Ms. Android• 03 июня в 06:52
Сніданок на схудненні 35
Добрий ранок, смачного!!!
показать весь текст
21
5
2
2
1
1
Xвостокрутелка• 03 июня в 11:59
Ответ дляМісячне Сяйво
Отличный завтрак! Мне бы было многовато каши и маловато овощей. Но в этой тарелке главная Вы, поэтому и опираться нужно только на свои предпочтения и личный опыт.
Я б теж може трохи менше каші, а от овочі обожнюю. З іншого боку як раз каша дає більш тривалу ситість
2
Xвостокрутелка• 03 июня в 12:01
Ответ дляОливьЕЖечка
По-перше, я додала крупи в кожен прийом їжі.
Три рази на день це обов’язково
Зранку 2 яйця, третє без жовтка, горстка крупи: рис/гречка/булгур, хоча б 50 гр.
Обовʼязково клітковина : спаржа / шпинат/ смажені цукіні/цвітна /броколлі / брюссельська капуста
Люблю заморожені овочі, фото додаю. Там ж різні, поцікавтеся.
Обсмажити з яйцем і чудово
Огірки це не клітковина. Можна звісно їсти, це смачно, але насичення від огірка і клітковини можна не чекати.
Обов’язково сир 30-50 гр. Це за умови, що в обід у мене не буде пасти з сиром.
Шматочок хліба.
Такий сніданок дає мені насичення майже до обіду. І на силову на ньому можна сходити.
Основе раціону у мене : каші, мʼясо/риба, яйця, овочі. Це 80%
Решту відношу до смаколиків і додаю опціонно : твердий сир, фрукти, горіхи.
Білку виходить десь 120
Жирів 60-70
Решта вуглеводи.
Солодке і цукерочки їм.
Коли була в режимі автора, то я була в стані перманентного схуднення.
Постійно ходила напівголодна.
КУСОЧНІЧАЛА - харчувалась бутербродами, твердим сиром, напівфабрикатами.
Тільки планування і докорінна зміна раціону мені допомогло.
Якщо хочеш бути стрункою треба бути неголодною.
І не голодною за рахунок нормпльної їді, а не смаколиків
Три рази на день це обов’язково
Зранку 2 яйця, третє без жовтка, горстка крупи: рис/гречка/булгур, хоча б 50 гр.
Обовʼязково клітковина : спаржа / шпинат/ смажені цукіні/цвітна /броколлі / брюссельська капуста
Люблю заморожені овочі, фото додаю. Там ж різні, поцікавтеся.
Обсмажити з яйцем і чудово
Огірки це не клітковина. Можна звісно їсти, це смачно, але насичення від огірка і клітковини можна не чекати.
Обов’язково сир 30-50 гр. Це за умови, що в обід у мене не буде пасти з сиром.
Шматочок хліба.
Такий сніданок дає мені насичення майже до обіду. І на силову на ньому можна сходити.
Основе раціону у мене : каші, мʼясо/риба, яйця, овочі. Це 80%
Решту відношу до смаколиків і додаю опціонно : твердий сир, фрукти, горіхи.
Білку виходить десь 120
Жирів 60-70
Решта вуглеводи.
Солодке і цукерочки їм.
Коли була в режимі автора, то я була в стані перманентного схуднення.
Постійно ходила напівголодна.
КУСОЧНІЧАЛА - харчувалась бутербродами, твердим сиром, напівфабрикатами.
Тільки планування і докорінна зміна раціону мені допомогло.
Якщо хочеш бути стрункою треба бути неголодною.
І не голодною за рахунок нормпльної їді, а не смаколиків
Я дивуюся як кладуть огірок на тарілку і вважають це овочем-клітковинею. Для мене це вода з трохи більшою калорійністю
2
1
Глаголиця• 03 июня в 12:54
Ответ дляШумелка Мышь
Это пустая тарелка ,?не каждый человек утром осилить такое колличество еды
Советчицы такое осиливают с трудом за сутки
5
автор
Ms. Android
• 03 июня в 13:49
Ответ дляОливьЕЖечка
Автор, скільки вам років?
45. А чому ви питаєте?
1
ОливьЕЖечка• 03 июня в 13:53
Ответ дляMs. Android
45. А чому ви питаєте?
Відфільтруйте мої повідомлення і зрозумієте)
Мені майже 40.
Таким, як ви займаєтесь, я перестала займатися 5 років тому))
Мені майже 40.
Таким, як ви займаєтесь, я перестала займатися 5 років тому))
4
автор
Ms. Android
• 03 июня в 13:53
Ответ дляОливьЕЖечка
Відфільтруйте мої повідомлення і зрозумієте)
Мені майже 40.
Таким, як ви займаєтесь, я перестала займатися 5 років тому))
Мені майже 40.
Таким, як ви займаєтесь, я перестала займатися 5 років тому))
Яким таким?
автор
Ms. Android
• 03 июня в 13:55
Ответ дляОливьЕЖечка
Відфільтруйте мої повідомлення і зрозумієте)
Мені майже 40.
Таким, як ви займаєтесь, я перестала займатися 5 років тому))
Мені майже 40.
Таким, як ви займаєтесь, я перестала займатися 5 років тому))
Відфільтрувала, прочитала вже не раз, але не зрозуміла.
1
ОливьЕЖечка• 03 июня в 13:57
Ответ дляMs. Android
Яким таким?
Харчувалась приблизно, як ви, щоб схуднути)
Ви згадаєте мене десь через рік.
Це дасть короткотривалий ефект і не вирішить вашу проблему (
Ви згадаєте мене десь через рік.
Це дасть короткотривалий ефект і не вирішить вашу проблему (
2
1
автор
Ms. Android
• 03 июня в 13:59
Ответ дляОливьЕЖечка
Харчувалась приблизно, як ви, щоб схуднути)
Ви згадаєте мене десь через рік.
Це дасть короткотривалий ефект і не вирішить вашу проблему (
Ви згадаєте мене десь через рік.
Це дасть короткотривалий ефект і не вирішить вашу проблему (
А чому ви в такому юному віці так харчувалися, вам же було 34-35, це ще молода жінка, та й в 40 ще молода? Я до 43 років була вогонь, а потім якось різко постаріла, потовстіла.
2
2
автор
Ms. Android
• 03 июня в 14:00
Ответ дляОливьЕЖечка
Харчувалась приблизно, як ви, щоб схуднути)
Ви згадаєте мене десь через рік.
Це дасть короткотривалий ефект і не вирішить вашу проблему (
Ви згадаєте мене десь через рік.
Це дасть короткотривалий ефект і не вирішить вашу проблему (
І яка в мене проблема?
1
ОливьЕЖечка• 03 июня в 14:07
Ответ дляMs. Android
А чому ви в такому юному віці так харчувалися, вам же було 34-35, це ще молода жінка, та й в 40 ще молода? Я до 43 років була вогонь, а потім якось різко постаріла, потовстіла.
Чому так харчувалась ?А чому ви зараз так харчуєтеся?))
Він неграмотності, від недисциплінованості)
Від того, що сприймала своє тіло і спортивну фігуру як даність)
І думала, що я завжди буду вогонь)
Він неграмотності, від недисциплінованості)
Від того, що сприймала своє тіло і спортивну фігуру як даність)
І думала, що я завжди буду вогонь)
2
1
ОливьЕЖечка• 03 июня в 14:09
Ответ дляMs. Android
І яка в мене проблема?
Я описала вище.
Незбалансоване харчування і дикий дефіцит.
Чи схуднете ви на такому харчуванні?
Ну звісно!
Чи будете задоволені якістю тіла?
Швидше за все ні.
Чи повернете початкову вагу ?
Авжеж! Вангую, що протягом року повернете + 3- 5 кг до початкової ваги
Незбалансоване харчування і дикий дефіцит.
Чи схуднете ви на такому харчуванні?
Ну звісно!
Чи будете задоволені якістю тіла?
Швидше за все ні.
Чи повернете початкову вагу ?
Авжеж! Вангую, що протягом року повернете + 3- 5 кг до початкової ваги
2
1
автор
Ms. Android
• 03 июня в 15:06
Ответ дляОливьЕЖечка
Чому так харчувалась ?А чому ви зараз так харчуєтеся?))
Він неграмотності, від недисциплінованості)
Від того, що сприймала своє тіло і спортивну фігуру як даність)
І думала, що я завжди буду вогонь)
Він неграмотності, від недисциплінованості)
Від того, що сприймала своє тіло і спортивну фігуру як даність)
І думала, що я завжди буду вогонь)
Ну от я зрозуміла, що після 40 вже вогнем просто так не будеш, тому і взялася за себе.
автор
Ms. Android
• 03 июня в 15:07
Ответ дляОливьЕЖечка
Я описала вище.
Незбалансоване харчування і дикий дефіцит.
Чи схуднете ви на такому харчуванні?
Ну звісно!
Чи будете задоволені якістю тіла?
Швидше за все ні.
Чи повернете початкову вагу ?
Авжеж! Вангую, що протягом року повернете + 3- 5 кг до початкової ваги
Незбалансоване харчування і дикий дефіцит.
Чи схуднете ви на такому харчуванні?
Ну звісно!
Чи будете задоволені якістю тіла?
Швидше за все ні.
Чи повернете початкову вагу ?
Авжеж! Вангую, що протягом року повернете + 3- 5 кг до початкової ваги
Я не бачу дефіциту зовсім, не бачу незбалансовпного харчування.
1
Їжак в панчохах• 03 июня в 15:10
Ответ дляЕлькиПальки
Ок
А жиров сколько? Вы считаете что там баланс бжу?
Там только по калориям норма
А жиров сколько? Вы считаете что там баланс бжу?
Там только по калориям норма
Ну а вы смотрите фото автора обед и ужин? У нее утром жиры есть, а потом почти нет? Дневной баланс нормальный, что не так?
2
автор
Ms. Android
• 03 июня в 15:15
Ответ дляОливьЕЖечка
Чому так харчувалась ?А чому ви зараз так харчуєтеся?))
Він неграмотності, від недисциплінованості)
Від того, що сприймала своє тіло і спортивну фігуру як даність)
І думала, що я завжди буду вогонь)
Він неграмотності, від недисциплінованості)
Від того, що сприймала своє тіло і спортивну фігуру як даність)
І думала, що я завжди буду вогонь)
Я зараз гарно харчуюся.
1
1
Їжак в панчохах• 03 июня в 15:28
Багато хто пише Мало, так, можливо, все було легше через вік, але всеодно напишу. Після других пологів погладшала, ГВ закінчила, ще набрала, і в 30 почала худнути. Ніякий білок не рахувала, частіше за все снідала вівсянкою з сухофруктами, медом, горіхами. Просто прибрала калорійну їжу. І чудово схудла, і вагу утримувала досить довго, харчуючись звичайно. І так, голодна від голої вівсянки я не була абсолютно, і зараз не буду.
Згодна, що можливо в 45 вже інші процеси в організмі, і трохи складніше, але в принципі все можливо. Про якість тіла - ну не всі ж на фітнес бікіні мітять))). Це туди силові і купа білка потрібна. А у автора все вийде! Я вірю!
Ну і правда, ну хіба такою порцією на наїстись? Ну чому?
Згодна, що можливо в 45 вже інші процеси в організмі, і трохи складніше, але в принципі все можливо. Про якість тіла - ну не всі ж на фітнес бікіні мітять))). Це туди силові і купа білка потрібна. А у автора все вийде! Я вірю!
Ну і правда, ну хіба такою порцією на наїстись? Ну чому?
