sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Идеи
anonim_88
Бараболька• 29 мая в 09:32

Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей

Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.

Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.

Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.

У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.

Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
woman_facepalming 26 face_with_tears_of_joy 12 face_vomiting 11 dislike 3 crying_face 3 like 1
265 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:18
211
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так паради для чого? Щось ви по колу одне й теж.
Так ви ж не можете назвати ’особливі права’ лгбт. Якби назвали, то не ходили б по колу. А то звинувачувати ви масиву, а ось як відповідати за свої слова - то зразу в кущі.
dislike 4

anonim_144
Роза в вазі• 29 мая в 15:18
212
Ответ длявАлнуюся сильнА
Прям російський стиль : українці винні, що ми їх бомбим.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Вони і ’психічно хворі’ (правда, психіатри про це не знають на відміну від експерДів з Порадниці), і маніяки педофіли, і хочуть ’особливих’ прав (яких саме експерДки з Порадниці і досі придумати не можуть), і ’подають поганий приклад’ (хоч хтось у цій темі бачив лгбт, що зажимаються на людях? І саме цікаве, це 0м докоряють у тому числі ті, що взасос цілувалися у публічних місцях, займалися сексом у ліфтах/під´їздах/перед багатоповерхівками, в потім на Порадниці перетинали ’ваші екстремальні місця для сексу’).
Ви перевертаєте з ніг на голову.  
Узбагойтесь. Не надо так ’сильна’ волноваться. На всех фриков, жаждущих получить гранты своими рассказами о том, как их ’притесняют’ нам глубоко плевать. Пока эти милые люди не начинают бегать и доставать окружающих тем, что им нужны какие-то особые права - например их нельзя уволить за рас..дяйство, так как это будет расценено как притеснение, или не взяли на работу не потому, что оно ничего не умеет в заявленной вакансии, а потому что оно транс
heart 5 like 2
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:19
213
Ответ длявАлнуюся сильнА
Інтерсекс - яка стать? 2% таких людей, і у вашому оточенні точно є
Та,яка у паспорті.
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:21
214
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тобто ви самі щойно прирівняли ваше гбт до інвалідів. Ми правильно зрозуміли?
Я вам продемонструвала всю ницість вам подібних - вам все одно кого ’вибраковувати’ і булити, для вас всі, хто відрізняються від вас - не люди, а так, ’вибраковка’. За часів срср ваші батьки, а може й частина порадниць булили інвалідів, їх не вважали за людей, їх стидалися, було створено всі умови, щоб людина не могла вийти за межі власного житла. Щоб ВАМ зручно було. Тепер так само вчиняють з лгбт. Створено всі умови, щоб їх наче ’не було’.
woman_facepalming 6
anonim_174
Повітруля• 29 мая в 15:22
215
Ответ дляфан L.O.S.T.
Кошмар. Це глибинне несприйняття себе або патологічна соціофобія.
Чим відрізняється від - я хочу собі статеві органи як у жінки?
like 3
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:23
216
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ні, мальчеги у трусіках і без них - це ваша тема вже на десяток сторінок.
Слухайте, ваші фантазії, вони...такі фантазії. Настільки ж реалістичні, як і мальчег у трусіках. Ви пишите повну дурницю і навіть не розумієте чому. Бо ви нічогісінько не знаєте по цій темі. Але пижитеся, і з ’розумним’ виглядом ’ не бывал, но осуждаю’....
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:26
217
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так ви ж не можете назвати ’особливі права’ лгбт. Якби назвали, то не ходили б по колу. А то звинувачувати ви масиву, а ось як відповідати за свої слова - то зразу в кущі.
Вам назвати? Добре. При звільненні з роботи воно буде верещати,що звільнили через орієнтацію, а не тому, що хріновий спец. Тому обираючи,кого звільнити, керівник обере гетеро, бо в того нема такого апгрейду.
І саме доя цього афішується своя збочена орієнтація, щоб мати преференції, квоти, пільги, щоб усі боялися навіть дихнути у той бік, бо воно особливе, пре мужиків, а не баб,як прості смертні.
Ще наводити?
heart 4 dislike 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:28
218
Ответ дляРоза в вазі
Узбагойтесь. Не надо так ’сильна’ волноваться. На всех фриков, жаждущих получить гранты своими рассказами о том, как их ’притесняют’ нам глубоко плевать. Пока эти милые люди не начинают бегать и доставать окружающих тем, что им нужны какие-то особые права - например их нельзя уволить за рас..дяйство, так как это будет расценено как притеснение, или не взяли на работу не потому, что оно ничего не умеет в заявленной вакансии, а потому что оно транс
Воно - в цій темі лише ви і вам подібні. Якщо мама не навчила, то записуйте - ви не можете дискримінувати людину за расою, національністю, віросповіданням, орієнтацією.
ЛГБТ вимагають рівних прав. На сьогодні в Україні існує дискримінація ЛГБТ. Це ганьба так ставитися до людей. І чим раніше ви це усвідомте - тим краще.
dislike 6 woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:28
219
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я вам продемонструвала всю ницість вам подібних - вам все одно кого ’вибраковувати’ і булити, для вас всі, хто відрізняються від вас - не люди, а так, ’вибраковка’. За часів срср ваші батьки, а може й частина порадниць булили інвалідів, їх не вважали за людей, їх стидалися, було створено всі умови, щоб людина не могла вийти за межі власного житла. Щоб ВАМ зручно було. Тепер так само вчиняють з лгбт. Створено всі умови, щоб їх наче ’не було’.
Боже, боже... Ліда, Ліда...
like 5

anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:30
220
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та,яка у паспорті.
А яку записують у паспорт за наявності ознак ОБОХ статей? Вище ви там розпиналися, що стать визначається статевими ознаками. Вас обломали, бо є люди одночасно з обома. Прилумуіте тепер яку ж стать записують у такому разі у паспорт? Подвійну? Монетку кидають? Ну ж бо, ви ж ’все знаєте’
woman_facepalming 5
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:32
221
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вам назвати? Добре. При звільненні з роботи воно буде верещати,що звільнили через орієнтацію, а не тому, що хріновий спец. Тому обираючи,кого звільнити, керівник обере гетеро, бо в того нема такого апгрейду.
І саме доя цього афішується своя збочена орієнтація, щоб мати преференції, квоти, пільги, щоб усі боялися навіть дихнути у той бік, бо воно особливе, пре мужиків, а не баб,як прості смертні.
Ще наводити?
Маячня. Це компетенція суду - вирішувати питання спірного звільнення.
То я все очікую відповідь: яких особливих прав вимагають лгбт ?
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:34
222
Ответ длявАлнуюся сильнА
А яку записують у паспорт за наявності ознак ОБОХ статей? Вище ви там розпиналися, що стать визначається статевими ознаками. Вас обломали, бо є люди одночасно з обома. Прилумуіте тепер яку ж стать записують у такому разі у паспорт? Подвійну? Монетку кидають? Ну ж бо, ви ж ’все знаєте’
Стать обирають батьки разом з лікарем у дитини за принципом домінуючих ознак і роблять операцію з видалення недорозвинених ознак другої статі. Або не роблять, але стать все одно визначається одна.
like 3
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:35
223
Ответ длявАлнуюся сильнА
А яку записують у паспорт за наявності ознак ОБОХ статей? Вище ви там розпиналися, що стать визначається статевими ознаками. Вас обломали, бо є люди одночасно з обома. Прилумуіте тепер яку ж стать записують у такому разі у паспорт? Подвійну? Монетку кидають? Ну ж бо, ви ж ’все знаєте’
Тепер я розумію, чому усі ці люди з психвідхиленнями, бо вони усі агресивні. Ви - взірець.
like 5
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:38
224
Ответ дляфан L.O.S.T.
Стать обирають батьки разом з лікарем у дитини за принципом домінуючих ознак і роблять операцію з видалення недорозвинених ознак другої статі. Або не роблять, але стать все одно визначається одна.
Тобто, вже не природа визначає, а батьки? Це вже крок уперед, ще пару сторінок тому ви стверджували, що все визначає природа і лише 2 статі.
Подякуємо чату GPT, який вам підказав, що так буває не завжди
А тепер наступне питання: якщо батьки можуть визначати стать своєї дитини, значить, стать все ж не обов´язково закладена природою. І що буде, якщо батьки помилилися? І чому якщо батьки можуть ’обирати стать’, то це саме не може робити їх дитина?
woman_facepalming 3
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:39
225
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тепер я розумію, чому усі ці люди з психвідхиленнями, бо вони усі агресивні. Ви - взірець.
Якщо я агресивна, вітаю - всі ’нормальні у вашому розумінні люди’ - агресивні))) Адже ви проводили саме таку аналогію? Але є нюанс - я не ЛГБТ і ніколи нею не була.
woman_facepalming 4
anonim_155
АнтиТанкист• 29 мая в 15:42
226
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Мораль в чем ? Будьте добры, поясните свою глубокую мысль
face_with_tears_of_joy 3
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:46
227
Ответ дляАнтиТанкист
Мораль в чем ? Будьте добры, поясните свою глубокую мысль
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
woman_facepalming 5
anonim_155
АнтиТанкист• 29 мая в 15:50
228
Ответ длявАлнуюся сильнА
Воно - в цій темі лише ви і вам подібні. Якщо мама не навчила, то записуйте - ви не можете дискримінувати людину за расою, національністю, віросповіданням, орієнтацією.
ЛГБТ вимагають рівних прав. На сьогодні в Україні існує дискримінація ЛГБТ. Це ганьба так ставитися до людей. І чим раніше ви це усвідомте - тим краще.
Каких именно равных прав вам не хватает ?
like 4 dislike 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:51
229
Ответ дляАнтиТанкист
Каких именно равных прав вам не хватает ?
Мова не про мене, а про ЛГБТ)
Відсортуйте мої повідомлення, я про це вже писала і не один раз.
woman_facepalming 3

