Послушная• Изменено 30 мая в 20:32
Як прийняти, що ти старієш, змінюєшся?
Це моя фобія, я дико боюся старіти. Сьогодні гортала ленту у ФБ, а там мої однокласниці позакидували фото з дітьми-випускниками, як вони змінилися((( я ще ніби тримаюся, вагу сильно не набрала, але вже себе тримати в руках стає важче, бачу тіло уже не таке пружнє ітд. Діти дорослішають, купу всього на голові. Як ви прийняли ці зміни? І з якого віку ви їх відчули? Я просто пороздумувати…
5
1
1
Вірю, я повірив• 30 мая в 20:33
Мне 43, пока что все ок , я себе нравлюсь , а куда денешься от старости
5
Аленький носочек• 30 мая в 20:33
не принимать старение - это уже к психиатру. как отрицать наступление ночи.
это неизбежно. как можно это не принимать?
это неизбежно. как можно это не принимать?
8
Вірю, я повірив• 30 мая в 20:34
Ответ дляАленький носочек
не принимать старение - это уже к психиатру. как отрицать наступление ночи.
это неизбежно. как можно это не принимать?
это неизбежно. как можно это не принимать?
Автор не отрицает, а боится. Как темной и страшной ночи
Капитошечка• 30 мая в 20:35
А что есть варианты? Не фоткаюсь. В зеркале я еще очень ничего, а тетку на фотках не узнаю, поэтому не фоткаюсь или очень редко и никуда не выставляю :))
Хотя лет через 10 буду смотреть на эти фото и понимать, что тогда я была ещё огонь
Хотя лет через 10 буду смотреть на эти фото и понимать, что тогда я была ещё огонь
9
2
автор
Послушная
• 30 мая в 20:35
Ответ дляАленький носочек
не принимать старение - это уже к психиатру. как отрицать наступление ночи.
это неизбежно. как можно это не принимать?
это неизбежно. как можно это не принимать?
Я ж не пишу шо мені 40, а я виглядаю на 18. Я розумію, що цей процес незворотній і мені від цього сумно(
1
Аленький носочек• 30 мая в 20:35
Ответ дляВірю, я повірив
Автор не отрицает, а боится. Как темной и страшной ночи
ну а смысл бояться? какой смысл? что это даст?
Вірю, я повірив• 30 мая в 20:36
Ответ дляКапитошечка
А что есть варианты? Не фоткаюсь. В зеркале я еще очень ничего, а тетку на фотках не узнаю, поэтому не фоткаюсь или очень редко и никуда не выставляю :))
Хотя лет через 10 буду смотреть на эти фото и понимать, что тогда я была ещё огонь
Хотя лет через 10 буду смотреть на эти фото и понимать, что тогда я была ещё огонь
Напомнило как я возила маму делать загран паспорт , около 70 ец было, мальчик ее сфотографировал, говорит ну как? Она смотрит на фото и говорит: йоп твою мать! Это я так выгляжу?)
12
Вірю, я повірив• 30 мая в 20:37
Ответ дляАленький носочек
ну а смысл бояться? какой смысл? что это даст?
У каждого свои иррациональные страхи
Аленький носочек• 30 мая в 20:37
Ответ дляПослушная
Я ж не пишу шо мені 40, а я виглядаю на 18. Я розумію, що цей процес незворотній і мені від цього сумно(
примите своё старение. оформите его с достоинством. мне нравятся ухоженные женщины в возрасте. которые не раскабанели, которые за собой следят. но не молодящиеся с купленной ботоксной красотой.
6
Дуб береза• 30 мая в 20:37
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Пофіг. Аби здоров´я було і фізичне і психологічне
Психологическое даже важнее, как по мне
1
Русланка з гілки• 30 мая в 20:38
Мені теж важко, завжди була гарною, дуже звикаєш до цього відчуття, такої собі бази. Наразі намагаюся, як можу , косметологи спорт, блефаро зробила .Розумію, що в один день треба буде це прийняти , бабкою я теж буду гарною, але зараз ще не готова
автор
Послушная
• 30 мая в 20:40
Ответ дляРусланка з гілки
Мені теж важко, завжди була гарною, дуже звикаєш до цього відчуття, такої собі бази. Наразі намагаюся, як можу , косметологи спорт, блефаро зробила .Розумію, що в один день треба буде це прийняти , бабкою я теж буду гарною, але зараз ще не готова
Скільки вам років? Я також завжди була гарна, я ще і є гарна, але уже лице просить, щоб його вколоти, а тіло проситься в спортзал регулярно, а дупа каже не жерти наніч. Крч це все важко(((
1
Маю декілька думок• 30 мая в 20:41
я спокойна на счет старения
единственная мысль, которая все время при мне - что чем дальше тем больше надо прилагать усилий для сохранения здоровья.
