Зайченя• 01 июня в 19:59

Доньці 16, і вона сказала що у неї всі подруги вже сплять з хлопцями.

Ну таке трохи…
Вона б теж хотіла, тільки вона важко підпускає людей до себе. Друзів мало
Але карл!!! 16(((
Я старомодна
Весёлая морковка• 01 июня в 20:14
Ответ для...аяприкольная
Видно смотря где. Нас смотрели всех в 11 классе на кресле без исключений.
О. Вот и у вас подобное было. А мне тут не верят, что такое возможно

автор Зайченя • 01 июня в 20:15
Ответ дляПешеходик
Это вообще другое. Для этого есть психолог, тренинги с навыками
Це міграція. Потрібен час
Весёлая морковка• 01 июня в 20:15
Ответ дляКусачая Я
Так не було. Школярок дзеркалами не дивляться і тим більше не перевіряють цілісність пліви.
Ещё как проверяют. Вон выше женщина тоже самое описывает
ФруктЕщеТот• 01 июня в 20:16
Ответ дляЗайченя
Звісно
Ну так там и социализируется.
Кусачая Я• 01 июня в 20:16
Ответ дляВесёлая морковка
Де?
Prervana• 01 июня в 20:16
Ну... Я 84 года и да, это была норма. 10-11 класс уже вовсю встречались и трахались
Весёлая морковка• 01 июня в 20:16
Ответ дляКусачая Я
Де?
автор Зайченя • 01 июня в 20:16
Ответ дляPrervana
Господи ну і слово ви підібрали 🤣🤣🤣
Кусачая Я• 01 июня в 20:17
Ответ дляВесёлая морковка
Побачила, ппць. На кріслі школярок дивляться через задній прохід, палець в рукавичці в анус і пальпація живота. Придумали казки ідіотські якісь про перевірку дівочості, треба бути повним дебілом, щоб в це повірити.

...аяприкольная• 01 июня в 20:17
Из своих наблюдений я вот что заметила. У нас на 1 курсе почти не было девственниц среди тех, кто приехал из Донбасса на учёбу, это был 2004 год. По остальным городам кто как. Но там у молодёжи была более насыщенная школьная жизнь.
Ловлю капці• 01 июня в 20:18
Не верю, что все.
Может, у неё подруг мало?)
У всех по-разному.
Весёлая морковка• 01 июня в 20:18
Ответ дляКусачая Я
Общий осмотр был, а не именно на наличие девственности. Зачем это было сделано не знаю
Кусачая Я• 01 июня в 20:19
Ответ дляВесёлая морковка
На загальному огляді не видно, чи дівчина ще дівчина.
Розумна Губка• 01 июня в 20:19
Ответ дляКусачая Я
Вы дикие? Узд просто существует. Я водила к гинекологу дочку когда живот болел по непонятной причине. Просто делают узи. Никто никуда ничего не засовывает.
Весёлая морковка• 01 июня в 20:19
Ответ дляКусачая Я
Что значит не видно? На кресло влезла и все прекрасно видно
Кусачая Я• 01 июня в 20:20
Ответ дляРозумна Губка
А Ви вмієте читати? Ми обговорюємо з Морковкою свої шкільні роки, нам по 40+.
Розумна Губка• 01 июня в 20:20
Ответ для...аяприкольная
Вы самостоятельно всех проверили?
Розумна Губка• 01 июня в 20:21
Ответ дляКусачая Я
Ну мне тоже почти 40, зашел, пару вопросов и ушел. Такой был осмотр.
...аяприкольная• 01 июня в 20:21
Ответ дляКусачая Я
Может девственность и не проверяли, но лезли и туда и туда абсолютно всем. Ещё мама одной девочки по этому поводу возмущалась на следующий день.

