Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
показать весь текст
26
12
11
3
3
1
Чорт і Шо• 29 мая в 11:37
Автора вас дійсно це хвилює? На сьогодні в Україні, це о найменше мене обходить. В порівнянні зі зруйнованими будівлями і втраченими життям , про це навіть і говорити не варто. Якщо ви і люди десь і існують, то мені до них ніякого діла, вони що, червонокнижні рослини, щоб з ними « бавитися».
7
Король дивана• 29 мая в 11:50
Ответ дляТрільчиха
Что вам мешает сегодня лизать чью то шмоньку, а мужу подставлять свою опу волосатому мужику? Давайте, внедряйте европейские ценности в семью, не стесняйтесь!
Вы не практикуете с партнером оральный секс? Знаете ли вы наверняка, что ваши кум/кума (подруги/друзья) не практикуют анальный секс?
3
Галя-краля• 29 мая в 12:03
автор, наивная чебурашка, так это хорошо. Сейчас за европейские деньги в Украине будут поднимать уровень комфорта для тех трех несчастных неопределившихся трансгендеров. А программы это всегда деньги для всех участников программы. Деньги для вузов, которые будут исследования вести и статьи выпускать, для фондов, для врачей, для менеджеров проектов... Так что бобер, выдыхай)
2
1
Пузата Хата• 29 мая в 12:10
Ответ длявАлнуюся сильнА
Синдром Дауна має код захворювання Q90. Який код ’захворювання’ лгбт/транс?
F66.1
Q99.1
Q99.0
Гуглите проверяйте))
Q99.1
Q99.0
Гуглите проверяйте))
2
2
175см55кг19лет (она)• 29 мая в 12:11
Этот тот случай, когда хотелось бы быть на последнем месте
1
Розвідка Маші• 29 мая в 12:22
ой как пофиг.
не удалось глобалистам пока засрать голову украинцам этими гендерами
не удалось глобалистам пока засрать голову украинцам этими гендерами
2
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 12:32
Ответ дляПузата Хата
F66.1
Q99.1
Q99.0
Гуглите проверяйте))
Q99.1
Q99.0
Гуглите проверяйте))
А можна норми срср в студію? Вам скрєпи ближче.
У 2022 ВОЗ перейшла на МКХ11. У квітні 2025 Україна розпочала офіційний перехід на МКХ11, який має завершитися у поточному році, а може і вже завершився.
Тепер гугліть ваші ’скрєпи’ в МКХ11, за яким цивілізований світ живе з 2022 і навіть ми потроху в цьому ж човні гребемо. Невже нема? Всі лгбт ’зцілилися’ і більше не хворі?
Хоча про що я? Де цивілізація, і де експерДи з Порадниці....
У 2022 ВОЗ перейшла на МКХ11. У квітні 2025 Україна розпочала офіційний перехід на МКХ11, який має завершитися у поточному році, а може і вже завершився.
Тепер гугліть ваші ’скрєпи’ в МКХ11, за яким цивілізований світ живе з 2022 і навіть ми потроху в цьому ж човні гребемо. Невже нема? Всі лгбт ’зцілилися’ і більше не хворі?
Хоча про що я? Де цивілізація, і де експерДи з Порадниці....
3
Розвідка Маші• 29 мая в 12:39
Ответ длявАлнуюся сильнА
А чому ви вирішили, що маєте право обмежувати їх права? Чому ви вирішили, що маєте право їх бити лише за те, що вони відрізняються від вас?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
Чим ви відрізняєтеся від рашистів, які знищують вас за національною ознакою?
почему мужик, который переодевается в бабу, должен иметь какие-то особые права? я не хочу чтобы ОНО заходило рядом со мной в женский туалет, раздевалку и тд.
4
Невгамовна Бу• 29 мая в 12:40
А по статистике сколько в Украине трансгендерных людей, авторко, вы ж в теме?
