sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Идеи
anonim_88
Бараболька• 29 мая в 09:32

Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей

Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.

Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.

Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.

У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.

Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
woman_facepalming 26 face_with_tears_of_joy 12 face_vomiting 11 dislike 3 crying_face 3 like 1
265 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:46
181
Ответ дляРоза в вазі
Чего это вдруг? Как размахивать своим ’ущемлением прав’ - все в порядке. А как получить ВСЕ права вместе с обязанностями (в том числе и мобилизацию) - извините, я девачка, мне туда нельзя?
Та в них якось цікаво виходить в залежності від ситуації,як флюгери. То він/вона чоловік, то потім виявляється, що в нього є матка і він може народити, тому дайте йому шлюб, але рахуватись він хоче чоловіком.
Ну, хіба це не психоз на межі білої гарячки?
Колись потрапила на очі історія про парочку, де обидва були трангендери, але причиндали не перероблювали, то ’жона’ ахала ’чоловіка’ і народжував цей чоловік аж двох дітей.
Кошмарище кунсткамерне. Діти потенціальні пацієнти психолога.
like 4 woman_facepalming 1

anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:47
182
Ответ длявАлнуюся сильнА
А хіба у нас дівчинок мобілізують? Транс жінка це жінка. То чому її мобілізують, а вас чи мене ні?
Удалено администрацией...
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:50
183
Ответ дляКороль дивана
Вы не практикуете с партнером оральный секс? Знаете ли вы наверняка, что ваши кум/кума (подруги/друзья) не практикуют анальный секс?
Хтось і з цуциками практикує, то ставити це за норму?
like 2 woman_facepalming 2
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:53
184
Ответ дляРозвідка Маші
почему мужик, который переодевается в бабу, должен иметь какие-то особые права? я не хочу чтобы ОНО заходило рядом со мной в женский туалет, раздевалку и тд.
В том же Сша об этом женщины орут уже в открытую, куча роликов есть, когда выгоняют этого оно из женского туалета.
like 4
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:55
185
Ответ длявАлнуюся сильнА
2 % людей народжуються з ознаками обох статей. Вони у вашій класифікації хто?
А сіамські близнюки з одним тілом і двома головами у вашій хто?
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 14:58
186
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:58
187
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто, все ж в природі існує більш, ніж дві статі?)
Знаєте, я вважаю, що потрібно лікувати тих, хто начитався совкодрочерських скрєпних сайтів і твердо переконаний, що він знає краще за часу людину з ким і як їй жить.
Статі дві! Досить демагогії!
Все інше хромосомні вінегрети.
like 5 face_with_tears_of_joy 1
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 14:58
188
Ответ дляфан L.O.S.T.
В том же Сша об этом женщины орут уже в открытую, куча роликов есть, когда выгоняют этого оно из женского туалета.
ага, часто эти извраты специально косят под баб, чтобы подглядывать за девочками/подростками. они ещё и педофилы в большинстве случаев
like 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_144
Роза в вазі• 29 мая в 14:59
189
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
ВОНО
Помню писали в начале войны одно такое оно ’осознавшее себя женщиной’ было остановлено на пункте пропуска и не выпущено. то ли паспорт не заменил, то ли с учета не снялся. Кстати, интересно было бы увидеть лица тцкунов, к которым явится такое чудо и сообщит, что оно снимается с учета, потому что сменило пол ...
like 4

anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:00
190
Ответ длявАлнуюся сильнА
В природі так само існують лгбт тварини. Ви вважаєте нормою те, що зрозуміло вам. Але хто вам сказав, що це і є норма? В Афганістані норма бити жінку і навіть вбити її. Як вам сподобається, якщо цю норму завтра застосують до вас?
І щодо ’нав´язування’. Ви багато бачили у публічних місцях цілуючихся лгбт у своєму житті? Я - жодного. Зате пар ч+ж бачила безліч паз,в тому числі і на очах дітей, в тому числі і які сексом займалися прям під вікнами житлового будинку. То за вашою логікою, їх потрібно було всіх жорстоко бити за ’нав´язування’ своїх ’цінностей’? Чи їм можна? )
На сцену під вікнами викликається поліція. Все.
like 3
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:00
191
Ответ дляфан L.O.S.T.
А де накачані циці/пиці влаштовують паради і вимагають захисту, особливих преференцій та окремих прав?
Наведіть приклади?
А яких особливих прав вимагають лгбт?
like 1
anonim_32
Король дивана• 29 мая в 15:02
192
Ответ дляфан L.O.S.T.
Хтось і з цуциками практикує, то ставити це за норму?
Типовий приклад, коли людині не має що по справі сказати і вона уникає відповіді. Я поставила пряме питання. Дайте на нього відповідь Ми говоримо про людей, які дають свою згоду. Тварини згоду на статевий акт з людиною не давали.
Може ваші найближчі друзі практикують все, що я перерахувала. Як це змінює їх властивості як друзів?
woman_facepalming 3 like 2
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 15:02
193
Ответ дляРоза в вазі
ВОНО
Помню писали в начале войны одно такое оно ’осознавшее себя женщиной’ было остановлено на пункте пропуска и не выпущено. то ли паспорт не заменил, то ли с учета не снялся. Кстати, интересно было бы увидеть лица тцкунов, к которым явится такое чудо и сообщит, что оно снимается с учета, потому что сменило пол ...
вот, погранцы отлично знают, что пола только 2. им не навешаешь этой лапши про альтернативную биологию
like 2 face_with_tears_of_joy 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:03
194
Ответ дляфан L.O.S.T.
Почитайте інформацію ,як і коли ці збрчення були вилучені з психіатричного списку. І під впливом чого/кого.
Я застала ті часи, коли у нас ’не було’ інвалідів. Подібні вам з піною у рота доводили, що інваліди то не норма, їм не місце серед ’нормальних’ людей, бо в такій ’чудовій’ країні просто не може бути інвалідів.
Тепер їх нащадки з піною у рота кричать про лгбт...
woman_facepalming 6
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:04
195
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та в них якось цікаво виходить в залежності від ситуації,як флюгери. То він/вона чоловік, то потім виявляється, що в нього є матка і він може народити, тому дайте йому шлюб, але рахуватись він хоче чоловіком.
Ну, хіба це не психоз на межі білої гарячки?
Колись потрапила на очі історія про парочку, де обидва були трангендери, але причиндали не перероблювали, то ’жона’ ахала ’чоловіка’ і народжував цей чоловік аж двох дітей.
Кошмарище кунсткамерне. Діти потенціальні пацієнти психолога.
Вам би історії про мальчегов у трусіках писати...
woman_facepalming 4
anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 15:04
196
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я застала ті часи, коли у нас ’не було’ інвалідів. Подібні вам з піною у рота доводили, що інваліди то не норма, їм не місце серед ’нормальних’ людей, бо в такій ’чудовій’ країні просто не може бути інвалідів.
Тепер їх нащадки з піною у рота кричать про лгбт...
смешались люди, кони, инвалиды, трансы... когда ответить по сути нечего, разговор уводится в абсурдные сравнения
like 5
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:05
197
Ответ длявАлнуюся сильнА
А в яку категорію віднести вас? Гомофоб? Ультракрепідіанець? Невіглас? Чи три в одному?
Не вказуйте людям, що їм робити, і вам не вкажуть, куди піти.
like 4 face_with_tears_of_joy 1
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:06
198
Ответ дляфан L.O.S.T.
Статі дві! Досить демагогії!
Все інше хромосомні вінегрети.
Інтерсекс - яка стать? 2% таких людей, і у вашому оточенні точно є
woman_facepalming 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:07
199
Ответ дляРозвідка Маші
ага, часто эти извраты специально косят под баб, чтобы подглядывать за девочками/подростками. они ещё и педофилы в большинстве случаев
Ви особисто скількох трансів знаєте? Чи це особистий досвід?
woman_facepalming 2

anonim_47
Розвідка Маші• 29 мая в 15:08
200
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви особисто скількох трансів знаєте? Чи це особистий досвід?
это статистика и сводки криминальных новостей. а я с извратами не общаюсь
like 3
anonim_195
Донька подруги• 29 мая в 15:08
201
А на какие категории людей в Украине не насрать? Просто для сравнения. Есть такие?
like 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:09
202
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Ні, ви.
like 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:11
203
Ответ дляРозвідка Маші
ага, часто эти извраты специально косят под баб, чтобы подглядывать за девочками/подростками. они ещё и педофилы в большинстве случаев
Конечно, если им дают такие широкие полномочия,чего бы не воспользоваться.
like 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:13
204
Ответ дляРоза в вазі
ВОНО
Помню писали в начале войны одно такое оно ’осознавшее себя женщиной’ было остановлено на пункте пропуска и не выпущено. то ли паспорт не заменил, то ли с учета не снялся. Кстати, интересно было бы увидеть лица тцкунов, к которым явится такое чудо и сообщит, что оно снимается с учета, потому что сменило пол ...
В Харькове одно такое через суд снялось с учета, тк по паспорту стал женчина.
face_with_tears_of_joy 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:13
205
Ответ дляРозвідка Маші
смешались люди, кони, инвалиды, трансы... когда ответить по сути нечего, разговор уводится в абсурдные сравнения
Прям російський стиль : українці винні, що ми їх бомбим.
Лгбт винні, що ми їх хейтимо.
Вони і ’психічно хворі’ (правда, психіатри про це не знають на відміну від експерДів з Порадниці), і маніяки педофіли, і хочуть ’особливих’ прав (яких саме експерДки з Порадниці і досі придумати не можуть), і ’подають поганий приклад’ (хоч хтось у цій темі бачив лгбт, що зажимаються на людях? І саме цікаве, це 0м докоряють у тому числі ті, що взасос цілувалися у публічних місцях, займалися сексом у ліфтах/під´їздах/перед багатоповерхівками, в потім на Порадниці перетинали ’ваші екстремальні місця для сексу’).
Ви перевертаєте з ніг на голову.  
woman_facepalming 5
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:14
206
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не вказуйте людям, що їм робити, і вам не вкажуть, куди піти.
Це все, на що ви спроможні - шарікови, вони такі. Справжній пролетаріат....
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:14
207
Ответ длявАлнуюся сильнА
А яких особливих прав вимагають лгбт?
Так паради для чого? Щось ви по колу одне й теж.
like 2
anonim_160
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 15:15
208
Ответ дляРозвідка Маші
это статистика и сводки криминальных новостей. а я с извратами не общаюсь
То дайте офіційне посилання на статистику, на яку ви посилаєтеся. Не опускайтеся до балабольства.
woman_facepalming 1
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:17
209
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я застала ті часи, коли у нас ’не було’ інвалідів. Подібні вам з піною у рота доводили, що інваліди то не норма, їм не місце серед ’нормальних’ людей, бо в такій ’чудовій’ країні просто не може бути інвалідів.
Тепер їх нащадки з піною у рота кричать про лгбт...
Тобто ви самі щойно прирівняли ваше гбт до інвалідів. Ми правильно зрозуміли?
heart 2
anonim_46
фан L.O.S.T.• 29 мая в 15:18
210
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вам би історії про мальчегов у трусіках писати...
Ні, мальчеги у трусіках і без них - це ваша тема вже на десяток сторінок.
face_with_tears_of_joy 4
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff