Шопингмонстр• 01 июня в 17:47

В каждой теме срач. Почему?

Грабля• 01 июня в 17:48
Бо ми гівно-нація

Як_наготую...• 01 июня в 17:48
Потому что мы засранки)
Парова машина• 01 июня в 17:48
Ответ дляГрабля
Бо ми гівно-нація
Самокритика - похвально 😄
Анютины ласки• 01 июня в 17:48
Менталитет украинцев
Чорнобаївка• 01 июня в 17:48
Чисто там, где не грязно...
ЖенаАйтишнеГа• 01 июня в 17:48
Потому что у соаетчиц есть только их слово и неправильное
Гарні диньки• 01 июня в 17:48
Мы для этого сюда и ходим.
Смішнючка• 01 июня в 17:49
покачану
А я з косою• 01 июня в 17:50
Тому що люди стомлені, розгублені та роздратовані. Пʼятий рік життя в країні де йде війна, неминуче відбивається на психіці.
Не закриті базові потреби, тому падає рівень культури

Грабля• 01 июня в 17:50
Ответ дляПарова машина
Самокритика - похвально 😄
А що, скажете неправда? Зайдіть у будь-яку тему - купу лайна один на одного виливають. Ну може трапляються десь матрьохи, але переважна більшість - українки, готові зжерти один одного на рівному місці
А я з косою• 01 июня в 17:51
Ответ дляГрабля
Бо ми гівно-нація
Це ви з болот пишете? Так, згодна з вами, кацапи це гімно. Смердюче гімно
А я з косою• 01 июня в 17:51
Ответ дляЯк_наготую...
Потому что мы засранки)
Кажіть лише про себе
Смішнючка• 01 июня в 17:51
Ответ дляА я з косою
пучок укропа в АТБ видели сколько стоит? и чего это я должна быть добрая-пушистая?
Семенівни сусідка• 01 июня в 17:52
Ответ дляГрабля
Бо ми гівно-нація
Бо у нас свобода слова. Только рабсияне когда говорят о НЕМ негативно, говорят’сами знаете кто’. У нас же зерыгалово открытое.
Жерица ночи• 01 июня в 17:52
Ответ дляГрабля
А потім співають що їх в еміграції не люблять і другий сорт - а самі одна одну дожирають
А я з косою• 01 июня в 17:52
Ответ дляАнютины ласки
Менталитет украинцев
Ні, не правда. Українці до 2014, та навіть до 2022 року були зовсім інші. Та навіть тут на форумі теми та обговорення були інші - більше позитиву, гумору, підтримки та порад
Жерица ночи• 01 июня в 17:52
Ответ дляСмішнючка
Скільки ?
Кумедний ґудзик• 01 июня в 17:52
Нормальные , добрые люди ушли отсюда. Остались те кто любит поскандалить, обсудить других, самоутвердиться за счет других и т.д...
Эт вернячОк• 01 июня в 17:52
Ответ дляСмішнючка
А сколько?

Як_наготую...• 01 июня в 17:53
Ответ дляА я з косою
Кажіть лише про себе
Я, например, чистюля. У меня стерильность дома как в операционной. Но срач в теме развести или поддержать- всегда пожалуйста)
Смішнючка• 01 июня в 17:54
Ответ дляЖерица ночи
Скільки ?
52 грн.
А я з косою• 01 июня в 17:54
Ответ дляГрабля
Правильно. Тому що зжерти кацапів та матрьох, які нам зіпсували життя, українські жінки не мають можливості. Злоба та роздратування є, а на кого це вилити - немає
Як_наготую...• 01 июня в 17:54
Ответ дляСмішнючка
Других мест, где можно купить укроп, нет?
Аноним_1857• 01 июня в 17:55
Ответ дляГрабля
Бо ми гівно-нація
Золоті слова .
Кацапи -гній.
А я з косою• 01 июня в 17:55
Ответ дляСмішнючка
Так, я саме про це і кажу. Не закриті потреби в безпеці та їжі. Тому про культуру та більш високі потреби мова не йде. Це закон війни і на жаль одна з цілей кацапів
Аноним_1857• 01 июня в 17:56
Ответ дляА я з косою
Не було такого .
Тут специфічна атмосфера була завжди
Стетоскопуло• 01 июня в 17:56
Ответ дляГрабля
Звідки вам відомо, що переважна більшість українки?
Стетоскопуло• 01 июня в 17:56
Ответ дляСмішнючка
Скільки?
А я з косою• 01 июня в 17:56
Ответ дляЯк_наготую...
Фізична чистота та чистота спілкування це різні речі
Біле пальто• 01 июня в 17:57
Я только что зашла в тему о Болгарии, пипец