годовасик• 31 мая в 00:09

А ваші 15- 17 літні підлітки постійно носять очні лінзи

Чи тільки окуляри? Чи міксують?
Хвігура мічти• 31 мая в 00:11
Лише окуляри

автор годовасик • 31 мая в 00:11
Ответ дляХвігура мічти
Лише окуляри
Лвнзи не хоче? Чи не підходять?
Хвігура мічти• 31 мая в 00:12
Ответ длягодовасик
Лвнзи не хоче? Чи не підходять?
Не хоче , подивилася відео як їх одягати і сказала, що ніколи в житті
60 метрів сметани• 31 мая в 00:20
Лінзи в основному. Ввечері перед сном - окуляри. Також окуляри у вихідні, коли спиться до обіду. Або у поїздки, коли спати в потязі, наприклад. Або коли хворіє.
Доктор Варвар• 31 мая в 00:22
Ответ дляХвігура мічти
Через якийсь час це починаєш робити автоматично і навіть без дзеркала одним рухом. А зручність не порівняти з окулярами.
Хвігура мічти• 31 мая в 00:24
Ответ дляДоктор Варвар
Для мене це теж щось страшне, навіть пробувати не хочу
Отчебучкина• 31 мая в 00:30
Мій носить лінзи на постійній основі вже більше року. Окуляри тільки, коли вдома або хворіє.
Спішу - перекидаюсь• 31 мая в 00:31
В очках только дома, вне дома линзы.
КартаБезКомиссий• 31 мая в 00:34
Всегда линзы

Вилосипедниця• 31 мая в 00:35
Ттт, без очков
Я с 15 лет в линзах. Ненавижу очки, ношу только если не совсем припрет, типа конъюнктивит, не дай бог
Ашолюдискажуть• 31 мая в 00:36
Чаще очки. От линз болит голова
Відповів всім• 31 мая в 00:38
Ответ дляВилосипедниця
Ттт, без очков
Кто приедет?
Некомильфо• 31 мая в 00:39
Ответ длягодовасик
Лвнзи не хоче? Чи не підходять?
Мой на экзамены надевал однодневки, а на постоянку носит очки.
Это удобнее.
Вилосипедниця• 31 мая в 00:39
Ответ дляВідповів всім
Кто приедет?
Припрет* заставит
Редисочка• 31 мая в 00:44
Очки дома, линзы вне дома
Дама_из_рекламы• 31 мая в 02:07
Всегда очки.
Заплатила пол года назад кучу денег для обучения линзами пользоваться (мы за границей, тут есть такая услуга + линзы на пробу дают)
Он пару раз использовал.
Потом один раз не мог надеть, опоздал в школу.
Больше эту тему пока не поднимает.
Я уже привыкла на него в очках смотреть :) мне без очков странно :)
Тоскующая• 31 мая в 07:37
Дочка с 12 до 15 лет очки носила, не хотела линзы. Потом попробовали линзы и больше очки за 2 года не одела ни разу
Доктор Варвар• 31 мая в 08:07
Ответ дляНекомильфо
Это удобнее.
Чим це може бути зручніше? Просто цікаво. А спортом як займатися? А якщо сніг і дощ?