Яичница с беконом• 30 мая в 10:32
Естонія вважає, що заклик жінок до армії неминучий
В Естонії вважають, що обов´язковий заклик жінок на термінову службу з часом може стати неминучим через демографічні проблеми.
Про це заявила голова Департаменту оборонних ресурсів Естонії Ану Раннавіскі.
За її словами, країні в майбутньому не вистачатиме чоловіків для комплектування армії і якщо раніше щороку народжувалося до 15 тисяч хлопчиків, то зараз лише 4-5 тисяч.
"До 2040 року проблема стане вже дуже помітною - ми не зможемо укомплектувати 4100 осіб, як передбачають оборонні плани", - сказала Раннавескі.
В даний час обов´язковий заклик поширюється здебільшого на чоловіків, проте в Естонії вже обговорюють можливість його розширення на жінок. Прихильники цієї ідеї зазначають, що багато завдань у сфері оборони не вимагають високої фізичної підготовки, а жінки могли б служити у логістиці, медицині та інших напрямках.
При цьому в парламенті вважають, що найближчими роками країна зможе обходитися без обов´язкового заклику жінок, але не виключають такого кроку в довгостроковій перспективі, якщо демографічна ситуація не покращає.
АсобеннАя• 30 мая в 12:09
Ответ дляБоХатая
Маленкая старая страна, много стариков, мало молодых. Армия менее 8 тыс человек. Никто воевать не будет.
А зачем их оккупировать . Что бы что ? Показать кузькину мать ? Чтобы кацапский раб смог почувствовать себя господином ?
Плету корзинки• 30 мая в 12:09
Ответ дляАсобеннАя
В Украине за власть умирают ? Так власть к нам меняется. Вы с Кацапией перепутали
В Украине не меняется власть
У нас просроченный през
АсобеннАя• 30 мая в 12:09
Ответ дляБоХатая
В самом начале войны одна советчица криком кричала ’это не мужчины!’
Я и сейчас согласна . Мужчина должны воевать если в их страну пришла война
БоХатая• 30 мая в 12:10
Ответ дляАсобеннАя
Марина, я в этом даже не сомневаюсь
БоХатая• 30 мая в 12:12
Ответ дляПлету корзинки
В Украине не меняется власть
У нас просроченный през
Партнеров устраивает, они им довольны. Да, есть огрехи, но в целом делает все, как сказали. Президент Зеленский партнеров удовлетворяет.
Пліснявілий сир• 30 мая в 12:21
Ответ дляАсобеннАя
Для руцького мира , ценность расползтись по миру как саранча , что успеют сожрать и пойти дальше русскую национальную идею нести
Мені не цікава ваша ідея.
АсобеннАя• 30 мая в 12:51
Ответ дляПліснявілий сир
Мені не цікава ваша ідея.
Это идея вашего любимого руцького мира
Пліснявілий сир• 30 мая в 13:13
Ответ дляАсобеннАя
Это идея вашего любимого руцького мира
Самі придумали?
Мені не подобаються ні їх ідеї, ні ідеї сучасної України. Так що мимо.