Мастер Пис• 31 мая в 22:48
Хто мав відносини, коли завагітніли - чоловік відмовився від дитини
Дівчата, мала 8 років нормальні відносини ( ну я так думала), але коли завагітніла! почався треш! " Ти що будеш народжувати? Ти станеш товстою! Ти будеш дурною, якщо народжуватимеш!: - чула від Особи в свою сторону протягом вагітності. Став зовсім чужий за секунду, коли дізнався про вагітність. Просто реально зненавидів. Розійшлися ( ми не були одружені. У нього є дитина від попереднього шлюбу, у мене не було дітей. Мені 40, Особі 50. Разом були 8 років. Після його розлучення ми познайомилися через 3 роки. я не була причиною розлучення) Як знову себе "зклеїти" до купи? Така душевна біль, яка чомусь з часом не проходить.
11
4
1
Луноликая Вика• 31 мая в 22:50
Дятел. Але,автор сталось як сталось. Жити треба і дитину виховувати.
9
Все напваки• 31 мая в 22:50
А в чем он не прав? На период беременности все толстеют и тупеют. Это природа
22
3
2
Love_Love_Love_• 31 мая в 22:50
Де ваша дитина? Вона здорова, з нею все добре? Подайте на аліменти і подякуйте Богу що забрав це чмо з вашого життя і дав вам дитину.
14
Небалувана Галя• 31 мая в 22:51
Ответ дляВсе напваки
А в чем он не прав? На период беременности все толстеют и тупеют. Это природа
Ну чому ви всіх по собі судите?
10
3
Міряно-переміряно• 31 мая в 22:51
Ответ дляВсе напваки
А в чем он не прав? На период беременности все толстеют и тупеют. Это природа
Ну ви то ще не всі...
10
4
Та не реву я• 31 мая в 22:52
Забийте на це мудило, ростіть дитину і живіть кращу частину свого життя. Там і чоловік надійний підтягнеться
7
2
АсобеннАя• 31 мая в 22:53
Ответ дляLove_Love_Love_
Де ваша дитина? Вона здорова, з нею все добре? Подайте на аліменти і подякуйте Богу що забрав це чмо з вашого життя і дав вам дитину.
Які аліменти, вони не одружені. Буде мамою одиначкою, не думаю що він запише дитину на себе.
10
3
Все напваки• 31 мая в 22:53
Ответ дляНебалувана Галя
Ну чому ви всіх по собі судите?
А я при чем? Я не беременна, не мужчина, не живу 8 лет ’в отношениях’
5
3
Все напваки• 31 мая в 22:54
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну ви то ще не всі...
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
8
2
автор
Мастер Пис
• 31 мая в 22:54
Ответ дляВсе напваки
А я при чем? Я не беременна, не мужчина, не живу 8 лет ’в отношениях’
Вам по приколу писати такі пости? Якщо не при чем, то йдіть собі на інші теми
6
4
автор
Мастер Пис
• 31 мая в 22:55
Ответ дляВсе напваки
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
Я за вас дуже рада)))
Голена блондинка• 31 мая в 22:55
Странно думать что мужику в 50 лет нужны младенцы. К этому возрасту обычно уже вырастят и хотят жить для себя. Часто тут читаю про гостевой брак, когда после 40-ка уже нафиг никому не нужны эти беременности и быт, а вы проснулись.
(За исключением тех, кто реально планировал рожать в 40+)
(За исключением тех, кто реально планировал рожать в 40+)
12
5
Меня много• 31 мая в 22:55
Ответ дляВсе напваки
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
Если у вас есть какие-то предубеждения касательно детей и вы их не хотите, то совсем не обязательно их распространять
7
2
Омлетик• 31 мая в 22:56
Автор вы уверены что вы нормальная ?
Вы 8 лет жили с человеком и не обсуждали вопрос детей ?
А так вдруг забеременели в 40 лет б..ть это же не 16 .
Да и реально ему в 50 нафиг такое счастье, тем более одно у него уже есть !
Вы 8 лет жили с человеком и не обсуждали вопрос детей ?
А так вдруг забеременели в 40 лет б..ть это же не 16 .
Да и реально ему в 50 нафиг такое счастье, тем более одно у него уже есть !
10
2
1
ГрайливаКиця• 31 мая в 22:56
Автор, радійте , що буде дитинка. Всі труднощі минуть, а у Вас буде радість на все життя.
5
3
1
1
ЗабежАЛОЧКА• 31 мая в 22:56
Ответ дляГолена блондинка
Странно думать что мужику в 50 лет нужны младенцы. К этому возрасту обычно уже вырастят и хотят жить для себя. Часто тут читаю про гостевой брак, когда после 40-ка уже нафиг никому не нужны эти беременности и быт, а вы проснулись.
(За исключением тех, кто реально планировал рожать в 40+)
(За исключением тех, кто реально планировал рожать в 40+)
И он не понимал откуда берутся младенцы в 50+? Не хотел младенцев, нужно было надевать презерватив.
12
Все напваки• 31 мая в 22:56
Ответ дляМастер Пис
Вам по приколу писати такі пости? Якщо не при чем, то йдіть собі на інші теми
Посты пишете вы. Я комментирую то, что хочу. Это - общественный форум. Аааа, сорри, вы ж уже беременны, уже процесс отупения начался. Сочувствую ((
9
4
автор
Мастер Пис
• 31 мая в 22:56
Ответ дляГрайливаКиця
Автор, радійте , що буде дитинка. Всі труднощі минуть, а у Вас буде радість на все життя.
Дякую Вам
Все напваки• 31 мая в 22:56
Ответ дляМастер Пис
Я за вас дуже рада)))
Спасибо, я тоже за себя рада ))
Міряно-переміряно• 31 мая в 22:57
Ответ дляВсе напваки
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
Цей діагноз ви самі собі поставили?
3
1
1
Омлетик• 31 мая в 22:57
Ответ дляМеня много
Если у вас есть какие-то предубеждения касательно детей и вы их не хотите, то совсем не обязательно их распространять
Да дети это прекрасно, но в 50 уже лучше внуки.
5
5
1
ГрайливаКиця• 31 мая в 22:57
Ответ дляМастер Пис
Дякую Вам
Легкої вагітності і пологів
У Вас все налагодиться.
7
Все напваки• 31 мая в 22:57
Ответ дляМеня много
Если у вас есть какие-то предубеждения касательно детей и вы их не хотите, то совсем не обязательно их распространять
А вы давно этот форум приватизировали и установили тут новые правила?
2
2
1
Омлетик• 31 мая в 22:57
Ответ дляГрайливаКиця
Автор, радійте , що буде дитинка. Всі труднощі минуть, а у Вас буде радість на все життя.
Это как повезет :)
автор
Мастер Пис
• 31 мая в 22:57
Ответ дляВсе напваки
Посты пишете вы. Я комментирую то, что хочу. Это - общественный форум. Аааа, сорри, вы ж уже беременны, уже процесс отупения начался. Сочувствую ((
Я бачу, у вас також проблеми в житті)))))
1
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу