Забобонний фрукт• 03 июня в 13:04

Расскажите о своей жизни там

Как долго ждали документы, жили ли в лагере? Вообще, нравится ли, хватает ли денег. Спасибо за ответы
Дикая Роза• 03 июня в 13:06
Ви ж повинні зрозуміти у кожного свій особливий шлях і допомогу 2022/2023 не порівняти з сьогоденням

автор Забобонний фрукт • 03 июня в 13:06
Ответ дляДикая Роза
Да, я понимаю. Поэтому и спрашиваю тут, чтобы получить +/- новую информацию
Не соромлюсь• 03 июня в 13:11
Приїхали у середині 2023. Табір 2 тижні, 8 місяців гуртожитку. Квартиру самі шукали. Вже працюємо, допомогу рік не отримуємо.
Новенькі, що зараз їдуть, поки що отримують ту ж саму допомогу, що і ми.
автор Забобонний фрукт • 03 июня в 13:16
Ответ дляНе соромлюсь
Тяжело было язык выучить?
Люблю джаз• 03 июня в 13:26
Ответ дляЗабобонний фрукт
Тяжело было язык выучить?
легко, книжку под подушку, на утро встала и заговорила
Не соромлюсь• 03 июня в 13:26
Ответ дляЗабобонний фрукт
Тяжело было язык выучить?
Ну як сказати.
Іноземну мову у дорослому віці, коли маєш сім´ю, вчити не просто. Але все можливо. Тим паче Німеччина дає фінансову можливість вчити
автор Забобонний фрукт • 03 июня в 13:26
Ответ дляЛюблю джаз
Да, смешно
автор Забобонний фрукт • 03 июня в 13:27
Ответ дляНе соромлюсь
Ну як сказати.
Какой у вас сейчас уровень?
Не соромлюсь• 03 июня в 13:27
Ответ дляЗабобонний фрукт
Какой у вас сейчас уровень?
У вересні 2025 здала В2. З цієї весни працюю у офісі

Брюлик в стразах• 03 июня в 13:30
В лагере? На зоне?
Бубль Гум)• 03 июня в 13:41
Интересно, как живут пенсионеры, их же работать не заставляют?
Khmelnichanka• 03 июня в 13:51
Ответ дляБубль Гум)
Ні, пенсіонерів та непрацездатних осіб працювати не змушують.
Іншим - рекомендують.
автор Забобонний фрукт • 03 июня в 13:51
Ответ дляНе соромлюсь
Блин, это реально круто. Вы большая молодец
Любви вам!• 03 июня в 15:21
Ответ дляНе соромлюсь
Ви бухгалтер?
Не соромлюсь• 03 июня в 18:16
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую.
Чесно? Дуже важко когнітивно. Хаотична організація роботи, ще і німецькою, ще й дві людини пішло. Перший місяць не знаю, як вижила. Але у нас іншого виходу немає. Треба працювати
Не соромлюсь• 03 июня в 18:18
Ответ дляЛюбви вам!
Ви бухгалтер?
Ні, я менеджер за освітою. Працюю зараз комерційним співробітником (логіст + диспетчер + менеджер + частково секретар)