люблю_тортики• 02 июня в 18:52

Дівчата, полікуйте мене. Вправте мене мені мозок. Будь ласка без гівна (

Я доросла жінка, самодостатня. Сімʼя, діти. Забезпечена. Реалізована. Хоббі. Вольова. Сильна.
І тут моя родина, яка розбиває мене в щент. З сестрами посварилася на початку війни. Нажаль, не вдалося спілкуватися і скоріш за все не буде спілкування.
І телефонують батьки і розповідають як у них ( у сестер) все добре, як вони подорожують разом, які вони щасливі. Обоє не заміжні. У старшої є дитина.
Я не можу з цим змиритися.
Мені так боляче від цього
Вже не має різниці чому посварилися, але вони не хочуть чути про мене. Я намагалася спочатку щось там виясняти, але ні то ні.

Але мене це страшенно опускає енергетично.
Двічі намагалася з психологом працювати над цим, але нажаль марно. Мені ще гірше ставало. Два різні психологи.
Не розумію чому я так цим переймаюся але я як ганчірка непотрібна, брудна стаю в такі моменти.
Наизнанку• 02 июня в 20:00
Ответ длялюблю_тортики
Не можу знайти
Поставьте задачу себе, поспрашивайте знакомых..инет, может с кем то совпаддете

автор люблю_тортики • 02 июня в 20:00
Ответ дляНаизнанку
Дякую
Просто мене цікавит тільки офлайн терапія. І я знайшла двох психологів
Борисфенка• 02 июня в 20:02
Ответ длялюблю_тортики
Я заздрю що вони разом
А раніше не були разом, навіть не спілкувалися, і вас це влаштовувало?
Дивна причина для трагедії. У вас є чоловік, вони вдвох як сестри. Паритет.
Чого ви хочете добитися? До речі, ви наймолодша, у вас все попереду, у них вже майже позаду. Дайте їм спокійно дожити, сама рухайтеся вперед.
Чи все має бути виключно по вашому? Невиліковний інфантилізм ’Наша найменша Таня найкраща, зараз заспіває на стільці?’
Наизнанку• 02 июня в 20:02
Ответ длялюблю_тортики
Дякую
У мене кілька було офф, потім спробувала он-різниці немає для мене.
тут пробувати, але офф і для мене вже незручна річ
автор люблю_тортики • 02 июня в 20:02
Ответ дляНаизнанку
Мені онлайн не підходить
Наизнанку• 02 июня в 20:04
Ответ длялюблю_тортики
Мені онлайн не підходить
Шукайте , мене зняло з хуівань психологічних шлях Камино де Сантьяго, я і туди хотіла, отримала пенделя -до океану, і перефармотувалась
автор люблю_тортики • 02 июня в 20:05
Ответ дляНаизнанку
Оооо, я себе готую на весну🙏
Наизнанку• 02 июня в 20:06
Ответ длялюблю_тортики
Оооо, я себе готую на весну🙏
Був хороший тест на мою успішність.., один бізнес без мене сдох,, але варіант зі Шляху .. все компенсував
жених, слова Богу теж відпав, не схотіла я так більше жити
автор люблю_тортики • 02 июня в 20:08
Ответ дляНаизнанку
Я теж собі часто думаю що я маю сама собі довести що я така як я є. Сама мрію піти. Розпочне з короткого

Наизнанку• 02 июня в 20:09
Ответ длялюблю_тортики
для мене було відкриття в моі 26)) бажаю вам теж
автор люблю_тортики • 02 июня в 20:09
Ответ дляНаизнанку
Ви крута!!!!
Трохи злякана• 02 июня в 20:15
Ответ длялюблю_тортики
Вони не хочуть
Що ви їм зробили
Наизнанку• 02 июня в 20:22
Ответ длялюблю_тортики
Ви крута!!!!
Сходіть) це досвід... на мільйон
Як бонус познайомилась з викладачами в Бразилии..і понесло мене)
Трохи злякана• 02 июня в 20:35
Ответ длялюблю_тортики
Я не можу повернути це.
І дійсно у мене токсична родина. В першу чергу тато. Але то вже таке
Мені здається то ви.Бо як вас послухати,всі погані,одна ви золотом помазані
автор люблю_тортики • 02 июня в 20:36
Ответ дляТрохи злякана
Але я не казала що вони погані.
Ніхто не поганий
Тато дуже складний , це всі знають а за сестер я не казала що вони погані
Трохи злякана• 02 июня в 20:37
Ответ длялюблю_тортики
Я ще раз скажу. Я реалізована, займаюся спортом
У мене бізнеси
Моя проблема глибша і не залежить від інших факторів
Мармуляда,всі інші гівно