1
Розвідка Маші• 29 мая в 12:41
Ответ длявАлнуюся сильнА
Жінка,яка свідомо стала чоловіком - транс чоловік. Я вам писала про транс жінок. Ви б спочатку поцікавилися темою у якій дискутуєте.
пола в природе только 2. пол нельзя изменить. остальное - отклонения и психические расстройства
4
2
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 12:59
Ответ дляРозвідка Маші
пола в природе только 2. пол нельзя изменить. остальное - отклонения и психические расстройства
2 % людей народжуються з ознаками обох статей. Вони у вашій класифікації хто?
2
1
Розвідка Маші• 29 мая в 13:16
Ответ длявАлнуюся сильнА
2 % людей народжуються з ознаками обох статей. Вони у вашій класифікації хто?
гермафродиты. но речь не о них. а о тех, кто насмотрелся нетфликса и прочего глобалисткого говна и вдруг решил, что круто считать себя другим полом
4
2
Замрійлива• 29 мая в 13:19
Ответ длявАлнуюся сильнА
Просто перебувати у публічному місці без страху бути побитим чи вбитим. Працювати - їх дискримінують роботодавці. Право на шлюб. Право на усиновлення. Право на повагу як до людини.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
До речі, трансцендентних жінок намагаються мобілізувати, хоча вони нічим не відрізняються за фізичним станом від вас. Але ви ж чомусь не підлягаєте під мобілізацію і знаходите це справедливим? І так, перехід ніяк не пов´язаний з війною. Мобілізують навіть тих, хто його здійснив задовго до війни.
У них и не должно быть права на брак , а тем более на усыновление. Не хватало ещё, что лгбтшники детей усыновляли. А все остальнын права у них есть. И этого хватит.
3
2
Замрійлива• 29 мая в 13:23
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вас б´ють за шлюб з чоловіком? То чому ви маєте право ’виділятися’, а інший ні? І хто сказав, що саме ваша модель є норма?
Никто геев и лесбиянок не бьёт, если они не лезут к окружающим и не навязывают своё лгбт окружающим. Всем пофиг кто там с кем спит и живёт , пока это не выставляется на показ, не навязывается . И пока за свою ориентацию не требуют льгот и привелегий. То, что гетеросексуальность норма сказала природа. Именно этих людей большинство и имено они создают семьи , и продолжают род.
3
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 13:23
Ответ дляРозвідка Маші
гермафродиты. но речь не о них. а о тех, кто насмотрелся нетфликса и прочего глобалисткого говна и вдруг решил, что круто считать себя другим полом
Тобто, все ж в природі існує більш, ніж дві статі?)
Знаєте, я вважаю, що потрібно лікувати тих, хто начитався совкодрочерських скрєпних сайтів і твердо переконаний, що він знає краще за часу людину з ким і як їй жить.
Знаєте, я вважаю, що потрібно лікувати тих, хто начитався совкодрочерських скрєпних сайтів і твердо переконаний, що він знає краще за часу людину з ким і як їй жить.
4
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 13:29
Ответ дляЗамрійлива
Никто геев и лесбиянок не бьёт, если они не лезут к окружающим и не навязывают своё лгбт окружающим. Всем пофиг кто там с кем спит и живёт , пока это не выставляется на показ, не навязывается . И пока за свою ориентацию не требуют льгот и привелегий. То, что гетеросексуальность норма сказала природа. Именно этих людей большинство и имено они создают семьи , и продолжают род.
В природі так само існують лгбт тварини. Ви вважаєте нормою те, що зрозуміло вам. Але хто вам сказав, що це і є норма? В Афганістані норма бити жінку і навіть вбити її. Як вам сподобається, якщо цю норму завтра застосують до вас?