anonim_155
АнтиТанкист• 29 мая в 15:55
230
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
А кто их и как дискриминирует ?
Аутисты это кто? Стать ими из-за прививки невозможно. Это генетика. Понимаете куда ветер дует ?
like 3
anonim_129
Голодаю• 29 мая в 15:56
231
Ответ дляБараболька
Трансы-гендеры нуждаются больше в защите, чем обычные
Особенно сейчас,глядя как наших мужчин ворует и бьёт тцк
like 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:56
232
Ответ дляАнтиТанкист
А кто их и как дискриминирует ?
Аутисты это кто? Стать ими из-за прививки невозможно. Это генетика. Понимаете куда ветер дует ?
Перечитайте цю тему. Щоб не запитувати хто і як і де їх дискримінує.
woman_facepalming 3
anonim_155
АнтиТанкист• 29 мая в 16:00
233
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мова не про мене, а про ЛГБТ)
Відсортуйте мої повідомлення, я про це вже писала і не один раз.
Вы очень яро отстаиваете не пойми что
Следовательно, эта тема лично вас очень триггерит. Если вы не лгбт, вы уже в возрасте, судя по вашим сообщениям, то это проблема касается ваших детей? Просто биться, чтобы биться .. не, так не бывает. У вас это личный триггер
Нет, вы толком ничего не писали. Напишите, пожалуйста, по пунктам четко каких прав не хватает этим людям
like 3
anonim_144
Роза в вазі• 29 мая в 16:02
234
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
Еще раз - прекратите скандировать лозунги и драматически заламывать руки. И приведите примеры, в чем именно и как ’дискреминировали’ ЛГБТ и вас лично. По пунктам. В трамвай не пустили? В магазине хлеб не продали? Ребенку однополой пары запретили посещать обычную районную школу? Запретили посещать кафе или кинотеатр? (если что, именно так ’дискреминировали’ чернокожих в США годах так в 50-х.)
Нет? Тогда идите в пеший марш...
like 4 dislike 1
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 17:10
235
Ответ длявАлнуюся сильнА
Прям російський стиль : українці винні, що ми їх бомбим.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Вони і ’психічно хворі’ (правда, психіатри про це не знають на відміну від експерДів з Порадниці), і маніяки педофіли, і хочуть ’особливих’ прав (яких саме експерДки з Порадниці і досі придумати не можуть), і ’подають поганий приклад’ (хоч хтось у цій темі бачив лгбт, що зажимаються на людях? І саме цікаве, це 0м докоряють у тому числі ті, що взасос цілувалися у публічних місцях, займалися сексом у ліфтах/під´їздах/перед багатоповерхівками, в потім на Порадниці перетинали ’ваші екстремальні місця для сексу’).
Ви перевертаєте з ніг на голову.  
что-то вас не в ту степь понесло. испытывать неприязнь к извращенцам и неадекватам - не фобия. это ваша подмена понятий.
в дискуссию и аргументы не умеем, скатываемся в оскорбления и хамство. на этом жалоба и досвидос.
like 4
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 17:12
236
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вам назвати? Добре. При звільненні з роботи воно буде верещати,що звільнили через орієнтацію, а не тому, що хріновий спец. Тому обираючи,кого звільнити, керівник обере гетеро, бо в того нема такого апгрейду.
І саме доя цього афішується своя збочена орієнтація, щоб мати преференції, квоти, пільги, щоб усі боялися навіть дихнути у той бік, бо воно особливе, пре мужиків, а не баб,як прості смертні.
Ще наводити?
особенно жесть, когда эти ’оно’ лезут в женский спорт и нечестно побеждают. потому что среди мужчин никогда бы не пробились.
woman_facepalming 2 like 2
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 17:14
237
Ответ длявАлнуюся сильнА
Воно - в цій темі лише ви і вам подібні. Якщо мама не навчила, то записуйте - ви не можете дискримінувати людину за расою, національністю, віросповіданням, орієнтацією.
ЛГБТ вимагають рівних прав. На сьогодні в Україні існує дискримінація ЛГБТ. Це ганьба так ставитися до людей. І чим раніше ви це усвідомте - тим краще.
а кого можно дискриминовать? маньяков и педофилов можно? ой, у них же тоже особые предпочтения и они не виноваты, что такие. они для меня на одном уровне со всеми этими шизо-трансами и прочими оно
like 2 woman_facepalming 1
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 17:15
238
Ответ длявАлнуюся сильнА
А яку записують у паспорт за наявності ознак ОБОХ статей? Вище ви там розпиналися, що стать визначається статевими ознаками. Вас обломали, бо є люди одночасно з обома. Прилумуіте тепер яку ж стать записують у такому разі у паспорт? Подвійну? Монетку кидають? Ну ж бо, ви ж ’все знаєте’
простите, это как, и вагина и член одновременно? оно может и рожать и эякулировать?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 17:18
239
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мораль у тому, що не можна дискримінувати людей. Просто не можна! Лгбт - це частина нашого суспільства, вони серед нас і нічим не відрізняються від нас у контексті прав і обов´язків.
Досить хейтити ЛГБТ. У більшості у цій темі нульові уявлення про них. Почитайте, поцікавтеся (стати ними ви все одно не зможете, це від початку або є, або нема). Але можливо ознайомившись з ними, ви просто зможете краще співіснувати у одному суспільстві. І наше суспільство стане кращим, терпиміштм, комфортнішим для проживання всім нам.
мы не хотим изучать эту муть придуманную глобалистами. большинство всегда будет против и вы ничего с этим не сделаете. это в европах и сша удалось как-то эту лапшу пропихнуть, и то там есть сопротивление. а тут даже не мечтайте о их ’правах’
like 3
anonim_113
А поговорить?• 29 мая в 17:32
240
Ответ дляЗалетна Я тут
Когда-то может и мы дойдём до норм уровня
дл начала права людей надо защищать, в том числе инвалидов, пенсионеров, женщин, детей и пр.
like 2
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff