люблю_тортики• 02 июня в 18:52
Дівчата, полікуйте мене. Вправте мене мені мозок. Будь ласка без гівна (
Я доросла жінка, самодостатня. Сімʼя, діти. Забезпечена. Реалізована. Хоббі. Вольова. Сильна.
І тут моя родина, яка розбиває мене в щент. З сестрами посварилася на початку війни. Нажаль, не вдалося спілкуватися і скоріш за все не буде спілкування.
І телефонують батьки і розповідають як у них ( у сестер) все добре, як вони подорожують разом, які вони щасливі. Обоє не заміжні. У старшої є дитина.
Я не можу з цим змиритися.
Мені так боляче від цього
Вже не має різниці чому посварилися, але вони не хочуть чути про мене. Я намагалася спочатку щось там виясняти, але ні то ні.
Але мене це страшенно опускає енергетично.
Двічі намагалася з психологом працювати над цим, але нажаль марно. Мені ще гірше ставало. Два різні психологи.
Не розумію чому я так цим переймаюся але я як ганчірка непотрібна, брудна стаю в такі моменти.
Я не можу з цим змиритися.
Мені так боляче від цього
люблю_тортики
• 02 июня в 18:54
Ответ дляМамина квіточка
Порадійте і забудьте!
Не можу (( Нажаль не справляюся з цією емоцією
Мамина квіточка• 02 июня в 18:54
Ответ длялюблю_тортики
Від того що їм добре- вам погано?
люблю_тортики
• 02 июня в 18:55
Ответ дляУси Пуси
Миритесь с сестрами, если вам больно без их общения
Вони не хочуть
люблю_тортики
• 02 июня в 18:55
Ответ длякнопкодав
А що вас бенетежить? Що в них все добре, а ви нервуєте?
Вони вдвох щасливі разом , от шо мене опускає
люблю_тортики
• 02 июня в 18:55
Ответ дляМамина квіточка
Від того що їм добре- вам погано?
Вони дружні.
Уси Пуси• 02 июня в 18:56
Ответ длялюблю_тортики
Вони не хочуть
А вы пытались? Вы пишете «пробовала выяснять». А вы не выясняйте, а миритесь. Вы же знаете, почему они не хотят с вами общаться, исправляйте это
кнопкодав• 02 июня в 18:56
Ответ длялюблю_тортики
А що психолог каже?
Кров з молоком• 02 июня в 19:00
Ответ длялюблю_тортики
Вони не хочуть
Значит есть за что. Я такая сестра, которая тоже по определенным причинам не общается со своей и уже никогда не будет. Нет дыма без огня.
Добрая свекровь• 02 июня в 19:00
Я вижу только вариант мириться с сестрами. Вас явно задевает то что вы «не часть семьи» будто бы , раз работали с психологом.
Я тоже как-то поссорилась с сестрой и тетей на несколько лет.. Наладила отношения потихоньку , начиная просто с поздравлений с днем рождения искренних , потом как то без повода написала спросить как дела, не затрагивая прошлых тем , и так потихоньку мы снова все общаемся.
Распутница• 02 июня в 19:00
Но вы же самодостаточная? Живите жизнью своей семьи - муж и дети. Что вам за дело до сестер? Не хотят общаться - ну что поделать.
Непонятно• 02 июня в 19:00
Вы замужняя. Вы не входите в их песочницу ибо понимание что у вас есть муж, а у них его нет будет делать из менее радостными. Зачем им такой триггер?
Добрая свекровь• 02 июня в 19:02
Ответ дляНепонятно
Та ну , можно подумать все мечтают мужа иметь )
Они не общаются по другой причине какой-то
Радикальная• 02 июня в 19:03
Ответ длялюблю_тортики
знайдіть третього психолога, психотерапевта.
І як ви працювали з цією темою? Які техніки застосовували?
люблю_тортики
• 02 июня в 19:03
Ответ дляКров з молоком
Ще раз. Не хочуть.
Перша сестра мене ненавидить бо я її вивезла з України в Німеччину і вона пів року була нещасна і мене кляла у всіх гріхах. Я побачила але вона повернулася і знати мене не хоче. Інша сестра на рівному місці наїхала на мене і почала обсирати мого чоловіка. Я дала відсіч і сказала про мою сімʼю більше не говоримо, то моя справа.
Тепер і вона мене знати не хоче
Робот Вертер• 02 июня в 19:03
Ответ длялюблю_тортики
на все є причина...
АБВГДейка• 02 июня в 19:04
1) позвонить одной из сестёр и попытаться помириться. Не ради них, а ради себя. Не получится - значит, всё. Вы пытались, жалеть не о чем.
2) Закрыть эту дверь и сосредоточиться на муже, детях и людях, которые вам важны и приятны.
Делайте так, как вам удобно. Потому, что иногда мысли про ’гордость’ доводят людей до нервного срыва. Хотите - миритесь. Послать можно всегда.
люблю_тортики
• 02 июня в 19:04
Ответ дляУси Пуси
Так я вітала зі святами, передавала гостинці
Робот Вертер• 02 июня в 19:04
Ответ длялюблю_тортики
Вони не хочуть
так не буває, щось мало трапитись
люблю_тортики
• 02 июня в 19:04
Ответ дляДобрая свекровь
Не хочуть. Я намагалася
Радикальная• 02 июня в 19:05
Ответ длялюблю_тортики
Ще раз. Не хочуть.
Тепер і вона мене знати не хоче
як це вивезла? вона що чемодан? і чому вас звинувачує в своєму рішенні?
Робот Вертер• 02 июня в 19:05
Ответ длялюблю_тортики
Ще раз. Не хочуть.
Тепер і вона мене знати не хоче
це явно не причина, чому так вирішили сестри. Напевно, ви дуже багато за них вирішували..
люблю_тортики
• 02 июня в 19:05
Ответ дляРадикальная
Я не психолог щоб вам розказати які техніки.
1) психолог виясняла корінь проблеми, до колупатися до самого раннього дитинства
2) друга сказала що це не мій рівень так опускатися (
Уси Пуси• 02 июня в 19:05
Ответ дляНепонятно
А почему у них не будет мужей? Да и вообще, причем здесь муж. Я замужем 10лет, моя сестра 2 года, еще одна не замужем. Но это никак не мешает нам отдыхать вместе, встречаться, общаться.
АБВГДейка• 02 июня в 19:06
Ответ дляНепонятно
Кстати да. Это важно. Автор, прислушайтесь.
люблю_тортики
• 02 июня в 19:06
Ответ дляАБВГДейка
Я не горда. Я намагалася.
І мабуть тому я ще більше переймаюся що все робила що могла і не змогла.
люблю_тортики
• 02 июня в 19:07
Ответ дляРадикальная
Я не знаю. Я намагалася з нею Говорити. Не знаю.
Ну з боку то так. Я приїхала, зразу на роботу пішла, потам швидко машину купила бо треба будо а вона нічого не змогла і через це злилася
Радикальная• 02 июня в 19:07
Ответ длялюблю_тортики
ну друга звісно профі ще та))
Автор, з такими запитами працюють в терапії.
А що найгіршого у всій цій вашій ситуації? Що вам не дає спокою найбільше?