Шопингмонстр• 01 июня в 17:47

В каждой теме срач. Почему?

Смішнючка• 01 июня в 17:57
Ответ дляЯк_наготую...
Других мест, где можно купить укроп, нет?
а вы видели сколько проезд стоит? мне на рынок доехать это 50 грн. поэтому ближайший магазин.

А я з косою• 01 июня в 17:58
Ответ дляАноним_1857
Не було такого .
Тут специфічна атмосфера була завжди
Та ні. Я прийшла на форум у 2014 році, коли народила дитину. Ржачні теми були, багато корисного по інсайтам, поради що придбати і де гарні ціни. Звісно що були і негативні теми, були окремі злобні коментарі. Але співвідношення було інше
Грабля• 01 июня в 17:58
Ответ дляСтетоскопуло
Звідки вам відомо, що переважна більшість українки?
По манері спілкуватись. На вулицях, в транспорті, в магазинах зустрічаю таких самих. Хабальство - це особливість нашої української нації, нажаль
А я з косою• 01 июня в 17:59
Ответ дляБіле пальто
Я только что зашла в тему о Болгарии, пипец
А що там?
Мороженная курица• 01 июня в 17:59
Ответ дляА я з косою
Тому що люди стомлені, розгублені та роздратовані. Пʼятий рік життя в країні де йде війна, неминуче відбивається на психіці.
Не закриті базові потреби, тому падає рівень культури
Форум ’Порадниця’ зараз більшою мірою емігрантський, ніж український, у будь-якому ракурсі, з голови до п´ят.
Шлях до зірок• 01 июня в 17:59
Ответ дляСмішнючка
А мне до атб ехать надо.. Может большой пучок?
Як_наготую...• 01 июня в 18:00
Ответ дляСмішнючка
Спiвчуваю. В Киеве с этим проще. Куча магазинов в пешей доступности и ярмарки на выходных.
Жерица ночи• 01 июня в 18:00
Ответ дляБіле пальто
Що там ?
А я з косою• 01 июня в 18:00
Ответ дляСмішнючка
А бабусьок ніде немає на маленьких базарчиках? В нас поруч з домом невеличкий ринок, з квітня по жовтень дуже вигідно купляти овочі та фрукти, ягоди.

7_кг_рыбы• 01 июня в 18:00
Где вы увидели срач? Куда не зайду - везде спокойно порядок
Смішнючка• 01 июня в 18:01
Ответ дляА я з косою
вчера в ютубе попалось видео с Галкиным, концерт. какое-то до 14-го года. там у него всё перемешано ’Басков, Повалий, Данилко, Лещенко’. Ноль проблем, ноль негатива, никто ничего не делил, никто никого не ненавидел. Аж тошно стало куда мы пришли на сегодняшний день.
Як_наготую...• 01 июня в 18:02
Ответ дляГрабля
А мне кажется, что это занесенное извне. У меня не так много знакомых, но хабалок среди них нет. Наоборот очень душевные барышни.
Астановитесь• 01 июня в 18:02
Жерица ночи• 01 июня в 18:02
Ответ для7_кг_рыбы
Навіть посваритися немає де ?
Смішнючка• 01 июня в 18:02
Ответ дляШлях до зірок
там 70 грамм
Мороженная курица• 01 июня в 18:03
Ответ дляСмішнючка
пучок укропа в АТБ видели сколько стоит? и чего это я должна быть добрая-пушистая?
Ви ж пишете на головному форумі країни, забиті-затуркані порадниці з маленьких переферійних чатиків заходять сюди долучитися до високої культури спілкування, і на тобі. Треба із цим щось вирішувати.
Як_наготую...• 01 июня в 18:03
Ответ дляСмішнючка
Мы? Может это они к нам без приглашения приперлись и в этом все дело?
Шлях до зірок• 01 июня в 18:03
Ответ дляСмішнючка
там 70 грамм
Я честно не знаю сколько в том, что я купила. но есть шанс купить гнилой..это да, уже не разбирают так как раньше зелень..
ЖенаАйтишнеГа• 01 июня в 18:03
Ответ дляА я з косою
А срач не пятый год, а дольше

Стетоскопуло• 01 июня в 18:03
Ответ дляГрабля
Я так не вважаю. Люди різні. Виживання людей дістало. Весь час в режимі виживання. Це не хабальство, умови проживання.
ЖенаАйтишнеГа• 01 июня в 18:04
Ответ дляА я з косою
Це ви з болот пишете? Так, згодна з вами, кацапи це гімно. Смердюче гімно
Ой та ладно) тока кацапы гамно, а украинцы прям такие хочь до раны прикладай
А я з косою• 01 июня в 18:04
Ответ дляСмішнючка
При Янику жити було наче добре, але як виявилося то був кредит з жахливими умовами. І зараз ми сплачуємо шалені відсотки. У влади був тупий ставленик расіі, але хто ж тоді це розумів.
ЖенаАйтишнеГа• 01 июня в 18:05
Ответ дляА я з косою
Ні, не правда. Українці до 2014, та навіть до 2022 року були зовсім інші. Та навіть тут на форумі теми та обговорення були інші - більше позитиву, гумору, підтримки та порад
Нет. Форум и раньше был змеиный. 2020-2021 гг.
Донька подруги• 01 июня в 18:06
Ответ дляА я з косою
Потому что, начиная с 2016-го года, Петя разделил украинцев на 2 лагеря, начиная с языка/мовы, на Запад и Восток...
А я з косою• 01 июня в 18:06
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А срач не пятый год, а дольше
Десь з 2020. Ковід, страх померти та локдаун, обмеження свободи це початок тиску на психіку. А в 2022 році це поглибило б початком війни
Біле пальто• 01 июня в 18:06
Ответ дляА я з косою
А що там?
Пересрались,обозвали дру друга..
Донька подруги• 01 июня в 18:07
Ответ дляЯк_наготую...
Разделяй и властвуй...
ЖенаАйтишнеГа• 01 июня в 18:07
Ответ дляДонька подруги
Вот тут согласна. Я прям ухуела когда нам на востоке ’урезали’ русский и принудили к мове.
Мороженная курица• 01 июня в 18:07
Ответ дляСмішнючка
У Галкіна і зараз все непогано, але не так добре, як раніше, коли він був одним із найоплачуваніших артистів-гумористів на пострадянському просторі. Поки войовничо налаштовані порадниці не зали у тему, скажу вам по секрету, йому тоді навіть платили більше, ніж нашому улюбленому президентові, який тоді також був артистом.
Як_наготую...• 01 июня в 18:07
Ответ дляА я з косою
Фізична чистота та чистота спілкування це різні речі
Я понимаю, но одно другому не мешает и не противоречит. Кроме того здесь очень много пасётся матрех и иногда они целенаправленно провоцируют срач. Их медвежьи уши торчат очень явственно.