единственная мысль, которая все время при мне - что чем дальше тем больше надо прилагать усилий для сохранения здоровья.
1
маска Ілона• 30 мая в 20:41
Меньше смотреть соц.сетей и вестись на различную пропаганду ) это не значит что забить на себя. Конечно , смотреть за собой тоже надо .
Но , старость неизбежна и любой возраст по своему прекрасен
Но , старость неизбежна и любой возраст по своему прекрасен
5
Маю декілька думок• 30 мая в 20:42
Ответ дляПослушная
Скільки вам років? Я також завжди була гарна, я ще і є гарна, але уже лице просить, щоб його вколоти, а тіло проситься в спортзал регулярно, а дупа каже не жерти наніч. Крч це все важко(((
получается спортзал регулярно и на жрать на ночь?
автор
Послушная
• 30 мая в 20:43
Ответ длямаска Ілона
Меньше смотреть соц.сетей и вестись на различную пропаганду ) это не значит что забить на себя. Конечно , смотреть за собой тоже надо .
Но , старость неизбежна и любой возраст по своему прекрасен
Но , старость неизбежна и любой возраст по своему прекрасен
Мені важко усвідомлювати, що от ті сорокарічні тьотки уже не мамині подруги, а мої)))
6
автор
Послушная
• 30 мая в 20:44
Ответ дляМаю декілька думок
получается спортзал регулярно и на жрать на ночь?
Ні, звісно)
Лукава_Кiшка• 30 мая в 20:44
Хожу в спортзал, зробила класну фігуру, волосся, одяг. Люблю себе як ніколи. Старію і кайфую, люблю себе, піклуюсь про себе.
Русланка з гілки• 30 мая в 20:44
Ответ дляПослушная
Скільки вам років? Я також завжди була гарна, я ще і є гарна, але уже лице просить, щоб його вколоти, а тіло проситься в спортзал регулярно, а дупа каже не жерти наніч. Крч це все важко(((
Буде 42, спортзал вже так років з 10 регулярно, але я і без нього висока і худа. Більше проблема у шкірі, дуже мʼяка. Пливе овал обличчя, одразу коли втрачаю вагу, тому вагу тримаю. Але, як не крути, шкіра дуже підводить
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 мая в 20:46
Нормально. Якби не ковід, довге вичухування, а потім війна з переїздом, взагалі б не відчувала б, що щось змінюється.
Мені 51.
Мені 51.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 мая в 20:48
Ответ дляПослушная
Скільки вам років? Я також завжди була гарна, я ще і є гарна, але уже лице просить, щоб його вколоти, а тіло проситься в спортзал регулярно, а дупа каже не жерти наніч. Крч це все важко(((
Лице не може просили вколоти. Це ваші стереотипи.
2
1
Топтунша• 30 мая в 20:53
Ответ дляПослушная
Я ж не пишу шо мені 40, а я виглядаю на 18. Я розумію, що цей процес незворотній і мені від цього сумно(
Когда все в жизни хорошо - это не вызывает чего-то негативного :))
1
Кружите меня,кружите• 30 мая в 21:03
У моїй однокласниці онучка випускається, а мій син тільки в наступному році, доньку випустила ще 17 років назад.
Как нефиг делать• 30 мая в 21:09
Я не заморочена на красоте лица, потому что красавицей никогда не была.
Но я не хочу принимать свой возраст в смысле здоровья и каких-то физических ограничений. Поэтому прусь в спортзал, бегаю каждый день, короче - бегом от пенсии...Мне 50 через две недели
Но я не хочу принимать свой возраст в смысле здоровья и каких-то физических ограничений. Поэтому прусь в спортзал, бегаю каждый день, короче - бегом от пенсии...Мне 50 через две недели
Море_море_я_скучаю• 30 мая в 21:13
Ніяк не прийняла
Але правду кажуть - стільки, як сьогодні, тобі вже не буде, тому радій і приймай себе сьогодні.
Маю знайому, якій цьогоріч 50 виповнилось. Каже: яка ж я була нерозумна, що у свої 40 не хотіла фоткатись. До слова, вона красива жінка
І ще спостереження - не хочуть приймати вікові зміни саме красиві жінки.
Але правду кажуть - стільки, як сьогодні, тобі вже не буде, тому радій і приймай себе сьогодні.
Маю знайому, якій цьогоріч 50 виповнилось. Каже: яка ж я була нерозумна, що у свої 40 не хотіла фоткатись. До слова, вона красива жінка
І ще спостереження - не хочуть приймати вікові зміни саме красиві жінки.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу