Та не реву я• 31 мая в 23:00

На що ви витрачаєте гроші без жалю?

Стало цікаво. У кожного є свої слабкості ,хтось любить подорожі, хтось одяг, хтось дорогу косметику. А на що вам зовсім не шкода витрачати гроші, навіть якщо це не найнеобхідніша покупка?
Хомо_сапиенс• 01 июня в 12:14
Догляд за собою теж важливий. Дає іноді впевненості та спокою:)

Настасья Пицун• 04 июня в 00:43
Ответ дляПроработник
Концерты любимых групп.
Ой а мне на это жаль . Я в принципе не фанатею от людишек.
Проработник• 04 июня в 08:43
Ответ дляНастасья Пицун
А я получаю невероятный заряд энергии. Больше нигде такого не получаю.
Настасья Пицун• 04 июня в 13:51
Ответ дляПроработник
Ясно)