І щодо ’нав´язування’. Ви багато бачили у публічних місцях цілуючихся лгбт у своєму житті? Я - жодного. Зате пар ч+ж бачила безліч паз,в тому числі і на очах дітей, в тому числі і які сексом займалися прям під вікнами житлового будинку. То за вашою логікою, їх потрібно було всіх жорстоко бити за ’нав´язування’ своїх ’цінностей’? Чи їм можна? )
І щодо ’нав´язування’. Ви багато бачили у публічних місцях цілуючихся лгбт у своєму житті? Я - жодного. Зате пар ч+ж бачила безліч паз,в тому числі і на очах дітей, в тому числі і які сексом займалися прям під вікнами житлового будинку. То за вашою логікою, їх потрібно було всіх жорстоко бити за ’нав´язування’ своїх ’цінностей’? Чи їм можна? )
4
1
Замрійлива• 29 мая в 13:33
Ответ длявАлнуюся сильнА
В природі так само існують лгбт тварини. Ви вважаєте нормою те, що зрозуміло вам. Але хто вам сказав, що це і є норма? В Афганістані норма бити жінку і навіть вбити її. Як вам сподобається, якщо цю норму завтра застосують до вас?
І щодо ’нав´язування’. Ви багато бачили у публічних місцях цілуючихся лгбт у своєму житті? Я - жодного. Зате пар ч+ж бачила безліч паз,в тому числі і на очах дітей, в тому числі і які сексом займалися прям під вікнами житлового будинку. То за вашою логікою, їх потрібно було всіх жорстоко бити за ’нав´язування’ своїх ’цінностей’? Чи їм можна? )
І щодо ’нав´язування’. Ви багато бачили у публічних місцях цілуючихся лгбт у своєму житті? Я - жодного. Зате пар ч+ж бачила безліч паз,в тому числі і на очах дітей, в тому числі і які сексом займалися прям під вікнами житлового будинку. То за вашою логікою, їх потрібно було всіх жорстоко бити за ’нав´язування’ своїх ’цінностей’? Чи їм можна? )
Хватит таких дешовых манипуляций. В природе лгбт - животные не размножаются. Их просто выбраковывает Естественный отбор. Если исключить репродуктивные технологии , то и людей -представителей лгбт Естественный отбор выбраковывает. И не надо сказок про то, как всех лгбтшников избивают . Нафиг они никому не интересны , если сами не лезут к людям и не навязывают свои ценности . И насилие в их парах есть также как и в парах гетеросексуалов. Просто лгбтшников в процентном соотношении в разы меньше, чем нормальных пар. К счастью.
2
1
Рассказница• 29 мая в 13:36
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Нда? А я то думаю, що у нас вже скрвщь все гладко - літаки літають, діти, пенсіонери, інваліди вже всі захищені, соціалка під хмарами десь... Все, що залишилось, захищати права дорослих людей з відхиленнями. Ну, впринципі, в категорію інваліди віднести можна. То рівень захисту ж відповідний, у чому претензії?
2
1
Рассказница• 29 мая в 13:37
Ответ длявАлнуюся сильнА
Відсталість у розумовому розвитку, щоб зрозуміти, що всі люди рівні і мають рівні права. Лгбт мають ті самі права, що і ви.
Хай мають, хто хм заважає. Але чому вони хочуть особливого ставлення, а не рівних прав, от де загадка. І відразу починаються маніпуляції ’толерантністю’ і ’відсталістю’.
2
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 13:43
Ответ дляЗамрійлива
Хватит таких дешовых манипуляций. В природе лгбт - животные не размножаются. Их просто выбраковывает Естественный отбор. Если исключить репродуктивные технологии , то и людей -представителей лгбт Естественный отбор выбраковывает. И не надо сказок про то, как всех лгбтшников избивают . Нафиг они никому не интересны , если сами не лезут к людям и не навязывают свои ценности . И насилие в их парах есть также как и в парах гетеросексуалов. Просто лгбтшников в процентном соотношении в разы меньше, чем нормальных пар. К счастью.
