Не служанка• 30 мая в 23:30
Жити з чоловіком як сусіди
Вам вдавалося мирно співіснувати чи це затишшя перед війною? Живемо в різних кімнатах , чекаю рішення суду щодо розлучення. Чоловік переїжджати не хоче.
Результат:
вже голосів:
27 (37.5%)
Можна жити мирно певний час
20 (27.78%)
Результати
19 (26.39%)
Це війна
6 (8.33%)
Інше
Не служанка
• 30 мая в 23:32
Ответ дляКумася
А після рішення суду захоче переїхати?
Не знаю
Кидаю курити• 30 мая в 23:32
Ні, регулярно сусіду даю піздю...є. Боюсь мирно вже не вийде. Тікає в ніч, потім приходить, шкребеться в двері разом з котом.
Не служанка
• 30 мая в 23:33
Ответ дляКидаю курити
Ми не говоримо , хіба що якісь питання з приводу дітей
Не служанка
• 30 мая в 23:34
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Навіщо вам це?
Нема вибору, він не хоче зʼїхати
Колишня муза• 30 мая в 23:34
Ответ дляКидаю курити
Хто «шкребеться»?
Кидаю курити• 30 мая в 23:34
Ответ дляНе служанка
Вашому пощастило. Я ще говорю, багато, довго, монотонно, все чекаю коли мені це все набридне. У мене просто неймовірне терпіння.
Не служанка
• 30 мая в 23:36
Ответ дляПартизанка
В Украине?
Ні, в цьому і проблема , що орендувати аналогічну за розміром квартиру на свою офіційну зарплату я не можу
Не служанка
• 30 мая в 23:36
Ответ дляКидаю курити
В нас періоди розмов вже давно закінчилися , зараз байдужість і мовчання
Партизанка• 30 мая в 23:36
Ответ дляНе служанка
Тогда чем вам поможет если он выедет?
ЖаннаНеАгузарова• 30 мая в 23:37
Ответ дляНе служанка
Оренда
Так в чем вопрос? Найдите себе другое жилье
Не служанка
• 30 мая в 23:37
Ответ дляПартизанка
Тогда чем вам поможет если он выедет?
Я можу за неї платити , просто не можу орендувати іншу таку ж, бо мені її не здадуть на одну зарплату
Кидаю курити• 30 мая в 23:37
Ответ дляНе служанка
Це, автор вже наступний етап, я ще до нього не дійшла.
Не служанка
• 30 мая в 23:37
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Неможливо на одну зарплату , жорсткі вимоги до орендарів
Кидаю курити• 30 мая в 23:38
Ответ дляНе служанка
Це жесть.
Партизанка• 30 мая в 23:38
Ответ дляНе служанка
Ну так поэтому он и не хочет выезжать. Ищите психолога, пусть поможет вам наладить ровные отношения с фактически бывшим мужем.
Партизанка• 30 мая в 23:39
Ответ дляНе служанка
А если он выедет у хозяина квартиры не возникнет к вам вопросов?
ЖаннаНеАгузарова• 30 мая в 23:39
Ответ дляНе служанка
Ого. А какая разница сдающим жилье?
Не служанка
• 30 мая в 23:40
Ответ дляПартизанка
Ні, в мене довготерміновий контракт з агенцією нерухомості , з цим проблем не буде , головне платити вчасно
Не служанка
• 30 мая в 23:40
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ого. А какая разница сдающим жилье?
Орендна плата має бути не більше 30% заробітку, інакше ніхто навіть не буде розглядати досьє
Партизанка• 30 мая в 23:41
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ого. А какая разница сдающим жилье?
Большая) Они смотрят на документы, на рабочий контракт, на кредитную историю, и выбирают того кто будет жить долго, и платить регулярно.
ЖаннаНеАгузарова• 30 мая в 23:42
Ответ дляНе служанка
Поняла. Да уж, сложно
ЖаннаНеАгузарова• 30 мая в 23:45
Ответ дляПартизанка
Как-то усложняют они жизнь себе и арендующим. Понятно, что хотят нормальных квартиранов. Но как-то все сложно. И где-то ведь живут те, кто не прозодит по всем этим параметрам
Не служанка
• 30 мая в 23:48
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
З цим дуже строго , орендувати без офіційних документів майже не можливо, хіба що десь в неблагополучних районах не офіційно і за великі гроші. А так то орендують маленькі квартири, часто здаються по 8-10 м і це вже квартира