Гравіцапа• 31 мая в 23:24
Що змушує людину переступати через принципи? Шок
Працюю помічником керівника. Попередній фін дир звільнився, і мене в спадок передали новому.
Як влаштувався - аж горло порвав, так доказував, що субординація важлива, що він ніколи не переходить межі, і суворо до всіх ставиться. А ще що він одружений дуже відповідальний чоловік.
І що я бачу зараз - без зупинки носиться за молодою рекрутеркою, тримаються за ручки, дає їй слабину, сміються постійно.
Як же так? От просто цікаво, що в голові відбувається? Бо з іншими він цілком тримається своїх правил
Гравіцапа
• 31 мая в 23:31
Ответ дляПопихтю та й годі
Там вже не в голові щось відбуваєтьсЯ
В голівці?
Угадайс• 31 мая в 23:32
Чого у Вас шок? Він хазяїн свого слова. Захотів - дав, не захотів - взяв назад.
Але сама ситуація Вас точно не повинна турбувати
Мольфарочка• 31 мая в 23:35
Переглянув принципи і вирішив, що життя одне, треба й інші борщі спробувати. А вас вирішив не повідомляти. Ваш скис, а то б ви йому намагалися теж підсунути
Дверной_Проем• 31 мая в 23:35
Та все ж просто: це він хоче щоб вона його вакансії тримала в пріоритеті 🤣
Борисфенка• 31 мая в 23:50
Ответ дляСвета С Приветом
Хто вам сказав, що в нього є якісь принципи?
Він же і сказав
Гравіцапа
• 31 мая в 23:52
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А вы завидуете,что он не с вами завел шуры-муры?
Та ні. Просто не можу тепер його сприймати як людину, яка тримає слово
Квітка папороті• 01 июня в 00:30
Я б одразу випалила, що мене взагалі не цікавлять його подружні стосунки, до чого це взагалі. Я прийшла працювати. А якщо будете підвищувати тон і суворо ставитись, то довго я не затримаюсь.
Пішов нахєр, дебіл якийсь
Милота• 01 июня в 05:24
Ответ дляГравіцапа
Можеиввн лиш про робочі моменти казав. І те,що він робить не суперечить його принципам по житті
Вірю, я повірив• 01 июня в 08:56
Значит у него другие принципы
Только когда вы тему сочиняли, то переборщили с «держатся за ручки»
ЧупакабраЗеБест• 01 июня в 09:42
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
молода дала піську понюхать і вже забув про принципи
ахаха, я ору.
Да_Я_Така_• 01 июня в 22:09
Ответ дляГравіцапа
В голівці?
это его дело , вы с какого перепуга судьей назначили себя