Нащадки шарікових все ще у строю. Вони твердо знають що тільки шарікове життя є ’нормою’. Любий, хто відрізняється від них - ’вибраковується’. Люди з інвалідністю, лгбт...Їх всіх треба заховати, щоб очі шарікових випадково на них не наткнулися. А потім ці шарікових сидять і скиглять ’а за що це нам’? К - карма. На шарікових все одно, їх вибір. А ось дітей шарікових шкода. Відповідають вони за погані вчинки власних батьків, хоча інколи є досить непоганими людьми.
4
1
АнтиТанкист• 29 мая в 13:48
Это конечно потеря потерь. Отсутствие полное прав, свобод граждан собственной страны не волнует вас, не? Бандитизм и похищение людей на улицах, ок? Педики вас тревожат только ? И мужики в юбках?
4
1
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 13:50
Ответ дляРассказница
Нда? А я то думаю, що у нас вже скрвщь все гладко - літаки літають, діти, пенсіонери, інваліди вже всі захищені, соціалка під хмарами десь... Все, що залишилось, захищати права дорослих людей з відхиленнями. Ну, впринципі, в категорію інваліди віднести можна. То рівень захисту ж відповідний, у чому претензії?
А в яку категорію віднести вас? Гомофоб? Ультракрепідіанець? Невіглас? Чи три в одному?
2
1
1
Розвідка Маші• 29 мая в 14:27
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тобто, все ж в природі існує більш, ніж дві статі?)
Знаєте, я вважаю, що потрібно лікувати тих, хто начитався совкодрочерських скрєпних сайтів і твердо переконаний, що він знає краще за часу людину з ким і як їй жить.
Знаєте, я вважаю, що потрібно лікувати тих, хто начитався совкодрочерських скрєпних сайтів і твердо переконаний, що він знає краще за часу людину з ким і як їй жить.
нет, не существует. всё равно они имеют либо ХУ либо ХХ хромосомы, чем и определяется их пол.
человек, который не определился какого он пола, или который вдруг захотел его сменить, не должен ничего решать и иметь права в принципе. ему нужна пожизненная психиатрия.
человек, который не определился какого он пола, или который вдруг захотел его сменить, не должен ничего решать и иметь права в принципе. ему нужна пожизненная психиатрия.
3
Розвідка Маші• 29 мая в 14:35
Ответ длявАлнуюся сильнА
Нащадки шарікових все ще у строю. Вони твердо знають що тільки шарікове життя є ’нормою’. Любий, хто відрізняється від них - ’вибраковується’. Люди з інвалідністю, лгбт...Їх всіх треба заховати, щоб очі шарікових випадково на них не наткнулися. А потім ці шарікових сидять і скиглять ’а за що це нам’? К - карма. На шарікових все одно, їх вибір. А ось дітей шарікових шкода. Відповідають вони за погані вчинки власних батьків, хоча інколи є досить непоганими людьми.
ну всякие педофилы и маньяки тоже отличаются, давайте ещё их пожалейте и поборитесь за их права. в Европе и США уже потихоньку протягивают законы в их защиту
2
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:35
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви можете вказати шифр діагнозу для транс чоловіка/жінка в Україні? Чи ви просто ’а пагаваріть’?
До речі, і який саме діагноз у всіх любителів ’здєлать губку/рєснічкі/ накачати ж..пу/здєлать циці....цей список безкінечний... Але їх всіх об´єднує бажання ’змінити тіло, яким вони не задоволені ’
До речі, і який саме діагноз у всіх любителів ’здєлать губку/рєснічкі/ накачати ж..пу/здєлать циці....цей список безкінечний... Але їх всіх об´єднує бажання ’змінити тіло, яким вони не задоволені ’
А де накачані циці/пиці влаштовують паради і вимагають захисту, особливих преференцій та окремих прав?
Наведіть приклади?
Наведіть приклади?
3
фан L.O.S.T.• 29 мая в 14:38
Ответ длявАлнуюся сильнА
Синдром Дауна має код захворювання Q90. Який код ’захворювання’ лгбт/транс?
Почитайте інформацію ,як і коли ці збрчення були вилучені з психіатричного списку. І під впливом чого/кого.
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу