ШаленаГруша• 29 мая в 18:52
Польша предложила лишить Зеленского ордена
Кароль Навроцкий предложил лишить Владимир Зеленский Орден Белого Орла из-за решения присвоить подразделению украинских ССО имя «Героев УПА», — Onet.
По словам польского президента, вопрос планируют рассмотреть на заседании капитулы ордена 8 июня: «Я предложил, чтобы одним из пунктов было лишение ордена Владимира Зеленского», — заявил Навроцкий.
Он раскритиковал решение украинской стороны, заявив, что оно играет на руку российской пропаганде: «Президент Украины, присвоив украинской воинской части имя “Героев УПА”, предоставил лучший материал и много кислорода российской пропаганде», — сказал президент Польша.
Ранее бывший президент Польши Лех Валенса также критиковал Зеленского из-за перезахоронения одного из лидеров Организация украинских националистов Андрей Мельник.
Ms. Скромность• 29 мая в 19:45
Ответ дляСмішнючка
Нехай забирає свою цяцьку і собі на лоба її почепить, не велика втрата той орден. Україна до Польщі не лізе і не диктує хто там герой, хто ні, і зерно польське на землю не висипає, поляки такі самі психи і дикуни, як і рашисти
Чому зерно висипали вам же не цікаво і хто в Україні на тому чудово заробив ?
Ms. Скромность• 29 мая в 19:46
Ответ дляlilul990
А шо для вас фронт? Є позиції де можна віддихати як на курорті, бо там спокійно майже з самого початку. Є такі посади які сидять за км від лбз але безпосередньо впливають на результат бойових дій.
Все бла бла і бла бла
Смішнючка• 29 мая в 19:49
Ответ дляMs. Скромность
А, ну, розкажіть нам цю історію, що там у ваших кремлівських методичках з цього приводу пишуть?
Ms. Скромность• 29 мая в 19:52
Ответ дляСмішнючка
Кремлівських
Не хвилюйтеся , все добре , бабло пиляється , а лохи нехай захищають владу на форумах
ОдинРазНадетое• 29 мая в 20:43
Ответ дляlilul990
Хай навроцький розкаже якого куя постійно б´ють наших людей у польщі, пропадають підлітки кожного місяця або страждають від булінгу. Іпані ксенофоби мають бути переслідувані
Потому что Польша для поляков. А вы в своей стране указания раздавайте
Впораюсь зі всим• 29 мая в 20:50
Ответ дляMs. Скромность
Які ринки може ділити Україна ?
Двушечку на Москву ? Міндічгейт ?
Рольники знов хочуть протестувати проти допуску укр продукції,бо вони збанкрутують. Ось і вся відповідь
Впораюсь зі всим• 29 мая в 20:55
Ответ дляlilul990
Ну якшо їздили то бачили шо залізниця убита, у катовіцах дві колії, зараз 6 роблять.
Так, сумний стан. А ще мене так милують їхні свисточки
Впораюсь зі всим• 29 мая в 20:57
Ответ дляlilul990
Українська залізниця агонь. Заїдьте далі познаня - там кінь не валявся. У першій економіці європи станції як у якомусь нігерійському гєтто
Плюсую. Хелм навіть вокзалу нема
Зашла на 5минут• 29 мая в 21:18
Ответ дляlilul990
Так потому и ненавидят украинцев, потому что Украина героизирует ура, которые убивали поляков и были коллаборантами с нацистами.
Зашла на 5минут• 29 мая в 21:20
Какого хрена этому клоуну вообще орден давали? За чтоооооо ему орден? Боневтик?
Просто Фіфа• 29 мая в 22:15
Ответ дляlilul990
Навроцький у всіх баче проблеми, лиш у себе перед носом нічого не баче. Такий самий ксенофоб
он и пролез под девизом - польша для поляков
Просто Фіфа• 29 мая в 22:17
Ответ дляlilul990
Він не такий, бо він маніпулює на самих дібільних почуттях і всіх собак вішає на українців. Ці праві добалакаються
як там трампон сегодня?