Тектологиня 80lv• 04 июня в 10:32
Тупею
Заметила, что стала хуже соображать, допускать много ошибок (вообще тупых), не внимательная. Концентрация внимания вообще нулевая. 37 лет. Пробовала "напрячь" мозг, взялась подтянуть английский - забросила, что делала вчера - сегодня уже забыла. Что происходит? Что с этим делать?
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:36
Ответ дляМамин тріль
Возраст. Ничего не сделать.
Та ну, фальшстарт.
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:38
Ответ дляМамин тріль
Та нет. Как раз время
Ну девчата моего возраста есть поживее намного. Выходит, не возраст
На границе• 04 июня в 10:40
У вас періменопауза починається. Не прискипайтесь до себе. Вчиться ладнати з цими змінами (яких буде багато).
Робот Вертер• 04 июня в 10:43
Стрес + вік
На жаль такі наші реалії. На жаль перименопауза у жінок зараз починається раніше і це реально відбивається на памʼяті і концентрації уваги. А якщо додати до цього, що ми всією країною пʼятий рік спимо під сирени та вибухи, то нічого дивного, що так почуваємось
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:41
Ответ дляНа границе
І що з цим робити? Як це корегувати?
Робот Вертер• 04 июня в 10:43
Ответ дляТектологиня 80lv
Ми всі різні. В кожного з нас свій генетично обумовлений темп старіння. В когось менопауза в 45, а хтось до 55 менструює. Якщо казати особисто про мене, то я відчула зміни в 42-43 роки. Співпало з першим роком війни та дебютом гіпотиреозу. Зараз мені 46 і реально стало важко концентруватись, памʼять іноді підводить в плані навчання і запамʼятовуванні чогось принципово нового
Помогалочка• 04 июня в 10:44
Ответ дляТектологиня 80lv
І що з цим робити? Як це корегувати?
До гінеколога. Але здайте ще ліпідограму. Високі по ній показники також впливають на роботу мозку, не кажучи про інші ризики. Ну стрес само собою
Дівчина Гілмор• 04 июня в 10:48
Ответ дляТектологиня 80lv
Та ну, фальшстарт.
Розгадуйте сканворди, судоку, грайте в доміно. Подивіться ще нейровправи для дітей.
От я все дивувалася чого моя мама купує сканворди, там в основному запитання повторюються від випуску до випуску. А це для неї як тренування. Прочитала, написала. Прочитала, написала. Подумала
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:45
Ответ дляРобот Вертер
Ніяк це не скорегувати? Бо до пенсії ще пахать і пахать. Я іноді дивлюсь, що зробида вчора, які помилки, і аж дурно
Робот Вертер• 04 июня в 10:45
Ответ дляТектологиня 80lv
І що з цим робити? Як це корегувати?
Чарівної таблетки не існує, тому залишається банальне - режим сну, фізична активність, здорове харчування та інформаційна гігієна. І не прискіпуйтесь до себе. Частину обовʼязків делегуйте дитині та чоловіку
Дама_с_караваем• 04 июня в 10:47
Ответ дляТектологиня 80lv
І що з цим робити? Як це корегувати?
тренируйте мозг, учитесь новому
или вам волшебную таблетку?
а спортом вы не занимаетесь?
или вам волшебную таблетку?
а спортом вы не занимаетесь?
Робот Вертер• 04 июня в 10:48
Ответ дляПомогалочка
Стосовно ліпідів не все так однозначно. Генетично закладено, що холестерин росте з віком. Є дослідження, які чітко демонструють, що зі зниженням рівню ЛПНЩ знижується ризик серцево-судинних катастроф, але зростає ризик Альцгеймера. Якщо покупатися, то за останні десятиліття норми холестерину декілька разів переглядалися у бік зниження. Фармацевт індустрія та медицина теж хочуть грошей
Просериарила молодость• 04 июня в 10:50
Ответ дляТектологиня 80lv
Ким працюєте ?
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:50
Ответ дляРобот Вертер
Немає чоловіка, є дитина, хворі батьки і робота. А, і ми всі впо))
Помогалочка• 04 июня в 10:50
Ответ дляРобот Вертер
Можливо, але скорегувати образ, якщо є проблеми, життя не завадить.
Робот Вертер• 04 июня в 10:50
Ответ дляДівчина Гілмор
Моя бабуся померла у 88 років і до останнього дня була при розумі, лише останні півроку стала фізично слабкою. Так ось вона до останнього дня розгадувала кросворди та перечитувала книжки. Вона допомагала моєму синові, тобто своєму правнуку з домашкою!
Робот Вертер• 04 июня в 10:54
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви звикнете і трохи знизите для себе планку. Я теж була моторна дівка, зараз темп змушена знизити. Ну а що робити 🤷♀️ так, я намагаюсь бути активною, займаюсь в залі, навчаюсь по спеціальності, іноді беру менторство.
Спробуйте здати віт Д та феритин, ТТГ. Це мінімальний скринінг, може знадобиться корекція. Це теж до речі слабкі місця у жінок у віці +/-40 років
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:54
Ответ дляПросериарила молодость
Ким працюєте ?
Юрист інхаус. Багатосторонні задачі, трохи стало складно. Хоча раніше тягнула ще більше
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:56
Ответ дляРобот Вертер
Здавала більше року тому. Д був вище норми, ттг 4, феритин 9. Не змогла підняти,закинула бо не до себе поки.
Робот Вертер• 04 июня в 10:57
Ответ дляТектологиня 80lv
І ви за таких умов хочете бути енергійною та розумною як у 18 років? Амбіційно, нічого не скажеш. Як би дивно не звучало, але передавайте частину обовʼязків батькам. Їм це потрібно, це буде тримати їх в тонусі. Ви будете менше втомлюватись і будете більш сконцентрованою
Потужна махіна• 04 июня в 10:59
Ответ дляТектологиня 80lv
Спробуйте гінкго білобу і готу кола. Я по життю неуважна людина, але стала сконцентрованішою на після курсу цих балів. Бабуся моя теж гінкго хвалить.
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:58
Ответ дляРобот Вертер
Та хочу...мушу. ще хочу (треба) змінити роботу, але як витягнути нове, якщо отака фігня
Робот Вертер• 04 июня в 10:59
Ответ дляТектологиня 80lv
Що значить не змогла підняти? Це дуже низький показник. Місячні рясні? Мʼяса в раціоні достатньо? Та й ТТГ 4 треба контролювати, це вже на межі і цілком може бути причиною вашого стану
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 10:59
Ответ дляРобот Вертер
Були рясні, зараз помірні. М´ясо їм, печінку теж. Пила півроку залізо, підняла до 12, знову впало
Тектологиня 80lv
• 04 июня в 11:10
Ответ дляРобот Вертер
Взагалі з цією халепою до якого лікаря? До ендокринолога?
Из Виа-гры• 04 июня в 11:25
Ответ дляТектологиня 80lv
Здайте B12, він на рівень заліза дуже впливає. Можливо, треба проколоти, так можна швидко підняти його рівень і почуватись людиною.
Из Виа-гры• 04 июня в 11:28
Ответ дляТектологиня 80lv
З залізом до гематолога, якщо сімейний не допоможе. Хай хоч направлення випише. З ТТГ до ендокринолога.