Коник-стрибунець• 29 мая в 17:50
Хто користується Клодом?
Просвітіть мене будь ласка, бо не можу зрозуміти схему роботи. Іноді дає виконати багато запитів, іноді після 1-2 вже ліміт. А сьогодні взагалі незрозуміла ситуація - 2 дні не заходила, написала питання і відразу пише, що соррі..ліміт. ну як так???
Я тут с краю постою• 29 мая в 17:54
У мене платна версія, все ок.
По кількості токенів ваші запитання/завдання приблизно однакові?
По кількості токенів ваші запитання/завдання приблизно однакові?
автор
Коник-стрибунець
• 29 мая в 18:01
Ответ дляЯ тут с краю постою
У мене платна версія, все ок.
По кількості токенів ваші запитання/завдання приблизно однакові?
По кількості токенів ваші запитання/завдання приблизно однакові?
так
TatianaKirill• 29 мая в 21:17
ще довжина чату грає роль. він же обробляє увесь з початку з кожним запитом. якщо вже задовгий то жере токени миттєво. періодично відкривайте новий
автор
Коник-стрибунець
• 29 мая в 22:32
Ответ дляTatianaKirill
ще довжина чату грає роль. він же обробляє увесь з початку з кожним запитом. якщо вже задовгий то жере токени миттєво. періодично відкривайте новий
о дякую, цього не знала
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу