
Ответ дляДівчина Бобула
А я - за права украинских мужчин! Какого хрена они заперты в стране?! Какого хрена на них охота?! Какого хрена их убивают и калечат?!
Украинские мужчины стали жертвами честного делового соглашения между партнерами и кварталом. Партнеры дают оружие и деньги, квартал ловит людей. Обе стороны друг другом довольны.
Повітруля• 29 мая в 11:07
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це ще щось новіше за квадроберів?
Ні, давно вже ця тема - нав´язливі думки позбутися руки, ноги, вуха тощо. В принципі не відрізняється від позбавитися статевих органів
Повітруля• 29 мая в 11:06
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ще раз - люди що не приймають своє тіло - мають психічні розлади і травми.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:08
Ответ дляфан L.O.S.T.
Інтерсекс. То що там з віднесенням до ’правильної’ статі цих 2%, які одночасно є і чоловіком, і жінкою? Що там ваша біологія каже ? Про те, що наявність п...ки зовсім не є ознакою жінки ви вже зрозуміли. То послухаємо далі вашу теорію про ’біологію’ і 2% населення.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 11:09
Ответ дляПовітруля
Кошмар. Це глибинне несприйняття себе або патологічна соціофобія.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:11
Ответ дляПовітруля
Ви можете вказати шифр діагнозу для транс чоловіка/жінка в Україні? Чи ви просто ’а пагаваріть’?
До речі, і який саме діагноз у всіх любителів ’здєлать губку/рєснічкі/ накачати ж..пу/здєлать циці....цей список безкінечний... Але їх всіх об´єднує бажання ’змінити тіло, яким вони не задоволені ’
фан L.O.S.T.• 29 мая в 11:11
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тьотю, заманала вже усіх своїми збоями природи.
Так, це збій генний, хромосомний,як всі інші синдроми,які існують.
Зараз все скажу• 29 мая в 11:12
Слово трансгендерных можно выкинуть, в принципе прав людей, любых.
Повітруля• 29 мая в 11:13
Ответ длявАлнуюся сильнА
Є дисоціативний синдром і купа інших розладів у чоловіків, що вважають себе жінками. Ці хвороби були завжди. Просто комусь зараз вигідно ці хвороби нормалізувати.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:13
Ответ дляфан L.O.S.T.
Синдром Дауна має код захворювання Q90. Який код ’захворювання’ лгбт/транс?
Роза в вазі• 29 мая в 11:16
Ответ дляЗавжди з рушником
ВОЗ считает иначе.
ВОЗ много чего считает. В ковид они считали что нужно сидеть дома и нельзя ходить в парки, зато нужно колоть вакцину производства их компаний. Лучше всего у них получается считать деньги...
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:18
Ответ дляПовітруля
Я так розумію, ви не читали що це таке?
Підвищуйте свій рівень. І нікому не розказуйте, що дисоціативний розлад - це лгбт. У вас такі самі шанси на нього, як і у лгбт .
Дисоціативний розлад ідентичності (англ. dissociative identity disorder, DID), відомий також як розлад множинної особистості або просто множи́нна особи́стість — психічний феномен, за якого людина поводиться так, ніби володіє двома або більше різними особистостями, або еґо-станами. Кожна альтер-особистість у такому випадку має власні патерни сприйняття та взаємодії з довкіллям. Людям з множинною особистістю ставлять діагноз «дисоціативний розлад ідентичності», або «розлад множинної особистості». Таке явище відоме також під назвою «розщеплення особистості» та «роздвоєння особистості».
Залетна Я тут• 29 мая в 11:17
Ответ дляТрільчиха
Что вам мешает сегодня лизать чью то шмоньку, а мужу подставлять свою опу волосатому мужику? Давайте, внедряйте европейские ценности в семью, не стесняйтесь!
Я гетересексуальна) но вы зовсе по ходу не понимаете, за что борется лгбт движение. Хотя сама, наверное, считаете, что брак, эт база в отношениях
Застряла• 29 мая в 11:23
Ответ дляБараболька
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Ничего против не имею, пока они это не демонстрируют в обществе и не навязывают как норму
Роза в вазі• 29 мая в 11:23
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мова була про права, а не про мобілізацію.
Чего это вдруг? Как размахивать своим ’ущемлением прав’ - все в порядке. А как получить ВСЕ права вместе с обязанностями (в том числе и мобилизацию) - извините, я девачка, мне туда нельзя?
Планшетница• 29 мая в 11:23
Ответ дляНепогодка
А по захисту просто людей яке місце?
Отрицательное
Пузата Хата• 29 мая в 11:23
Какая печаль 🤦🏻♀️
Такой бред очень сильно напоминает необходимые, для неумного народа, рейтинги стран где запрещена продаже земли иностранцам. Большинство из здешних обывателей искренне верили, что продажа земли запрещены тол ко в странах типа северной Корее или кубы.
Теперь появились новые рейтинги. Нужно внедрить несвойственную для менталитета украинца, повестку. Верховный суд опять отличился, как и в 2004 году. Тогда незаконный 3 тур провели, выборов. А сейчас приняли решение о законности однополого брака.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:24
Ответ дляРоза в вазі
А хіба у нас дівчинок мобілізують? Транс жінка це жінка. То чому її мобілізують, а вас чи мене ні?
Пузата Хата• 29 мая в 11:24
Ответ дляЗавжди з рушником
отсталость от США и их трёх гендеров? как жить... ужс
В сша повестка изменилась на нормальную. Трамп с республиканцами не поддерживают заигрывания с генетическими поломками
Роза в вазі• 29 мая в 11:26
Ответ длявАлнуюся сильнА
Пока нет, но добровольно пойти можете.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:27
Ответ дляРоза в вазі
Пока нет, но добровольно пойти можете.
То чому ви маєте право на добровільну мобілізацію, а транс жінка ні? Чому вас тоді не мобілізувати?