оксюморон• 29 мая в 17:40
На 28 тижні мені вперше поставили залізодефіцитну анемію
лікар призначив препарат заліза але від нього нудота і запор. Є якась переносима форма?
Забрала і не сказала• 29 мая в 17:48
Ешьте красную икру, говядину и гречку с молоком. Обязательно что-нибудь из этого каждый день. Если переносимость нормальная, можно еще столовую ложку красного вина в день добавить, только не порошковое(
Не зацілована• 29 мая в 17:59
Я їла темні родзинки, курагу, печінку. Буквально через два тижні піднявся гемоглобін.
Не зацілована• 29 мая в 18:00
Якщо саме препарат, то мені нормально заходить гіно-тардиферон.
Від сорбіфер дурулес була нудота страшна.
Цирк на дроті• 29 мая в 18:06
Только методом подбора индивидуально. Попросите у врача несколько вариантов препаратов
ТихоЯ• 30 мая в 01:37
Ответ дляСірничок
Можна прокапати Феринжект.
От цікаво. Мені прокапали один раз Ферінжект. Гемоглобін на місці, не нижче, не нижче. Як так??
Сірничок• 30 мая в 08:58
Ответ дляТихоЯ
Є формула для розрахунку дози і кількості доз. Можливо вам потрібна була не одна доза. Аналізи після внутрішньовенного введеня здають не раніше ніж через 2 тижні.