sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Идеи
anonim_88
Бараболька• 29 мая в 09:32

Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей

Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.

Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.

Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.

У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.

Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
woman_facepalming 26 face_with_tears_of_joy 12 face_vomiting 11 dislike 3 crying_face 3 like 1
265 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 9
anonim_218
Дівчина Бобула• 29 мая в 10:43
91
Ответ дляфан L.O.S.T.
А давайте влаштуємо ходу за полігамію! Таких багато по факту, але прав законних їм ніхто не дає мати три дружини.
Я за їхні права!
А я - за права украинских мужчин! Какого хрена они заперты в стране?! Какого хрена на них охота?! Какого хрена их убивают и калечат?!
like 4

anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:42
92
Очень странная инфа. А что делать бедным зоофилам и педофилам. Их обшество не признает и ущемляет
like 4 woman_facepalming 3
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:43
93
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тобто усіх цих дітей віддати підарам на усиновлення? Тільки нак можна вирішити проблему?
Під..ри - це ті мамашки і їх співмешканці/папашки, у яких діти вмирають від голоду/навмисного недогляду/згвалтовані/в сексуальному рабстві/живуть у постійному страху...
Це не має жодного відношення до орієнтації.
І так, на дитячому майданчику де грала моя дитина, був один хлопчик, у якого було дві мами. Ця сім´я однозначно була більш гармонійна, ніж більшість сімей на Порадниці з їх постійними розборками і скандалами.
like 1
anonim_218
Дівчина Бобула• 29 мая в 10:43
94
Ответ дляПовітруля
Очень странная инфа. А что делать бедным зоофилам и педофилам. Их обшество не признает и ущемляет
А герантофилы вообще изнывают.....
face_with_tears_of_joy 3
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:43
95
Если мужик говорит, что он Наполеон, то он психбольной, а если говорит, что он женщина - трансгендер
like 4 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:44
96
Ответ дляфан L.O.S.T.
Хай змінює паспорт і стать у паспорті. У чому проблема. Один/одна таке вже добився через суд зняття з обліку.
Б´ють не по паспорту, а по морді.
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:44
97
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто бездітні пари жінка/чоловік це автоматом не пари і не шлюб?
У них є органи для розмноження і потенційно можуть мати дитину. А вашим гбт ні еко, ні інсемінвція не допоможуть. Не можуть вони ніяк дати потомство навіть сурогатно!
З логікою проблеми?
woman_facepalming 1 like 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:45
98
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та що вас заклинило на тому бити. Мова була про мобілізацію.
Мова була про права, а не про мобілізацію.
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:45
99
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
ЛГБТ кстати тоже в ахере от трансгендерной тематики

anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:45
100
Ответ дляДівчина Бобула
А я - за права украинских мужчин! Какого хрена они заперты в стране?! Какого хрена на них охота?! Какого хрена их убивают и калечат?!
Це теж.
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:46
101
Ответ дляПовітруля
Очень странная инфа. А что делать бедным зоофилам и педофилам. Их обшество не признает и ущемляет
Якби не хвиля війн по планеті, повєсточка б уже і до цих дійшла.
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:47
102
Ответ дляЗавжди з рушником
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
А женщины в предменопаузе? А почему всегда в женских туалетах очереди??? Зато извратов мужиков - всегда блин слышно и видно
like 3
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:48
103
Ответ дляПовітруля
Если мужик говорит, что он Наполеон, то он психбольной, а если говорит, что он женщина - трансгендер
Та денщина то ладно. А когда говорит, что ОНО.
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:49
104
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це частина спільноти лгбт. Одна із її складових.
Ні, вони від них відхрещуються
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:49
105
Ответ длявАлнуюся сильнА
Б´ють не по паспорту, а по морді.
Ну підіть побийте у відповідь.
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:50
106
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так аналогічно з вашими гбт - хай живуть разом, давно ж вже скасована стаття за мужеложство.
Але не скасовано позбавлення прав лгбт сімей. Вони не можуть взяти шлюб. Вони так само служать як і інші. Але їх подружжя не має жодних прав на відміну від вас/іншої жінки, чоловік якої служить. Вони не можуть поховати свою половину. Не можуть дізнатися інформацію в лікарні, бо ’ніхто’. Не можуть виховувати разом дитину, бо усиновлення їм не дозволено. Не можуть просто пройтися по вулиці за руку без ризику бути жорстоко побитими. Чому чоловік і жінка можуть собі дозволити цілуватися взасос в лапати один одного на дитячому майданчику/метро/кінотеатрі/лавці під вікнами будинку, плюючи на людей довкола, а лгбт не можуть просто взятися за руку без осуду чи побиття?
woman_facepalming 2 like 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:50
107
Ответ дляПовітруля
ЛГБТ кстати тоже в ахере от трансгендерной тематики
Конкуренція?
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:50
108
Ответ длявАлнуюся сильнА
Просто перебувати у публічному місці без страху бути побитим чи вбитим. Працювати - їх дискримінують роботодавці. Право на шлюб. Право на усиновлення. Право на повагу як до людини.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
что вы несете
like 2
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:52
109
Ответ длявАлнуюся сильнА
Але не скасовано позбавлення прав лгбт сімей. Вони не можуть взяти шлюб. Вони так само служать як і інші. Але їх подружжя не має жодних прав на відміну від вас/іншої жінки, чоловік якої служить. Вони не можуть поховати свою половину. Не можуть дізнатися інформацію в лікарні, бо ’ніхто’. Не можуть виховувати разом дитину, бо усиновлення їм не дозволено. Не можуть просто пройтися по вулиці за руку без ризику бути жорстоко побитими. Чому чоловік і жінка можуть собі дозволити цілуватися взасос в лапати один одного на дитячому майданчику/метро/кінотеатрі/лавці під вікнами будинку, плюючи на людей довкола, а лгбт не можуть просто взятися за руку без осуду чи побиття?
Вас там щодень б´ють чи що? Зверніться до поліції.

anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:52
110
Ответ длявАлнуюся сильнА
Жінка,яка свідомо стала чоловіком - транс чоловік. Я вам писала про транс жінок. Ви б спочатку поцікавилися темою у якій дискутуєте.
Трансжінок не існує. ДНК не бреше це мужики, что і..ся в ж ..пу. нічого богемного
like 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:53
111
Ответ дляТрільчиха
Ну как бы от такого брака потомство есть, а если как в анекдоте, то видимо что то не то, не норма:
Зустрілися в лісі білочка та зайчик. Покохали одне одного, почали жити разом. Минає час, а дітей у них немає.Білочка сумує і каже:— Зайчику, ну чому в нас немає малят? Це тому, що ми такі різні? Ти — сірий, а я — руда? Ти — зайчик, а я — білочка?Зайчик зітхає і відповідає:— Ні, білочко... Це тому, що я — хлопчик, і ти — хлопчик.
Юля Володимирівна, і ви тут?
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:57
112
Ответ дляфан L.O.S.T.
У них є органи для розмноження і потенційно можуть мати дитину. А вашим гбт ні еко, ні інсемінвція не допоможуть. Не можуть вони ніяк дати потомство навіть сурогатно!
З логікою проблеми?
Схоже, з логікою проблеми у вас. Безплідна жінка не може завагітніти і народити, є жінки, які не можуть виносити вагітність навіть при еко. За вашою логікою - раз не може народити , значить це не пара.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
woman_facepalming 3 like 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:56
113
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вас там щодень б´ють чи що? Зверніться до поліції.
Мене не б´ють. Бо я не ЛГБТ. Але це не означає, що мене влаштовує, коли їх б´ють. Звертайтеся до Міноборони, як вам летітиме за те, що ви українка.
woman_facepalming 2
anonim_47
ВерСаСе• 29 мая в 10:56
114
А в рейтинге защиты прав гетеро?
Первое место внизу?
like 2
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:57
115
Ответ длявАлнуюся сильнА
Схоже, з логікою проблеми у вас. Безплідна жінка не може завагітніти і народити, є жінки, які не можуть виносити вагітність навіть при еко. За вашою логікою - раз не може народити , значить це не пара.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
Жінки - це жінки по ДНК. Всі інші ізврати-чоловіки з нестабільною психікою, травмами і тп. Тому досить тут розводити демагогію. Таким людям не те, що дітей виховувати - треба стояти на обліку у психіатра
heart 2 like 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:59
116
Ответ дляПовітруля
Жінки - це жінки по ДНК. Всі інші ізврати-чоловіки з нестабільною психікою, травмами і тп. Тому досить тут розводити демагогію. Таким людям не те, що дітей виховувати - треба стояти на обліку у психіатра
Психіатри не вважають це розладом. Облік запровадити, бо ви так вирішили?
Хворе - хворе суспільство. А потім будете скиглити ’за що нам?’
face_with_tears_of_joy 3 like 1
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 10:59
117
Ответ дляфан L.O.S.T.
Конкуренція?
Ні, вони їх дійсно дискредитують. Особливо жахають історії про дітей, яких садять на гормони і відрізають ім груди, або статеві органи.
woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 11:00
118
Ответ длявАлнуюся сильнА
Схоже, з логікою проблеми у вас. Безплідна жінка не може завагітніти і народити, є жінки, які не можуть виносити вагітність навіть при еко. За вашою логікою - раз не може народити , значить це не пара.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
Ви себе чуєте? Чоловік має статеві органи жінки і може народити. То він жінка!!!
Біологія шкільна програма. Чоловік і жінка визначаються за статевими ознаками!
like 2 woman_facepalming 1
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 11:02
119
Ответ длявАлнуюся сильнА
Психіатри не вважають це розладом. Облік запровадити, бо ви так вирішили?
Хворе - хворе суспільство. А потім будете скиглити ’за що нам?’
Які психіатри не вважають це розладом? зараз нова група на підході - люди, що хочуть позбавитися первної частини тіла. Вони зараз вважаються нездоровими, але теж вимагають захисту своїх прав
like 3
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:02
120
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ви себе чуєте? Чоловік має статеві органи жінки і може народити. То він жінка!!!
Біологія шкільна програма. Чоловік і жінка визначаються за статевими ознаками!
Що ваша біологія каже про 2% людей у яких наявні ознаки двох статей одночасно (хромосомний набір, внутрішні та зовнішні статеві органи, статеві гормони тощо)?
woman_facepalming 4 like 1
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff