Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:18
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так паради для чого? Щось ви по колу одне й теж.
Так ви ж не можете назвати ’особливі права’ лгбт. Якби назвали, то не ходили б по колу. А то звинувачувати ви масиву, а ось як відповідати за свої слова - то зразу в кущі.
Роза в вазі• 29 мая в 15:18
Ответ длявАлнуюся сильнА
Прям російський стиль : українці винні, що ми їх бомбим.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Вони і ’психічно хворі’ (правда, психіатри про це не знають на відміну від експерДів з Порадниці), і маніяки педофіли, і хочуть ’особливих’ прав (яких саме експерДки з Порадниці і досі придумати не можуть), і ’подають поганий приклад’ (хоч хтось у цій темі бачив лгбт, що зажимаються на людях? І саме цікаве, це 0м докоряють у тому числі ті, що взасос цілувалися у публічних місцях, займалися сексом у ліфтах/під´їздах/перед багатоповерхівками, в потім на Порадниці перетинали ’ваші екстремальні місця для сексу’).
Ви перевертаєте з ніг на голову.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Ви перевертаєте з ніг на голову.
Узбагойтесь. Не надо так ’сильна’ волноваться. На всех фриков, жаждущих получить гранты своими рассказами о том, как их ’притесняют’ нам глубоко плевать. Пока эти милые люди не начинают бегать и доставать окружающих тем, что им нужны какие-то особые права - например их нельзя уволить за рас..дяйство, так как это будет расценено как притеснение, или не взяли на работу не потому, что оно ничего не умеет в заявленной вакансии, а потому что оно транс
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:19
Ответ длявАлнуюся сильнА
Інтерсекс - яка стать? 2% таких людей, і у вашому оточенні точно є
Та,яка у паспорті.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:21
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тобто ви самі щойно прирівняли ваше гбт до інвалідів. Ми правильно зрозуміли?
Я вам продемонструвала всю ницість вам подібних - вам все одно кого ’вибраковувати’ і булити, для вас всі, хто відрізняються від вас - не люди, а так, ’вибраковка’. За часів срср ваші батьки, а може й частина порадниць булили інвалідів, їх не вважали за людей, їх стидалися, було створено всі умови, щоб людина не могла вийти за межі власного житла. Щоб ВАМ зручно було. Тепер так само вчиняють з лгбт. Створено всі умови, щоб їх наче ’не було’.
Повітруля• 29 мая в 15:22
Ответ дляфан L.O.S.T.
Кошмар. Це глибинне несприйняття себе або патологічна соціофобія.
Чим відрізняється від - я хочу собі статеві органи як у жінки?
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:23
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ні, мальчеги у трусіках і без них - це ваша тема вже на десяток сторінок.
Слухайте, ваші фантазії, вони...такі фантазії. Настільки ж реалістичні, як і мальчег у трусіках. Ви пишите повну дурницю і навіть не розумієте чому. Бо ви нічогісінько не знаєте по цій темі. Але пижитеся, і з ’розумним’ виглядом ’ не бывал, но осуждаю’....
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:26
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вам назвати? Добре. При звільненні з роботи воно буде верещати,що звільнили через орієнтацію, а не тому, що хріновий спец. Тому обираючи,кого звільнити, керівник обере гетеро, бо в того нема такого апгрейду.
І саме доя цього афішується своя збочена орієнтація, щоб мати преференції, квоти, пільги, щоб усі боялися навіть дихнути у той бік, бо воно особливе, пре мужиків, а не баб,як прості смертні.
Ще наводити?
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:28
Ответ дляРоза в вазі
Воно - в цій темі лише ви і вам подібні. Якщо мама не навчила, то записуйте - ви не можете дискримінувати людину за расою, національністю, віросповіданням, орієнтацією.
ЛГБТ вимагають рівних прав. На сьогодні в Україні існує дискримінація ЛГБТ. Це ганьба так ставитися до людей. І чим раніше ви це усвідомте - тим краще.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:28
Ответ длявАлнуюся сильнА
Боже, боже... Ліда, Ліда...
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:30
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та,яка у паспорті.
А яку записують у паспорт за наявності ознак ОБОХ статей? Вище ви там розпиналися, що стать визначається статевими ознаками. Вас обломали, бо є люди одночасно з обома. Прилумуіте тепер яку ж стать записують у такому разі у паспорт? Подвійну? Монетку кидають? Ну ж бо, ви ж ’все знаєте’
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:32
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ще наводити?
Маячня. Це компетенція суду - вирішувати питання спірного звільнення.
То я все очікую відповідь: яких особливих прав вимагають лгбт ?
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:34
Ответ длявАлнуюся сильнА
Стать обирають батьки разом з лікарем у дитини за принципом домінуючих ознак і роблять операцію з видалення недорозвинених ознак другої статі. Або не роблять, але стать все одно визначається одна.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:35
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тепер я розумію, чому усі ці люди з психвідхиленнями, бо вони усі агресивні. Ви - взірець.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:38
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тобто, вже не природа визначає, а батьки? Це вже крок уперед, ще пару сторінок тому ви стверджували, що все визначає природа і лише 2 статі.
Подякуємо чату GPT, який вам підказав, що так буває не завжди
А тепер наступне питання: якщо батьки можуть визначати стать своєї дитини, значить, стать все ж не обов´язково закладена природою. І що буде, якщо батьки помилилися? І чому якщо батьки можуть ’обирати стать’, то це саме не може робити їх дитина?
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:39
Ответ дляфан L.O.S.T.
Якщо я агресивна, вітаю - всі ’нормальні у вашому розумінні люди’ - агресивні))) Адже ви проводили саме таку аналогію? Але є нюанс - я не ЛГБТ і ніколи нею не була.
АнтиТанкист• 29 мая в 15:42
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Мораль в чем ? Будьте добры, поясните свою глубокую мысль
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:46
Ответ дляАнтиТанкист
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
АнтиТанкист• 29 мая в 15:50
Ответ длявАлнуюся сильнА
Каких именно равных прав вам не хватает ?
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:51
Ответ дляАнтиТанкист
Мова не про мене, а про ЛГБТ)
Відсортуйте мої повідомлення, я про це вже писала і не один раз.
АнтиТанкист• 29 мая в 15:55
Ответ длявАлнуюся сильнА
А кто их и как дискриминирует ?
Аутисты это кто? Стать ими из-за прививки невозможно. Это генетика. Понимаете куда ветер дует ?
Голодаю• 29 мая в 15:56
Ответ дляБараболька
Трансы-гендеры нуждаются больше в защите, чем обычные
Особенно сейчас,глядя как наших мужчин ворует и бьёт тцк
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:56
Ответ дляАнтиТанкист
А кто их и как дискриминирует ?
Перечитайте цю тему. Щоб не запитувати хто і як і де їх дискримінує.
АнтиТанкист• 29 мая в 16:00
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мова не про мене, а про ЛГБТ)
Вы очень яро отстаиваете не пойми что
Следовательно, эта тема лично вас очень триггерит. Если вы не лгбт, вы уже в возрасте, судя по вашим сообщениям, то это проблема касается ваших детей? Просто биться, чтобы биться .. не, так не бывает. У вас это личный триггер
Нет, вы толком ничего не писали. Напишите, пожалуйста, по пунктам четко каких прав не хватает этим людям
Роза в вазі• 29 мая в 16:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
Еще раз - прекратите скандировать лозунги и драматически заламывать руки. И приведите примеры, в чем именно и как ’дискреминировали’ ЛГБТ и вас лично. По пунктам. В трамвай не пустили? В магазине хлеб не продали? Ребенку однополой пары запретили посещать обычную районную школу? Запретили посещать кафе или кинотеатр? (если что, именно так ’дискреминировали’ чернокожих в США годах так в 50-х.)
Нет? Тогда идите в пеший марш...
Розвідка Маші• 29 мая в 17:10
Ответ длявАлнуюся сильнА
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Ви перевертаєте з ніг на голову.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Ви перевертаєте з ніг на голову.
что-то вас не в ту степь понесло. испытывать неприязнь к извращенцам и неадекватам - не фобия. это ваша подмена понятий.
в дискуссию и аргументы не умеем, скатываемся в оскорбления и хамство. на этом жалоба и досвидос.
Розвідка Маші• 29 мая в 17:12
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ще наводити?
особенно жесть, когда эти ’оно’ лезут в женский спорт и нечестно побеждают. потому что среди мужчин никогда бы не пробились.
Розвідка Маші• 29 мая в 17:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
а кого можно дискриминовать? маньяков и педофилов можно? ой, у них же тоже особые предпочтения и они не виноваты, что такие. они для меня на одном уровне со всеми этими шизо-трансами и прочими оно
Розвідка Маші• 29 мая в 17:15
Ответ длявАлнуюся сильнА
простите, это как, и вагина и член одновременно? оно может и рожать и эякулировать?
Розвідка Маші• 29 мая в 17:18
Ответ длявАлнуюся сильнА
мы не хотим изучать эту муть придуманную глобалистами. большинство всегда будет против и вы ничего с этим не сделаете. это в европах и сша удалось как-то эту лапшу пропихнуть, и то там есть сопротивление. а тут даже не мечтайте о их ’правах’
А поговорить?• 29 мая в 17:32
Ответ дляЗалетна Я тут
Когда-то может и мы дойдём до норм уровня
дл начала права людей надо защищать, в том числе инвалидов, пенсионеров, женщин, детей и пр.