sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Другое
anonim_180
Коник-стрибунець• 29 мая в 17:50

Хто користується Клодом?

Просвітіть мене будь ласка, бо не можу зрозуміти схему роботи. Іноді дає виконати багато запитів, іноді після 1-2 вже ліміт. А сьогодні взагалі незрозуміла ситуація - 2 дні не заходила, написала питання і відразу пише, що соррі..ліміт. ну як так???
4 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_162
Я тут с краю постою• 29 мая в 17:54
1
У мене платна версія, все ок.
По кількості токенів ваші запитання/завдання приблизно однакові?

anonim_180
автор Коник-стрибунець • 29 мая в 18:01
2
Ответ дляЯ тут с краю постою
У мене платна версія, все ок.
По кількості токенів ваші запитання/завдання приблизно однакові?
так
noavatar
TatianaKirill• 29 мая в 21:17
3
ще довжина чату грає роль. він же обробляє увесь з початку з кожним запитом. якщо вже задовгий то жере токени миттєво. періодично відкривайте новий
anonim_180
автор Коник-стрибунець • 29 мая в 22:32
4
Ответ дляTatianaKirill
ще довжина чату грає роль. він же обробляє увесь з початку з кожним запитом. якщо вже задовгий то жере токени миттєво. періодично відкривайте новий
о дякую, цього не знала
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff