Медсестричка• 31 мая в 15:36
На чём у вас незаметно утекает больше всего денег в течение месяца, хотя
отдельности вроде мелочь?
ХаДиДиШь• 31 мая в 16:31
Вроді ні на що багато,але продукти,послуги,бак бензину,то необхідне з одягу.Але я одна працюю,2-є дітей,мама,коти і набігає тільки на базу.Ні перукарні ні кави нема,але буває раз в 2 міс театр ну і спортлайф всі,то моя віддушина після важкого робочого дня.Пливу і всі погані думки пропадають.
Теща дочки• 31 мая в 16:39
Ответ дляГл. Амурная
Газовані напої, водичка по декілька разів на день.
Так, на звичайну воду дофіга йде грошей. Останнім часом купую виключно очищену у 5 літрових баклажках. І ношу з собою півлітрову з цією водою.
Тирамісу на терасі• 31 мая в 16:58
Ответ дляТеща дочки
Это у вас ещё экономно, некоторые каждый раз покупают эти пол литра и кофе берут гривен по 80.
Тирамісу на терасі• 31 мая в 16:59
Ответ дляХаДиДиШь
Вы в каком городе?
Гл. Амурная• 31 мая в 19:12
Ответ дляТеща дочки
Я також намагаюся так робити. Але часто забуваю взяти з собою
Тирамісу на терасі• 31 мая в 20:53
Ответ дляХаДиДиШь
Рівне
Просто думала, если вы в Одессе, предложить вам добавиться в группу, где есть билеты в театр почти бесплатно, по 100-150 грн., это для впо и не только