Весняний Марафон• 29 мая в 16:01
Ретиноиды внутрь и ботокс
Врач назначил мне ретиноиды внутрь , и сказала что во время и 6 мес после не рекомендуется делать проколы кожи. К ботоксу и филерам в губы это тоже относится, не знаете? А то у меня следующая встреча с ней только через месяц.
Істеріомама• 29 мая в 16:11
Скорее всего можно совмещать, уколы ботокса нетравматичные. Но лучше все же уточнить и у дерматолога , и у косметолога
3@йk@• 29 мая в 16:11
Ні не рекомендують, трохи буде жесть зі шкірою, вона не зможе заживати нормально після інʼєкцій і будь-яких процедур. Губи і так будуть пересушені, постійні хейліти, кірочки. Але ж плюс - при прицомі системних ретиноїдів шкіоа буде розглажуватись черещ стимуляцію колагену, крім ефекту проти акне, буде глоу скін
Гравіцапа• 29 мая в 16:23
Ответ дляYarosh10
Я також наразі приймаю ретиноїди, лікар заборонила тільки лазерку, воскову депіляцію і скраби будь-які. Уточніть краще у свого лікаря щодо ботоксу. Губи точно ні, вони на ретиноїдах жахливі, ще більше травмувати їх не треба.
Так справа ж не в самому ботоксі, а саме в травматизації шкіри