ГейСюда• 29 мая в 22:15
Как действует АСИТ?
Объясните пожалуйста
Если у ребенка аллергия на пылевого клеща, с которым он встречается везде и всегда.
Как в этом случае действует АСИТ ? Если вводят дозы мили этого клеща и плюс он приезжает домой и снова встречаетмя с пылевым клещом, то как оно действует ?
ГейСюда
• 29 мая в 22:50
Ответ дляБілка в колесі
Ви про що? У дитини не може бути резистентності до алергену.
Пишу простими слоыами, як це розумію я.
Асіт терапія, це ввод мікродоз аллергенів, щоб імунка звикала до них.
Так от у випадку з кліщем домашнього пилу, дитина з дитинства контактує з кліщем домашнього пилу, то чому в такому випадку імунка не звикла, а от якщо будуть мілі дози асіт то звикне?
ГейСюда
• 29 мая в 22:51
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вы как будто пропускаете слова и предложения, читая то что я пишу 😁
Откуда, если аллерген в быту попадает хаотично на слизистые
Ответ на это ваше сообщение
Білка в колесі• 29 мая в 22:54
Ответ дляГейСюда
Пишу простими слоыами, як це розумію я.
Тому що хаотичний і надмірний вплив алергену, який здатен викликати запалення, підвищений рівень еозинофілів і Ig E, не те ж саме, що поступове вироблення толерантності.
Простими словами, це як загартовування. Ніхто не починає вперше бігати голяка і обливатися холодною водою в -20
ГейСюда
• 29 мая в 22:58
Ответ дляБілка в колесі
Так це буде діяти в 2 раза більше алергенів, відповідно збільшатся симптоми
Білка в колесі• 29 мая в 23:04
Ответ дляГейСюда
У вашої дитини алергічна реакція зберігається протягом всього року? АСІТ починають лише в період стабільної ремісії.
ГейСюда
• 29 мая в 23:07
Ответ дляБілка в колесі
Закладеність носу, взимку більше, навесні менше
Так як досягти ремісії, тому що мометазон не допомогає, а більше нам нічого не назначають ?
Білка в колесі• 29 мая в 23:10
Ответ дляГейСюда
Не знаю як досягти вам. Це краще запитати в лікаря. Ми досягали тривалим прийомом мілуканту. І потім починали АСІТ
ГейСюда
• 29 мая в 23:13
Ответ дляБілка в колесі
Нам такого не назначають.
ТебеОноНадось• 29 мая в 23:14
Ответ дляГейСюда
Впачи объясняют ровным счетом как тут на советчице, если не сделать будет астма
Я понимаю делать, на то с чем мы редко встречаемся, но если есть аллергены с которыми ребенок встречается с детства, допустим, с теми же животными. Вроде все норм, а потом внезапно аллергия на шерсть кота и надо делать асит
Мне молодая врач тоже на асит агентировала, а врач которому 70 лет нет, тоже сидели на сингуляре годами, даже асит купила таблетки но продала не стали делать, переросла меньше болеет аленоиды удалили, но понимаю аллерген то есть, пока так дальше видно будет
Білка в колесі• 29 мая в 23:14
Ответ дляГейСюда
Нам такого не назначають.
Жодного разу не приймали монтелукаст при алергії? Дивно. А, які у дитини симптоми?
ГейСюда
• 29 мая в 23:20
Ответ дляБілка в колесі
Закладеність носу і все
Ні, ніякі препарати окрім антігістамін та моментазону в ніс нічого не назначали
Так от виникло питання, то може ми поки обійдемося якимись блокаторами