2
автор
Ms. Android
• 03 июня в 15:40
Ответ дляЇжак в панчохах
Багато хто пише Мало, так, можливо, все було легше через вік, але всеодно напишу. Після других пологів погладшала, ГВ закінчила, ще набрала, і в 30 почала худнути. Ніякий білок не рахувала, частіше за все снідала вівсянкою з сухофруктами, медом, горіхами. Просто прибрала калорійну їжу. І чудово схудла, і вагу утримувала досить довго, харчуючись звичайно. І так, голодна від голої вівсянки я не була абсолютно, і зараз не буду.
Згодна, що можливо в 45 вже інші процеси в організмі, і трохи складніше, але в принципі все можливо. Про якість тіла - ну не всі ж на фітнес бікіні мітять))). Це туди силові і купа білка потрібна. А у автора все вийде! Я вірю!
Ну і правда, ну хіба такою порцією на наїстись? Ну чому?
Згодна, що можливо в 45 вже інші процеси в організмі, і трохи складніше, але в принципі все можливо. Про якість тіла - ну не всі ж на фітнес бікіні мітять))). Це туди силові і купа білка потрібна. А у автора все вийде! Я вірю!
Ну і правда, ну хіба такою порцією на наїстись? Ну чому?
Дякую за підтримку
2
Та_все_ок_будет• 03 июня в 17:40
А я стою ( починала з автором . с такої ж ваги , за 38 днів -3,5 всього
1
ОливьЕЖечка• 03 июня в 18:31
Ответ дляMs. Android
Ну от я зрозуміла, що після 40 вже вогнем просто так не будеш, тому і взялася за себе.
Нічого з того не вийде, побачите.
Бо ви зовсім не там і не за те взялись((
Вам харчування налагодити і добавити рух, який був би вам в задоволення і на користь.
Не знаю , що там із активністю, але харчування це повне жахіття.
Якщо організм молодих жінок 25-35 таке знущання витримає, то 40+ дасть про себе знати
Бо ви зовсім не там і не за те взялись((
Вам харчування налагодити і добавити рух, який був би вам в задоволення і на користь.
Не знаю , що там із активністю, але харчування це повне жахіття.
Якщо організм молодих жінок 25-35 таке знущання витримає, то 40+ дасть про себе знати
1
ОливьЕЖечка• 03 июня в 18:34
Ответ дляMs. Android
Я не бачу дефіциту зовсім, не бачу незбалансовпного харчування.
Не бачите дефіциту?
Дивно))
А як ви тоді намагаєтесь схуднути?
Дивно))
А як ви тоді намагаєтесь схуднути?
1
автор
Ms. Android
• 03 июня в 21:20
Ответ дляОливьЕЖечка
Не бачите дефіциту?
Дивно))
А як ви тоді намагаєтесь схуднути?
Дивно))
А як ви тоді намагаєтесь схуднути?
А ви про який дефіцит?
1
автор
Ms. Android
• 03 июня в 21:24
Ответ дляОливьЕЖечка
Нічого з того не вийде, побачите.
Бо ви зовсім не там і не за те взялись((
Вам харчування налагодити і добавити рух, який був би вам в задоволення і на користь.
Не знаю , що там із активністю, але харчування це повне жахіття.
Якщо організм молодих жінок 25-35 таке знущання витримає, то 40+ дасть про себе знати
Бо ви зовсім не там і не за те взялись((
Вам харчування налагодити і добавити рух, який був би вам в задоволення і на користь.
Не знаю , що там із активністю, але харчування це повне жахіття.
Якщо організм молодих жінок 25-35 таке знущання витримає, то 40+ дасть про себе знати
З активністю все просто супер!!! Не судіть всіх по своїх невдачах. Ви прям кайфуєте, коли пишете, що все буде погано, як у Вас. Ви в молодому віці не змогли себе тримати в формі, що ви тут віщаєте?
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу