Відповів всім• 31 мая в 11:04
Завтра лето, даже не верится! Целое лето впереди! Ура!
Каким оно думаете будет? Жарким? Прохладным?
Результат:
вже голосів:
12 (37.5%)
Я вообще осень жду)))
11 (34.38%)
Жарким
9 (28.13%)
Прохладным
Так точно!• 31 мая в 11:07
Лето. Тут весна пролетела и не заметила. Так и лето.
Лето хочется теплого, но не жаркого.
Но учитывая холодную зиму, весну ничего от лета хорошего не жду :)
Лето хочется теплого, но не жаркого.
ВерСаСе• 31 мая в 11:12
Жду осень. Летом везде повышаются цены, поэтому поедем в отпуск в октябре, когда туристов поменьше.
Ноу коммент• 31 мая в 11:21
Ответ дляШумелка Мышь
Хочу мирного🙏
Це саме головне, все інше не має ніякого значення
Але, буде лише подальша ескалація, на превеликий жаль ...
Відповів всім
• 31 мая в 11:24
Ответ дляНоу коммент
А я відчуваю що буде все краще😊 от просто читаю новини і жодної віри в негативні прогнози не маю…
Стетоскопуло• 31 мая в 11:25
Червень: Очікується аномальна спека від постійних запитань «А що мені робити?», «Мааам, мені нудно!» та «А можна ще годинку в планшеті?».
Липень: Прохолодно вже точно не буде, бо у батьків щодня палатиме від кількості з´їденого морозива, розкиданих речей і криків «Він перший почав!».
Серпень: Очікуються короткочасні грози з блискавками під час спроб згадати табличку множення та наздогнати список літератури на літо.
Так точно!• 31 мая в 11:30
Ответ дляСтетоскопуло
Як добре, що мої діти вже виросли
Ноу коммент• 31 мая в 12:04
Ответ дляВідповів всім
Ваші слова да Богу в уха, як то кажуть
Різниця в тому, що ви читаєте новини, а ми щодня відчуваємо вже майже 24/7 атаки по місту ...
Сунуся в чужі справи• 31 мая в 13:35
Прошлое лето было прекрасное тёплое, причём полностью всё лето, такое редко бывает. Не думаю что это такое же будет, при мерзостной холодрище весной.
Шумелка Мышь• 31 мая в 15:03
Ответ дляНоу коммент
Поживемо побачимо, як воно буде. Готуватися треба до гіршого, а вірити в краще
Запасная спина• 31 мая в 15:03
Какое на .... Лето????? +12 !!!! Холодина не возможная!!!!!! Где то лето!??
Ждун с Нибиру• 31 мая в 19:08
Надеюсь, что будет довольно тёплым и без частых дождей, потому что лето меня больше всего интересует в плане работы на огороде