Кукусики• 03 июня в 20:54
Сонливість у дитини
У моєї доньки 9 років часта сонливість, може лягти собі в обід поспати, або ввечері о 19.00 вже заснути. Але вона завжди любила поспати, памʼятаю як переживала перед 1 класом, бо вона дуже любила в обід спати.
Аналізи в нормі, трохи понижений феритин, але незначно.
Підкажіть у когось таке є?
Кукусики
• 03 июня в 20:57
Ответ дляПасти Ла
Во сколько вечером спать ложится?
10.00
Встает в 07-08
Пасти Ла• 03 июня в 20:57
Ответ дляКукусики
10.00
Встает в 07-08
Завидую)
Если все анализы в норме, отстаньте от ребенка. Начнется пубертат, все изменится
Фляшка на трьох• 03 июня в 21:04
Ответ дляВам телефонограмма
Какие анализы в норме, вы на витамины сдавали анализы?
И сахар?
Кукусики
• 03 июня в 21:04
Ответ дляВам телефонограмма
Общий, на сахар, на щитовидку, печеночные пробы, витамин Д и ферритин
Кукусики
• 03 июня в 21:05
Ответ дляФляшка на трьох
И сахар?
Да, всегда сдаю раз в год (делаем полный чек ап) по анализам
Фляшка на трьох• 03 июня в 21:06
Если фертин понижен, это уже не в норме. Плюс сейчас начинается период полового созревания( да, сейчас у девочек в 10-11 начинаются месячные) и организму нужно больше витаминов и минералов для нормальной работы.
Вам телефонограмма• 03 июня в 21:07
Ответ дляКукусики
Вы молодец!!
Фляшка на трьох• 03 июня в 21:09
А ребёнок просто хорошо спит или в остальное время она тоже не особо активная и есть некоторая тревожность?
Перша леді колгоспу• 03 июня в 21:10
Ответ дляКукусики
Покажіть тут результати.
Кукусики
• 03 июня в 21:22
Кукусики
• 03 июня в 21:25
Ответ дляПерша леді колгоспу
Покажіть тут результати.
Вітамін Д 26 вибачте
Кукусики
• 03 июня в 21:26
Ответ дляФляшка на трьох
Добре спить, буває інколи тривожність, але не часто
Кукусики
• 03 июня в 21:35
Ответ дляФляшка на трьох
Ми корегуємо феритин продуктами харчування
Моська-слон• 03 июня в 23:07
Ответ дляКукусики
Це така собі ідея... нижня норма феритину насправді 45.
Spinoza-9d42• 04 июня в 00:04
Цукор перевірте.
Води не багато пʼє?
У друзів так було, поки діагностували діабет 1 типу
А ще вітамін Д і залізо.
Нетипова поведінка.
Води не багато пʼє?
А ще вітамін Д і залізо.
Нетипова поведінка.
Кукусики
• 04 июня в 08:36
Ответ дляSpinoza-9d42
Цукор перевірте.
Води не багато пʼє?
А ще вітамін Д і залізо.
Нетипова поведінка.
Води не багато пʼє?
А ще вітамін Д і залізо.
Нетипова поведінка.
Цукор перевіряємо кожен раз коли здаємо аналізи, місяць потому робили глюкозу, перед тим глікований гемоглобін. Все в нормі
Кукусики
• 04 июня в 08:39
Ответ дляSpinoza-9d42
Цукор перевірте.
Води не багато пʼє?
А ще вітамін Д і залізо.
Нетипова поведінка.
Води не багато пʼє?
А ще вітамін Д і залізо.
Нетипова поведінка.
Просто дитина завжди така була, я думала вона подорослішає і буде менше спати. Але нічого не міняється
Мааарковная• 04 июня в 11:12
Чи їсть м´ясо нормально? (не курка). На феритин впливає і рівень B12 і фолієвої кислоти теж. Феритин не те, щоб низький, трохи запас є (у мого підлітка 7 феритин). Головне при цьому, що еритроцити, гемоглобін в нормі.
Гормони щитоподібної здавали колись?
Кукусики
• 04 июня в 11:54
Ответ дляМааарковная
Гормони щитоподібної здавали колись?
Не їсть мʼясо, дуже погано. Лише курку і то рідко , на жаль.
Мааарковная• 04 июня в 12:08
Ответ дляКукусики
Тоді в 1-шу чергу B12. Якщо ще й овочі мало їсть - і фолієву. Червоне м´ясо - телятина, свинина - основне джерело B12, і без нього залізо не підняти, хоч скільки яблук їсти. У мене підліток так спить до 11-ої, коли не йти до школи. Після 3-го уколу встав о 7-ій сам. Але колоти більше не хоче, тому даю в таблетках вітаміни.
Кукусики
• 04 июня в 12:22
Ответ дляМааарковная
Дякую за відповідь. Вона зранку ніколи довго не спить, максимум до 8 год. Але на протязі дня хоче поспати.