Ворожу на каві• 01 июня в 20:22
Ответ дляСтервочка
В 90-ті здається ще раніше починали
По закону 16 років - вік згоди, але так психологічно не всі розвинені достатньо в 16 років, щоб вступати в сексуальні стосунки
Тут ще варто припустити, що дівчата можуть брехати про свій досвід, щоб здаватися крутішими
А хто вам сказав, що серед 16річних це круто вважається? Минула епоха піс..чек. Зараз трохи інші цінності. Принаймі у закордонних 16річок.
Домашка• 01 июня в 20:22
Мені 40. Всі по-різному починали статеве життя, але вік 16-17-18 був найбільш розповсюджений. У паралельному класі з двох моїх знайомих сміялися, бо вони єдині були незаймані у 16. У нас на це робили великі очі, взагалі не заведено було обговорення статевого життя. Я почала в 16, по великому коханню, через кілька років вийшла за нього заміж, ми й досі разом. Але я була рання - і фізично (місячні з 10 років), і ментально, з 15 уже підробляла репетитором.
А, до речі, не вчилася в пту, як вище пані наголошує. Була відмінницею, сама вступила на бюджет у кну ім. Шевченка
Невгамовна сила• 01 июня в 20:23
Мені 43, мій вік початку 16років.
Син в 16 з дівчиною мають відносини. Вона з 15. Завжди в усі часи були більш ранні
...аяприкольная• 01 июня в 20:23
Ответ дляРозумна Губка
Это вы пошли к частному врачу. На школьных осмотрах нас всех смотрели именно так как вам выше написали. Никто по узи нас тогда не смотрел.
Ворожу на каві• 01 июня в 20:25
Ответ дляКусачая Я
Мені 45 і більшість моїх однокласниць і подруг в 16 вже спали з хлопцями.
Я трохи старша за вас. У мої 16 дівчата були в 11 класі. На весь клас лише 2 дівчини зустрічалися з хлопцями. Одна спала, і інша її конкурентка за серце хлопця сміялася з неї, що вона ’шалава’, бо комусь ’дала’ на дискотеці. Ось, власне, як ми дізналися, що Лєнка спить з хлопцями. Інша зустрічалася зі старшим хлопцем і збиралася заміж зразу після школи. Там від початку було все серйозно. Більше ніхто не спав. Ті, що спади, ті пішли після 9 класу. Дві з них народили перших дітей у 15-16 років. Все залежить від оточення.
Ловлю капці• 01 июня в 20:25
Ответ дляЗайченя
Це міграція. Потрібен час
Ааа, так вы про европейских девочек)) Там всё раньше. Гораздо) в 14-15 трахаются только так. Подруга в 2004 году переехала в Австрию. Ей было 15. Одноклассницы уже были бывалые. Она тоже изменилась. Стала зацикленная на пацанах.
Вподобайден• 01 июня в 20:26
Ответ дляКусачая Я
Вас що, в школі перевіряли на дівочість? Що за фігня. Не могло такого бути, ніхто б це не дозволив.
Та да, Я 81 року народження, ніколи дівчат на кріслі не перевіряли в школах, чи є цноти чи ні.Пам´ятаю стоматологічне крісла прям в школі, в спорт залі огляд- окуліст, хірург поперек на якісь сколіоз, масові проби манту, слух тощо.
ПриснитсяЖЕ• 01 июня в 20:26
Ну, скажіть хай чекає на свою людину!
У мене однокласниця в 9класі три аборти робила від одного хлопця..поки я чекала кохання-усі ми різні.
...аяприкольная• 01 июня в 20:26
Ответ дляРозумна Губка
Вы самостоятельно всех проверили?
Нет, конечно. Я могу ориентироваться только из их разговоров про контрацепцию и прочее. Многие были в отношениях.
У меня нет повода считать, что они это все специально попридумывали.
Ворожу на каві• 01 июня в 20:26
Ответ дляЗайченя
Розмова почадася з того, що її подруга мала у нас ночувати і так і не прийшла. А буда з хлопцем в готелі
Я б на вашому місці зателефонувала б чи написала самі тієї дівчини, щоб попередити, що її донька у вас не ночує.
Цілком може бути, що для батьків вона ночує у вас, а не у готелі з хлопцем.
Ловлю капці• 01 июня в 20:27
Ответ дляЗайченя
Господи ну і слово ви підібрали 🤣🤣🤣
Для вас секс это что-то сакральное?) Какая-то стыдливость непонятная)