Бараболька• 29 мая в 09:32
Україна опинилася серед аутсайдерів у рейтингу захисту прав трансгендерних людей
Україна набрала лише 8 із 32 балів у європейському рейтингу захисту прав трансгендерних людей Trans Rights Index and Map 2026, який оприлюднила організація Transgender Europe.
Індекс аналізує законодавство й політики у сферах юридичного визнання гендеру, антидискримінаційного захисту, доступу до медицини, сімейних прав, протидії злочинам на ґрунті ненависті та надання притулку.
Україна цьогоріч виконала 8 індикаторів. Найкращий результат країна має у сфері юридичного визнання гендеру — 7 із 14 балів. Ще один бал Україна отримала за частковий захист від дискримінації у сфері працевлаштування.
У категоріях «Притулок», «Злочини на ґрунті ненависті та мова ворожнечі», «Охорона здоров’я» та «Сімейні права» Україна не набрала жодного бала.
Очолили рейтинг Ісландія, Мальта й Іспанія. Останнє місце посіла Росія. Найгірші показники мають Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан і Грузія.
Бараболька
• 29 мая в 09:35
Ответ дляХуАнита
Мы очень обеспокоены
НАТО тоже
про ЛГБТ вообще молчу, они в роспачі
ЖенаАйтишнеГа• 29 мая в 09:40
Пусть Украина беспокоится о детях и пенсионерах. Вот где проблема.
Бараболька
• 29 мая в 09:41
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
За них них пусть дети беспокоятся
Печенюшка• 29 мая в 09:44
Ответ дляБараболька
За них них пусть дети беспокоятся
вы яркий представитель радужных (недообследованных). прям жаль, что Украина мало обращает на вас внимания:)))
Бараболька
• 29 мая в 09:45
Ответ дляПеченюшка
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Даю справку• 29 мая в 09:47
А у рейтингу захисту прав звичайних людей (НЕ трансгендерних)? Я певна, що тут ми перші з кінця
Бараболька
• 29 мая в 09:48
Ответ дляДаю справку
Трансы-гендеры нуждаются больше в защите, чем обычные
Бараболька
• 29 мая в 09:48
Ответ дляНепогодка
А по захисту просто людей яке місце?
Женщины больше даже чем люди нуждаются
Был даже такой комитет по защите советских женщин, советчиц т.е.
Даю справку• 29 мая в 09:51
Ответ дляБараболька
Авжеш, як і євреї, індуси і філіппінці. І тільки українські батраки нічого не потребують. Вони ж ресурс і в них лиш борги перед усіми
Бараболька
• 29 мая в 09:49
Ответ дляАмбасадор щастя
лол, а Афганистан и Иран где?
А там уже всех повешали на веревках что-бы не защищать
Амбасадор щастя• 29 мая в 09:49
Ответ дляНепогодка
А по захисту просто людей яке місце?
где-то между КНДР и Сомали
вАлнуюся сильнА• 29 мая в 09:54
Шкода лгбт. Ця тема ще раз показала відсталість нашого суспільства і відсутність моралі.
Завжди з рушником• 29 мая в 09:55
о да.... права... сколько их таких ? 0,3%. больше некого защищать?
фан L.O.S.T.• 29 мая в 09:58
У нас інших проблем нема?
Усім людям, чиє житло рашка знищила, дали житло?
Усіх сиріт всиновили?
Усіх гвалтівників та вбивць покарали?
І ще купа чого, пов´язаного з війною!
Гендери дорослі люди, розберуться з собою самі.
Усіх сиріт всиновили?
Усіх гвалтівників та вбивць покарали?
І ще купа чого, пов´язаного з війною!
Завжди з рушником• 29 мая в 09:58
Ответ длявАлнуюся сильнА
отсталость от США и их трёх гендеров? как жить... ужс
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:01
Ответ дляБараболька
НАТО тоже
про ЛГБТ вообще молчу, они в роспачі
Це, мабуть, Румунія не збила дрон сьогодні, маючи літаки і Ппо, через занепокоєння, як перенесуть це вразливі транси. Їм не можна хвилюватися.
Хай на будинок з людьми летить.
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:02
Ответ дляБараболька
За них них пусть дети беспокоятся
Так за трансов тоже пусть родители беспокоятся.
Бараболька
• 29 мая в 10:02
Ответ дляфан L.O.S.T.
Трансов Европа крышует
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:03
Ответ дляБараболька
Вы что то имеете против ЛГБТ?
Не лезьте к людям и к вам ничего не будут иметь.
Бараболька
• 29 мая в 10:04
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не трогайте ЛГБТ
фан L.O.S.T.• 29 мая в 10:04
Ответ дляБараболька
Це означає, що вони хворі.