Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
26
12
11
3
3
1
Дівчина Бобула• 29 мая в 10:43
Ответ дляфан L.O.S.T.
А давайте влаштуємо ходу за полігамію! Таких багато по факту, але прав законних їм ніхто не дає мати три дружини.
Я за їхні права!
Я за їхні права!
А я - за права украинских мужчин! Какого хрена они заперты в стране?! Какого хрена на них охота?! Какого хрена их убивают и калечат?!
4
Повітруля• 29 мая в 10:42
Очень странная инфа. А что делать бедным зоофилам и педофилам. Их обшество не признает и ущемляет
4
3
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:43
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тобто усіх цих дітей віддати підарам на усиновлення? Тільки нак можна вирішити проблему?
Під..ри - це ті мамашки і їх співмешканці/папашки, у яких діти вмирають від голоду/навмисного недогляду/згвалтовані/в сексуальному рабстві/живуть у постійному страху...
Це не має жодного відношення до орієнтації.
І так, на дитячому майданчику де грала моя дитина, був один хлопчик, у якого було дві мами. Ця сім´я однозначно була більш гармонійна, ніж більшість сімей на Порадниці з їх постійними розборками і скандалами.
Це не має жодного відношення до орієнтації.
І так, на дитячому майданчику де грала моя дитина, був один хлопчик, у якого було дві мами. Ця сім´я однозначно була більш гармонійна, ніж більшість сімей на Порадниці з їх постійними розборками і скандалами.
1
Дівчина Бобула• 29 мая в 10:43
Ответ дляПовітруля
Очень странная инфа. А что делать бедным зоофилам и педофилам. Их обшество не признает и ущемляет
А герантофилы вообще изнывают.....
3
Повітруля• 29 мая в 10:43
Если мужик говорит, что он Наполеон, то он психбольной, а если говорит, что он женщина - трансгендер
4
2
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:44
Ответ дляфан L.O.S.T.
Хай змінює паспорт і стать у паспорті. У чому проблема. Один/одна таке вже добився через суд зняття з обліку.
Б´ють не по паспорту, а по морді.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:44
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто бездітні пари жінка/чоловік це автоматом не пари і не шлюб?
У них є органи для розмноження і потенційно можуть мати дитину. А вашим гбт ні еко, ні інсемінвція не допоможуть. Не можуть вони ніяк дати потомство навіть сурогатно!
З логікою проблеми?
З логікою проблеми?
1
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:45
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та що вас заклинило на тому бити. Мова була про мобілізацію.
Мова була про права, а не про мобілізацію.
Повітруля• 29 мая в 10:45
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
ЛГБТ кстати тоже в ахере от трансгендерной тематики
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:45
Ответ дляДівчина Бобула
А я - за права украинских мужчин! Какого хрена они заперты в стране?! Какого хрена на них охота?! Какого хрена их убивают и калечат?!
Це теж.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:46
Ответ дляПовітруля
Очень странная инфа. А что делать бедным зоофилам и педофилам. Их обшество не признает и ущемляет
Якби не хвиля війн по планеті, повєсточка б уже і до цих дійшла.
Повітруля• 29 мая в 10:47
Ответ дляЗавжди з рушником
права людей с депрессией у нас защищены? или права женщин с предменструальным синдромом, который наше общество любит отрицать?
А женщины в предменопаузе? А почему всегда в женских туалетах очереди??? Зато извратов мужиков - всегда блин слышно и видно
3
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:48
Ответ дляПовітруля
Если мужик говорит, что он Наполеон, то он психбольной, а если говорит, что он женщина - трансгендер
Та денщина то ладно. А когда говорит, что ОНО.
Повітруля• 29 мая в 10:49
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це частина спільноти лгбт. Одна із її складових.
Ні, вони від них відхрещуються
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:49
Ответ длявАлнуюся сильнА
Б´ють не по паспорту, а по морді.
Ну підіть побийте у відповідь.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:50
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так аналогічно з вашими гбт - хай живуть разом, давно ж вже скасована стаття за мужеложство.
Але не скасовано позбавлення прав лгбт сімей. Вони не можуть взяти шлюб. Вони так само служать як і інші. Але їх подружжя не має жодних прав на відміну від вас/іншої жінки, чоловік якої служить. Вони не можуть поховати свою половину. Не можуть дізнатися інформацію в лікарні, бо ’ніхто’. Не можуть виховувати разом дитину, бо усиновлення їм не дозволено. Не можуть просто пройтися по вулиці за руку без ризику бути жорстоко побитими. Чому чоловік і жінка можуть собі дозволити цілуватися взасос в лапати один одного на дитячому майданчику/метро/кінотеатрі/лавці під вікнами будинку, плюючи на людей довкола, а лгбт не можуть просто взятися за руку без осуду чи побиття?
2
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:50
Ответ дляПовітруля
ЛГБТ кстати тоже в ахере от трансгендерной тематики
Конкуренція?
Повітруля• 29 мая в 10:50
Ответ длявАлнуюся сильнА
Просто перебувати у публічному місці без страху бути побитим чи вбитим. Працювати - їх дискримінують роботодавці. Право на шлюб. Право на усиновлення. Право на повагу як до людини.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
что вы несете
2
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:52
Ответ длявАлнуюся сильнА
Але не скасовано позбавлення прав лгбт сімей. Вони не можуть взяти шлюб. Вони так само служать як і інші. Але їх подружжя не має жодних прав на відміну від вас/іншої жінки, чоловік якої служить. Вони не можуть поховати свою половину. Не можуть дізнатися інформацію в лікарні, бо ’ніхто’. Не можуть виховувати разом дитину, бо усиновлення їм не дозволено. Не можуть просто пройтися по вулиці за руку без ризику бути жорстоко побитими. Чому чоловік і жінка можуть собі дозволити цілуватися взасос в лапати один одного на дитячому майданчику/метро/кінотеатрі/лавці під вікнами будинку, плюючи на людей довкола, а лгбт не можуть просто взятися за руку без осуду чи побиття?
Вас там щодень б´ють чи що? Зверніться до поліції.
Повітруля• 29 мая в 10:52
Ответ длявАлнуюся сильнА
Жінка,яка свідомо стала чоловіком - транс чоловік. Я вам писала про транс жінок. Ви б спочатку поцікавилися темою у якій дискутуєте.
Трансжінок не існує. ДНК не бреше
це мужики, что і..ся в ж ..пу. нічого богемного
це мужики, что і..ся в ж ..пу. нічого богемного
1
1
Повітруля• 29 мая в 10:53
Ответ дляТрільчиха
Ну как бы от такого брака потомство есть, а если как в анекдоте, то видимо что то не то, не норма:
Зустрілися в лісі білочка та зайчик. Покохали одне одного, почали жити разом. Минає час, а дітей у них немає.Білочка сумує і каже:— Зайчику, ну чому в нас немає малят? Це тому, що ми такі різні? Ти — сірий, а я — руда? Ти — зайчик, а я — білочка?Зайчик зітхає і відповідає:— Ні, білочко... Це тому, що я — хлопчик, і ти — хлопчик.
Зустрілися в лісі білочка та зайчик. Покохали одне одного, почали жити разом. Минає час, а дітей у них немає.Білочка сумує і каже:— Зайчику, ну чому в нас немає малят? Це тому, що ми такі різні? Ти — сірий, а я — руда? Ти — зайчик, а я — білочка?Зайчик зітхає і відповідає:— Ні, білочко... Це тому, що я — хлопчик, і ти — хлопчик.
Юля Володимирівна, і ви тут?
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:57
Ответ дляфан L.O.S.T.
У них є органи для розмноження і потенційно можуть мати дитину. А вашим гбт ні еко, ні інсемінвція не допоможуть. Не можуть вони ніяк дати потомство навіть сурогатно!
З логікою проблеми?
З логікою проблеми?
Схоже, з логікою проблеми у вас. Безплідна жінка не може завагітніти і народити, є жінки, які не можуть виносити вагітність навіть при еко. За вашою логікою - раз не може народити , значить це не пара.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
3
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:56
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вас там щодень б´ють чи що? Зверніться до поліції.
Мене не б´ють. Бо я не ЛГБТ. Але це не означає, що мене влаштовує, коли їх б´ють. Звертайтеся до Міноборони, як вам летітиме за те, що ви українка.
2
Повітруля• 29 мая в 10:57
Ответ длявАлнуюся сильнА
Схоже, з логікою проблеми у вас. Безплідна жінка не може завагітніти і народити, є жінки, які не можуть виносити вагітність навіть при еко. За вашою логікою - раз не може народити , значить це не пара.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
Жінки - це жінки по ДНК. Всі інші ізврати-чоловіки з нестабільною психікою, травмами і тп. Тому досить тут розводити демагогію. Таким людям не те, що дітей виховувати - треба стояти на обліку у психіатра
2
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 10:59
Ответ дляПовітруля
Жінки - це жінки по ДНК. Всі інші ізврати-чоловіки з нестабільною психікою, травмами і тп. Тому досить тут розводити демагогію. Таким людям не те, що дітей виховувати - треба стояти на обліку у психіатра
Психіатри не вважають це розладом. Облік запровадити, бо ви так вирішили?
Хворе - хворе суспільство. А потім будете скиглити ’за що нам?’
Хворе - хворе суспільство. А потім будете скиглити ’за що нам?’
3
1
Повітруля• 29 мая в 10:59
Ответ дляфан L.O.S.T.
Конкуренція?
Ні, вони їх дійсно дискредитують. Особливо жахають історії про дітей, яких садять на гормони і відрізають ім груди, або статеві органи.
1
фан L.O.S.T.• 29 мая в 11:00
Ответ длявАлнуюся сильнА
Схоже, з логікою проблеми у вас. Безплідна жінка не може завагітніти і народити, є жінки, які не можуть виносити вагітність навіть при еко. За вашою логікою - раз не може народити , значить це не пара.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
У той же час лесбійка може народити від донора, але вона ’неповноцінна’)))) Транс чоловік має жіночі статеві органи і теж може завагітніти і народити, але ’не повноцінний’... Королівство кривих дзеркал, під назвою ’гомофобія’.
Ви себе чуєте? Чоловік має статеві органи жінки і може народити. То він жінка!!!
Біологія шкільна програма. Чоловік і жінка визначаються за статевими ознаками!
Біологія шкільна програма. Чоловік і жінка визначаються за статевими ознаками!
2
1
Повітруля• 29 мая в 11:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
Психіатри не вважають це розладом. Облік запровадити, бо ви так вирішили?
Хворе - хворе суспільство. А потім будете скиглити ’за що нам?’
Хворе - хворе суспільство. А потім будете скиглити ’за що нам?’
Які психіатри не вважають це розладом?
зараз нова група на підході - люди, що хочуть позбавитися первної частини тіла. Вони зараз вважаються нездоровими, але теж вимагають захисту своїх прав
зараз нова група на підході - люди, що хочуть позбавитися первної частини тіла. Вони зараз вважаються нездоровими, але теж вимагають захисту своїх прав
3
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 11:02
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ви себе чуєте? Чоловік має статеві органи жінки і може народити. То він жінка!!!
Біологія шкільна програма. Чоловік і жінка визначаються за статевими ознаками!
Біологія шкільна програма. Чоловік і жінка визначаються за статевими ознаками!
Що ваша біологія каже про 2% людей у яких наявні ознаки двох статей одночасно (хромосомний набір, внутрішні та зовнішні статеві органи, статеві гормони тощо)?
4
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу