Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:46
Ответ дляРоза в вазі
Чего это вдруг? Как размахивать своим ’ущемлением прав’ - все в порядке. А как получить ВСЕ права вместе с обязанностями (в том числе и мобилизацию) - извините, я девачка, мне туда нельзя?
Та в них якось цікаво виходить в залежності від ситуації,як флюгери. То він/вона чоловік, то потім виявляється, що в нього є матка і він може народити, тому дайте йому шлюб, але рахуватись він хоче чоловіком.
Ну, хіба це не психоз на межі білої гарячки?
Колись потрапила на очі історія про парочку, де обидва були трангендери, але причиндали не перероблювали, то ’жона’ ахала ’чоловіка’ і народжував цей чоловік аж двох дітей.
Кошмарище кунсткамерне. Діти потенціальні пацієнти психолога.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:47
Ответ длявАлнуюся сильнА
А хіба у нас дівчинок мобілізують? Транс жінка це жінка. То чому її мобілізують, а вас чи мене ні?
Удалено администрацией...
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:50
Ответ дляКороль дивана
Вы не практикуете с партнером оральный секс? Знаете ли вы наверняка, что ваши кум/кума (подруги/друзья) не практикуют анальный секс?
Хтось і з цуциками практикує, то ставити це за норму?
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:53
Ответ дляРозвідка Маші
почему мужик, который переодевается в бабу, должен иметь какие-то особые права? я не хочу чтобы ОНО заходило рядом со мной в женский туалет, раздевалку и тд.
В том же Сша об этом женщины орут уже в открытую, куча роликов есть, когда выгоняют этого оно из женского туалета.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:55
Ответ длявАлнуюся сильнА
2 % людей народжуються з ознаками обох статей. Вони у вашій класифікації хто?
А сіамські близнюки з одним тілом і двома головами у вашій хто?
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 14:58
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:58
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто, все ж в природі існує більш, ніж дві статі?)
Знаєте, я вважаю, що потрібно лікувати тих, хто начитався совкодрочерських скрєпних сайтів і твердо переконаний, що він знає краще за часу людину з ким і як їй жить.
Статі дві! Досить демагогії!
Все інше хромосомні вінегрети.
Розвідка Маші• 29 мая в 14:58
Ответ дляфан L.O.S.T.
ага, часто эти извраты специально косят под баб, чтобы подглядывать за девочками/подростками. они ещё и педофилы в большинстве случаев
Роза в вазі• 29 мая в 14:59
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
ВОНО
Помню писали в начале войны одно такое оно ’осознавшее себя женщиной’ было остановлено на пункте пропуска и не выпущено. то ли паспорт не заменил, то ли с учета не снялся. Кстати, интересно было бы увидеть лица тцкунов, к которым явится такое чудо и сообщит, что оно снимается с учета, потому что сменило пол
...
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:00
Ответ длявАлнуюся сильнА
В природі так само існують лгбт тварини. Ви вважаєте нормою те, що зрозуміло вам. Але хто вам сказав, що це і є норма? В Афганістані норма бити жінку і навіть вбити її. Як вам сподобається, якщо цю норму завтра застосують до вас?
І щодо ’нав´язування’. Ви багато бачили у публічних місцях цілуючихся лгбт у своєму житті? Я - жодного. Зате пар ч+ж бачила безліч паз,в тому числі і на очах дітей, в тому числі і які сексом займалися прям під вікнами житлового будинку. То за вашою логікою, їх потрібно було всіх жорстоко бити за ’нав´язування’ своїх ’цінностей’? Чи їм можна? )
На сцену під вікнами викликається поліція. Все.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:00
Ответ дляфан L.O.S.T.
А де накачані циці/пиці влаштовують паради і вимагають захисту, особливих преференцій та окремих прав?
Наведіть приклади?
А яких особливих прав вимагають лгбт?
Король дивана• 29 мая в 15:02
Ответ дляфан L.O.S.T.
Типовий приклад, коли людині не має що по справі сказати і вона уникає відповіді. Я поставила пряме питання. Дайте на нього відповідь Ми говоримо про людей, які дають свою згоду. Тварини згоду на статевий акт з людиною не давали.
Може ваші найближчі друзі практикують все, що я перерахувала. Як це змінює їх властивості як друзів?
Розвідка Маші• 29 мая в 15:02
Ответ дляРоза в вазі
ВОНО
...
вот, погранцы отлично знают, что пола только 2. им не навешаешь этой лапши про альтернативную биологию
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:03
Ответ дляфан L.O.S.T.
Почитайте інформацію ,як і коли ці збрчення були вилучені з психіатричного списку. І під впливом чого/кого.
Я застала ті часи, коли у нас ’не було’ інвалідів. Подібні вам з піною у рота доводили, що інваліди то не норма, їм не місце серед ’нормальних’ людей, бо в такій ’чудовій’ країні просто не може бути інвалідів.
Тепер їх нащадки з піною у рота кричать про лгбт...
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:04
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вам би історії про мальчегов у трусіках писати...
Розвідка Маші• 29 мая в 15:04
Ответ длявАлнуюся сильнА
смешались люди, кони, инвалиды, трансы... когда ответить по сути нечего, разговор уводится в абсурдные сравнения
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:05
Ответ длявАлнуюся сильнА
А в яку категорію віднести вас? Гомофоб? Ультракрепідіанець? Невіглас? Чи три в одному?
Не вказуйте людям, що їм робити, і вам не вкажуть, куди піти.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:06
Ответ дляфан L.O.S.T.
Статі дві! Досить демагогії!
Все інше хромосомні вінегрети.
Інтерсекс - яка стать? 2% таких людей, і у вашому оточенні точно є
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:07
Ответ дляРозвідка Маші
Ви особисто скількох трансів знаєте? Чи це особистий досвід?
Розвідка Маші• 29 мая в 15:08
Ответ длявАлнуюся сильнА
это статистика и сводки криминальных новостей. а я с извратами не общаюсь
Донька подруги• 29 мая в 15:08
А на какие категории людей в Украине не насрать? Просто для сравнения. Есть такие?
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:11
Ответ дляРозвідка Маші
Конечно, если им дают такие широкие полномочия,чего бы не воспользоваться.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:13
Ответ дляРоза в вазі
ВОНО
...
В Харькове одно такое через суд снялось с учета, тк по паспорту стал женчина.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:13
Ответ дляРозвідка Маші
Прям російський стиль : українці винні, що ми їх бомбим.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Вони і ’психічно хворі’ (правда, психіатри про це не знають на відміну від експерДів з Порадниці), і маніяки педофіли, і хочуть ’особливих’ прав (яких саме експерДки з Порадниці і досі придумати не можуть), і ’подають поганий приклад’ (хоч хтось у цій темі бачив лгбт, що зажимаються на людях? І саме цікаве, це 0м докоряють у тому числі ті, що взасос цілувалися у публічних місцях, займалися сексом у ліфтах/під´їздах/перед багатоповерхівками, в потім на Порадниці перетинали ’ваші екстремальні місця для сексу’).
Ви перевертаєте з ніг на голову.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Ви перевертаєте з ніг на голову.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:14
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це все, на що ви спроможні - шарікови, вони такі. Справжній пролетаріат....
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
А яких особливих прав вимагають лгбт?
Так паради для чого? Щось ви по колу одне й теж.
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:15
Ответ дляРозвідка Маші
То дайте офіційне посилання на статистику, на яку ви посилаєтеся. Не опускайтеся до балабольства.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:17
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто ви самі щойно прирівняли ваше гбт до інвалідів. Ми правильно зрозуміли?
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:18
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ні, мальчеги у трусіках і без них - це ваша тема вже на десяток сторінок.