люблю_тортики• 02 июня в 18:52
Дівчата, полікуйте мене. Вправте мене мені мозок. Будь ласка без гівна (
Я доросла жінка, самодостатня. Сімʼя, діти. Забезпечена. Реалізована. Хоббі. Вольова. Сильна.
І тут моя родина, яка розбиває мене в щент. З сестрами посварилася на початку війни. Нажаль, не вдалося спілкуватися і скоріш за все не буде спілкування.
І телефонують батьки і розповідають як у них ( у сестер) все добре, як вони подорожують разом, які вони щасливі. Обоє не заміжні. У старшої є дитина.
Я не можу з цим змиритися.
Мені так боляче від цього
Вже не має різниці чому посварилися, але вони не хочуть чути про мене. Я намагалася спочатку щось там виясняти, але ні то ні.
Але мене це страшенно опускає енергетично.
Двічі намагалася з психологом працювати над цим, але нажаль марно. Мені ще гірше ставало. Два різні психологи.
Не розумію чому я так цим переймаюся але я як ганчірка непотрібна, брудна стаю в такі моменти.
Я не можу з цим змиритися.
Мені так боляче від цього
КартаБезКомиссий• 02 июня в 19:35
Ну то як тепер змінити відносини,як вони категорично не хочуть.Відпустіть і живіть своїм життям спокійно.А що залишається.
Прибираю щодня• 02 июня в 19:35
А з чим не можете змиритися. Шо у них все добре чи що не хочуть спілкування?
Я в дамках• 02 июня в 19:36
Ответ длялюблю_тортики
Ще раз. Не хочуть.
Перша сестра мене ненавидить бо я її вивезла з України в Німеччину і вона пів року була нещасна і мене кляла у всіх гріхах. Я побачила але вона повернулася і знати мене не хоче. Інша сестра на рівному місці наїхала на мене і почала обсирати мого чоловіка. Я дала відсіч і сказала про мою сімʼю більше не говоримо, то моя справа.
Тепер і вона мене знати не хоче
це означає, що ваші шляхи розійшлися.
ловіть кожну думку про них і миттєво переключайте на щось інше. діти, робота, подруги
пройде
Прибираю щодня• 02 июня в 19:36
Ответ длялюблю_тортики
Вони не хочуть
Може ви їх абюзили, токсичили і вони від вас відсторонилися
Я в дамках• 02 июня в 19:37
Ответ длялюблю_тортики
Так я вітала зі святами, передавала гостинці
перестаньте це робити. переставайте слухати про них, думати і згадувати. ви зливаєте на них свої сили і енергію.
Борисфенка• 02 июня в 19:37
Відморозитися. У них все добре і ви за них раді.
У вас все добре. Коли/якщо у вас стане все погано, вони почнуть з вами знову спілкуватися у форматі ’Нарешті у нас все краще, чим у тебе’. Вам таке точно треба?
Прибираю щодня• 02 июня в 19:39
Ответ дляАБВГДейка
1) позвонить одной из сестёр и попытаться помириться. Не ради них, а ради себя. Не получится - значит, всё. Вы пытались, жалеть не о чем.
2) Закрыть эту дверь и сосредоточиться на муже, детях и людях, которые вам важны и приятны.
Делайте так, как вам удобно. Потому, что иногда мысли про ’гордость’ доводят людей до нервного срыва. Хотите - миритесь. Послать можно всегда.
Прислухайтеся, авторе
люблю_тортики
• 02 июня в 19:43
Ответ дляЯ в дамках
це означає, що ваші шляхи розійшлися.
пройде
Дякую. Надіюсь пройде
люблю_тортики
• 02 июня в 19:43
Ответ дляЯ в дамках
Я знаю і розумію, але не справляюся з цим
Стрибну в гречку• 02 июня в 19:44
У вас купа вільного часу чи немає емоцій з чоловіком/дітьми, щоб слідкувати за сестрами та думати, що їм разом добре.
Наизнанку• 02 июня в 19:44
Ответ длялюблю_тортики
Не можу (( Нажаль не справляюся з цією емоцією
мені бокс допомогає просто щаслива після нього плюс гарний секс
ВундерКІНГ• 02 июня в 19:45
Из того на что я обратила внимание, как вы отзываетесь про них:
…Я ее вывезла, она вместо благодарности наоборот обиделась, что я на работу устроилась и купила машину а у нее не получается…
Я переживаю, им похер..
Меня триггерит что они счастливы вместе (если бы были не счастливы или не вместе, вы бы не страдали?)
Вы считаете что вы умная, у вас все по жизни получилось, вы снисходительно помогаете умственно отсталым неудачницам, а они вместо благодарности и осознания своей никчемности смеют быть счастливыми, еще и вашего мужа критиковать.
Возможно вы эту позицию своим поведением/словами транслировали, и ясно почему она им не нравится
Я переживаю, им похер..
люблю_тортики
• 02 июня в 19:45
Ответ дляНаизнанку
Я ще раз скажу. Я реалізована, займаюся спортом
У мене бізнеси
Моя проблема глибша і не залежить від інших факторів
У мене бізнеси
Я в дамках• 02 июня в 19:45
Ответ длялюблю_тортики
ловіть себе на думці про них. і говоріть собі ’подумаю про це в неділю. а зараз ...’ ну там робота якась. і думки переключайте на роботу.
не треба з ними говорити і миритися. вони для вас зникли назавжди в житті. їх немає. і, можливо, не було
люблю_тортики
• 02 июня в 19:46
Ответ дляЯ в дамках
Дякую
Наизнанку• 02 июня в 19:46
Ответ длялюблю_тортики
У мене бізнеси
випустити через тіло, вам не пояснювали психологи..що агресію можна через тіло спускати
люблю_тортики
• 02 июня в 19:46
Ответ дляНаизнанку
Я кричала в подушку. Била подушку. Не знаю чи ви про це
ПП-шница• 02 июня в 19:47
Ответ длялюблю_тортики
Вони дружні.
А у вас повноцінна сім´я, робота добра.
Мені поїздки ніколи не цікавили, головне щоб вдома було у сім´ї моїй добре.
люблю_тортики
• 02 июня в 19:48
Ответ дляПП-шница
А у вас повноцінна сім´я, робота добра.
Які поїздки?
Наизнанку• 02 июня в 19:48
Ответ длялюблю_тортики
ні.. я проо випуск агресії
танці бокс волейбол..це коли тебе заводить
і ще , як тільки ви приймете для себе ,що ви звичайнайна людина і у вас звичайна задача людська простіше буде
а у вас просто зависили унікальність
ПП-шница• 02 июня в 19:50
Ответ длялюблю_тортики
Які поїздки?
У старпості ви написали, що вони подорожують разом і які щасливі.
люблю_тортики
• 02 июня в 19:51
Ответ дляПП-шница
Але я теж багато подорожую мне в подорожах проблема
люблю_тортики
• 02 июня в 19:52
Ответ дляНаизнанку
ні.. я проо випуск агресії
а у вас просто зависили унікальність
Я займаюся спортом
Наизнанку• 02 июня в 19:53
Ответ длялюблю_тортики
Я займаюся спортом
я вам не про спорт говорю...а про выплеск агрессии
люблю_тортики
• 02 июня в 19:53
Ответ дляНаизнанку
У мене немає агресіі. Я не злюся на них
люблю_тортики
• 02 июня в 19:53
Ответ дляНаизнанку
Я заздрю що вони разом
Наизнанку• 02 июня в 19:57
Ответ длялюблю_тортики
Я заздрю що вони разом
а зависть это что ? вот не верю, что вы терапию проходили нормальную
Зависть часто служит корнем для агрессии
люблю_тортики
• 02 июня в 19:57
Ответ дляНаизнанку
Яку нормальну? Я ж блін пишу що не допомагає
Наизнанку• 02 июня в 19:58
Ответ длялюблю_тортики
Ищите кто поможет , вы не уникальная...ищите спеца, с которым коннект
люблю_тортики
• 02 июня в 19:59
Ответ дляНаизнанку
Не можу знайти